>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Soczi - 07.03 - 10.03

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Jutro zaczynamy próbę przedolimpijską w Soczi. Zawodnicy powinni dość poważnie potraktować te zawody bo to ostatni przejazd przed IO na tej trasie. Do Rosji pojechała Hojnisz która jest zasponsorowana przez Eurosport, po raz kolejny mamy pokaz w jakim to chorym kraju żyjemy, żeby medalistka MŚ prawie nie pojechała na najważniejsze zawody bo nie ma finansów. Czuję że namieszają Rosjanie którzy wystawiają aż po 8 zawodników i zawodniczek na zawody. Reszta powinna zachować status quo.

Soczi (07.03 - 10.03)
07.03 - 12:15 Bieg indywidualny Kobiet
07.03 - 15:30 Bieg indywidualny Mężczyzn
09.03 - 13:00 Sprint Mężczyzn
09.03 - 16:00 Sprint Kobiet
10.03 - 12:30 Sztafeta Mężczyzn
10.03 - 15:30 Sztafeta Kobiet
Potrzebne linki:
http://services.biathlonresults.com/DataCenter_IBU.aspx
http://biathlon.pl/
http://www.biathlonworld.com/en/
Zapraszam do dyskusji :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kaisa Maakarainen - Magdalena Gwizdoń 1 @ 1,599 Pinnacle ⛔ 6-5
Bieg indywidualny więc 1 minuta za każde pudło, Gwizdoń pudłuje jak szalona, najlepiej jakby na pierwszym strzelaniu 2 razy nie trafiła wtedy odechce się nawet jej biegać i dla typu będzie świetnie. Na strzelnicy w przeciągu sezonu obie na poziomie 76% ale Kaisa ostatnio się poprawiła. Np na MŚ w NMNM w biegu indywidualnym była 8. Biegowo w tym momencie Finka jest w stanie nadrobić nawet minutę nad Gwizdoń. Jak nie zawali strzelania reprezentantka Finlandii to ma szansę na dobre miejsce, bo forma przygotowana na zawody w biegach narciarskich teraz powinna odegrać kluczową rolę bo trasa w Soczi trudna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 277

geryx

Użytkownik
Martin Fourcade top @1,45 unibet✅
Według mnie najlepszy w tym sezonie zawodnik w męskim biathlonie. Kurs może nie powala ale szanse że wejdzie wg mnie 100%. Biegają w Soczi a jak wiemy za rok olimpiada więc czołówka podejdzie poważnie do zawodów, bo tylko to mogłoby zagrozić typowi.
W poprzednim tygodniu na 15 km Francuz drugi, mimo że słabiej strzelał ( 3 pudła) to i tak podium sobie wybiegał. Tu mamy 20 km więc bieg będzie istotny niemniej. Pamiętam co w biegu zrobił w sztafecie na MŚ- dogonił prawie niemozliwy medal. A w biegu identycznym w N.Meście złoto z ponad 20sec przewagą (1 pudło). Jedyna, choć wątpliwa opcja to 4+ pudła -ale w to nie wierzę.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kaisa Mäkäräinen - Miriam Gössner 1 1,55 Tobet izzi✅

Tak jak dawid.400 pisałem o Kasi i ja się z tym zgadzam. Co do Miriam to niestety ale za dużo pudłuje a i na trasie już tak wiele nie jest w stanie nadrobić nad najlepszymi biegowo w tym właśnie nad Finka. Na strzelnicy lepiej wygląda Finka i dlatego też uważam,że warto postawic na Nią w tej parze.

Tora Berger - Olga Zaitseva 2 2,85 Tobet / 2,90 Unibet weszło [3-2]✅:cool:

W tej parze według buków zdecydowaną faworytką jest Norweżka któa zdominowała cały ten sezon.Jedank tu będzie mega ważne strzelanie a w tym elemencie wydaje mi się że lepiej prezentuje się Zaitseva która u siebie napewno postara się o bardzo dobry rezultat. Na strzelnicy teoretycznie panie procentowo bardzo podobnie jednak jak można zauwazyć Tora ostatnio pudłuje więcej. Zaitseva na 4 strzelaniach ma właśnie dużą szanse o dobry wynik ponieważ 19/20 w Jej zasięgu a Tora mimo bardzo szybkiego beigu pewnie 2-3 pudła zaliczy i wtedy może być różnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
O.Moravec - J.Fak 1 1,72 Unibet [14-22]✅

Ondrzej bardzo dobre ostatnie występy dlatego dzisiaj postawie na Niego w parze ze słabszym ostatnimi czasy Fakiem. Biegowo Czech lepszy.Na strzelnicy też wszystko przemawia za Czechem. Jeśli nie wydarzy się nic dziwnego to powinno wejsć.

Evgeny Ustyugov - Simon Fourcade 1 1,65 Unibet [20-zszedł po słabym strzelaniu po 3 strzelaniach 5pudeł!]✅

Dziwi mnie troszkę ta para no ale dobrze że jest przynajmniej można zagrać. Ustyugov u siebie na swojej trasie i to jest dla Niego niewątpliwie plus,po drugie biegowo też wygląda lepiej tym bardziej na takim dystansie to Simon &quot;spuchnie&quot; na ostatniej rundzie i straci sporo ojj sporo.Na strzelnicy panowie prezentują podobny poziom i jeśli tylko Ustyugov nie zawali strzelania to będzie dobrze.

JEST FORMA DZISIAJ 4/4✅:cool:
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Darya Domracheva - Anastasiya Kuzmina 2 @2.30 Pinnacle ⛔ Doskonały występ Dari z wyśmienitym strzelaniem i niesamowitym tempem biegu. Czapki z głów
Domracheva w ostatnich występach dosyć nieregularna na strzelnicy. Biegowo prezentuje się imponująco, cóż jednak z tego, skoro 1pudło=1minuta. Kuzmina ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Biegowo nieco słabsza od Domrachevej, ale na strzelnicy wydaje się być pewniejsza. W Novym Mescie na tym samym dystansie zanotowała bardzo dobry wynik. Szanse w tej rywalizacji oceniam na 50/50, z minimalnym tylko wskazaniem na Kuzminę - lecz po kursie 2.30 moim zdaniem warto zagrać.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Zaitseva 1-3 Unibet 2.50 ✅
Moravec 1-3 Unibet 5.75 ⛔
Oba typy ryzykowne bo Zaitseva strzela albo bardzo dobrze albo tragicznie, wydaje mi się, że Zaitseva u siebie ma spore szanse na podium, jeśli pierwsze strzelanie będzie dobre Zaitseva ma podium.
Moravec... także ma dobry % na strzelnicy a strzelanie dziś jest najważniejsze więc liczę na 19/20 Czecha na strzelnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
david295 80

david295

Użytkownik
T. Boe - F. Lindstroem T. Boe
kurs 1,50
Milenium



Dzisiaj przed nami przed ostatnie zawody biathlonowego pucharu swiata, a zarazem proba przed olimpijska, wiec bedzie to ostatnia szansa na sprawdzenie sie na trasach Sochi. W oko wpadla mi ciekawa para a mianowicie bedacy ostatnio w niezlej formie Tarjei Boe w pojedynku z Fredrikiem Lindstroem. W tej parze widzi mi sie zwyciestwo Norwega. W ostatni weekend Boe wygral sprint i byl drugi w biegu poscigowym przegrywajac tylko z Martenem Fourcade. Podczas gdy Lindstroem byl poza 10 w sprincie i 7 w biegu poscigowym. Jesli chodzi o MŚ to w biegu indywidualnym Boe mial ogromna szanse niespodziewanie zdobyc tytul MŚ lecz zawalil ostatnie strzelanie pudlujac 2 razy, Szewed byl wtedy 3, ale to glownie dzieki temu, ze Norweg na koniec sie pomylil. Boe powetowal sobie to w biegu masowym gdzie wygral. Podsumowujac Norweg ostatnio w dobrej formie i jezeli nie bedzie pudlowac na strzelnicy moze powalczyc o zwyciestwo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lindstroem-Landertinger 1.50 ????
Martin-Simon 1,25 ✅
Moravec-Fak 1,85 ✅
ako 3,48 betcity
Co tu duzo pisac, na papierze pieknie to wyglada. Marte i szybszy i lepszy na strzelnicy od brata, Moravec rewelacyjna forma a Fak wrecz przeciwnie, po za tym dobrze prezentuje sie wylacznie na waznych imprezach wiec dzisiaj zluzuje, Lindstroem rowny zawodnik, zawsze zakreci sie w top 10 a Landertinger ostatnio w Oslo to blamaz. W NM pudlowali tyle samo a mimo to o prawie 2min szybszy byl Szwed. Mega tripel...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W Soczi na 15km rewelacyjną formę biegową pokazała Daszka, ta super ciężka trasa jest bardzo pasuje. Nie widzę dla niej równorzędnej rywalki w sprincie. Nokaut jak Neuner za najlepszych lat. 1 pudło jest w stanie nadrobić nad każdą rywalką. Strzelnica jest świetnie osłonięta od wiatru, co odbija się na wysokim % większości zawodników. Dodatkowo Białorusinka praktycznie co rok na koniec sezonu łapie dobrą formę i łowi jakieś podia/wygrane. Ten sezon to w sumie dla niej rozczarowanie jeśli chodzi o punktację PŚ, a będąc w takiej formie jest w stanie podreperować sobie statystyki zwycięstw. Wystarczy już tej Tory ;)

Daria wygra sprint 1.90 w bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miałem przed jutrzejszym typowaniem o tym pisać ale widać że Watt mnie ubiegł. Od siebie dodam wpis Weroniki na fejsie:
&quot;Wielu z Was pyta jak moje zdrówko więc z radością informuję, że lepiej, jednak start w jutrzejszym biegu na 15 km jest wykluczony. Szykuje się do sobotniego sprintu i sztafety.
Odbyłam trening na olimpijskiej trasie i szczerze mówiąc...jestem przerażona! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam!Stadion wygląda pięknie, okolica równie urokliwa ale profil trasy delikatnie powiedziawszy baaaaardzo wymagający! Zdecydowanie najtrudniejsza biathlonowa trasa na świecie i proszę mi wierzyć to nie tylko moja opinia...&quot;
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jutro sprint mężczyzn na dobry początek i mam taką propozycje:

Björn Ferry - Simon Eder 1 1,75 Tobet Ferry 2 pudła niesamowite w biegu zdecydowanie lepszy od Edera!✅

Biegowo panowie bardzo podobnie,na strzelnicy to Szwed wydaje się być lepszy,pewniejszy,solidniejszy. Eder strzela bardzo szybko ale miewa wpadki.Nie sądzę aby był w stanie narobić runde karną ok.25sekund. Liczę na bezbłędne strzelanie Ferego a wtedy typ napewno wejdzie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Vita Semerenko - Olena Pidhrushna 1 1,80 Tobet ✅

Pojedynek dwóch Ukrainek. W normalnych okolicznościach tzn. na normalnej trasie grałbym bez niczego na Olene jednak jak widziałem bieg indywidualny i jak Ona strasznie człapała i się męczyła na tej trasie to gram przeciwko Niej. Vita biegowo wygląda tu lepiej i jest w stanie odrobić nawet 1 karną rundę. Jeśli siostra Semerenko nie spudłuje więcej niż 2razy to będzie dobrze.

Wygra : Darya Domracheva 2,00 Tobet ⛔

Jak już wcześniej koledzy napisali Domracheva wysmienicie spisuje się tutaj. Biegowo zjadła wszystkie zawodniczki i to baardzo przekonywująco! W biegu jest w stanie odrobić myślę,że nawet 2 pudła a nie sądzę aby największe Jej rywalki strzelały bezbłędnie. A Niech wygra Daria;)
dla porównania bet365 czy Unibet dają zdecydowanie mniejszy kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 43,1K

person100

Użytkownik
Malyshko-Garanichev 1 @1.70
Fourcade-Shipulin 1 @1.22
obie pary z totolotka.
na temat 1 wyglada to tak, malyshko walczy o podium w generalce w tym sezonie jeszcze, wiec odpuszczac sezonu i to jeszcze u siebie nie ma mowy. strzelanie to odpowiednio ok. 2% i 4%(lezac, stojac) dla malyshki, szybciej biega, co znajdowalo potwierdzenie w ostatnich kilku startach i po prostu smiem sadzic, ze bedzie lepszy
nt. 2 pary to moge powiedziec jedynie, ze jesli martin nie odpuscil sobie juz tego sezonu, a widzielismy na 20km, co mozna o tym sadzic, to dzis powinien wszystkich zdeklasowac i wygrac, a nawet jesli mu sie to nie uda i zaliczy 1-2 karne rundy jest w stanie odrobic tyle w biegu nad shipulinem

e: nie moglo byc inaczej :)
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Björn Ferry - Simon Eder 1,95 ⛔ Tobet
Ferry w biegu indywidualnym w czwartek wysoko, bo na siódmym miejscu. Jak to zwykle u niego bywa na strzelnicy bezbłędnie, za to biegowo źle. O ile tam najważniejsza była postawa w strzelaniu to dzisiaj samo to może być za mało. Eder dobrze biega, strzela szybko i jak na takie tempo dość dokładnie. W ostatnich startach w sprincie kręci się koło pierwszej dziesiątki. Na mistrzostwach był 10., przy 13. miejscu Szweda. Eder jest w stanie odrobić w biegu pudło więcej, może nawet dwa do Ferrego.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Henrik L`Abée-Lund - Simon Fourcade 1 @ 1,67 Betsafe ✅
Norweg jest w stanie nadrobić co najmniej jedną rundę karną nad Simonem. Na ostatniej rundzie Fourcade zdechnie jak zwykle a trasy w Soczi to tortura dla takich zawodników jak Simon. Henrik wybitnym biegaczem nie jest ale jest zdecydowanie lepszy. W biegu indywidualnym miał 11 czas biegowy. Fourcade biegł i strzelał fatalnie i się wycofał. Na strzelnicy Simon 85%, Labe 83% więc dużej różnicy nie ma tym bardziej że strzelnica osłonięta przed wiatrem a i Simon potrafi pudłować jak szalony.
Tim Burke - Jean Guillaume Beatrix 1 @ 1,55 Betsafe ⛔
Tu już całkiem różnica biegowa ogromna. W indywidualnym Burek 3 czas biegowy, Batrix 16. Różnica prawie 1 minuta :!: Dzisiaj aż takiej nie będzie bo dystans krótszy ale te 40 sekund jest w stanie Burek nadrobić a to da może nawet dwie karne rundy więcej. Na strzelnicy Burek lepszy 84% a Batrix 82%. Do tego Hamerykanin załapał bardzo dobrą formę w końcówce sezonu i liczę że dzisiaj namiesza w czołówce. Jedno co mnie martwi to to że on &quot;potrafi&quot; spieprzyć masakrycznie strzelanie, ale teraz czuje że biegiem może sporo zrobić i będzie dość wolno strzelał.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dawno nie byłem, ale może coś dodam od siebie bo koniec sezonu za pasem.
Carl Johan Bergman - Bjorn Ferry 2 1,55 Betsafe ✅
Przedwczoraj w Indywidualny przepaść między Szwedami. Ferry &quot;czysto&quot; na strzelnicy natomiast Carl jedno pudło. Wszystko na strzelnicy nie wyglądało tak żle ale w biegu to Ferry był o wiele lepszy. Różnica w biegu była około minuty. Dzisiaj sprint więc widać, że byłby spokojnie w stanie odrobić nawet dwie karne rundy. Jednak uważam, że nawet jak spudłuje coś to Berman nie będzie bezbłędny na strzelnicy. Zaskakująca jest różnica czasu na mecie między jednym a drugim, bo było to blisko koło 3 minut. Uważam, że spokojnie Mistrz Olimpijski z Vancouver w biegu pościgowym będzie dzisiaj lepszy od &quot;łysego&quot;
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tora Berger - Miriam Goessner 1 1,50 Bwin ✅
Jeszcze jeden typ na sprint, tym razem kobiet. Mistrzyni Świata z Norwegi trzecia w biegu Indywidualnym w czwartek. Tylko jedno pudło w pozycji stojącej przy sześciu Niemki mówią same za siebie ;). Co prawda Miriam biega kapitalnie, ponad 40 sekund szybciej biegła w czwartek ale dystans był ten dwa razy taki jak dzisiaj. Śmiem twierdzić, że nawet z super biegiem nie jest w stanie dzisiaj odrobić nawet jednego pudła do aktualnej Vc Mistrzyni Świata w Sprincie. Tora dzisiaj z całą pewnością będzie chciała powalczyć o zwycięstwo z Domrachevą. Do tego poziomu raczej Miriam się nie zbliży która pewnie z dwa razy spudłuje szczególnie w pozycji stojącej, a Berger z całą pewnością może strzelać dzisiaj na poziomie 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom