>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bezpieczny Zakład Fortuna

P 0

plustik

Użytkownik
Ja wejdzie wszysto to 1015, jak będzie 1błąd to tylko stawka*0,9. Dlatego ja uważam że to bubel. Zrób sobie symulacje tych samych kursów dla 7z8 i zobacz co lepiej wychodzi przy jednym błedzie. Bezpieczny czy rozpis? ???? Jak mały kurs wyleci to jesteś w plecy w bezpiecznym
Ale o co chodzi z tym 7z8?? Czy to jest MAXI KOMBI? W tym też nie wiem o co chodzi:-( Mogłby ktoś na przykładzie pokazać i jak zawiera się taki zakład..?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
7 z 8 to rozpis, taki jaki sam mógłbyś sobie zrobić na kartce (mając 8 typów i robiąc z nich różne kombinacje kuponów z 7 zdarzeniami - na każdym kuponie eliminując inny mecz).

B C D E F G H (wygrywa przy nietrafionym A, bo to ominąłeś)
A C D E F G H (wygrywa przy nietrafionym B...)
A B D E F G H (wygrywa przy nietrafionym C...)
A B C E F G H (wygrywa przy nietrafionym D...)
A B C D F G H (wygrywa przy nietrafionym E...)
A B C D E G H (wygrywa przy nietrafionym F...)
A B C D E F H (wygrywa przy nietrafionym G...)
A B C D E F G (wygrywa przy nietrafionym H...)

Jeśli trafisz 8 na 8 to wszystkie powyższe kombinacje wygrywają (minusem jest to, że grając za taką samą stawkę AKO z tych 8 zdarzeń przy komplecie trafień wygrałbyś sporo więcej, ale jesteś bezpieczniejszy bo przy jednym błędzie i tak masz wygraną).

szybki przykład:
A) Bristol R. - Southampton 2.90
B) Carlisle - Leeds 3.60
C) Charlton - Colchester 1.90
D) Gillingham - Brighton 2.40
E) Hartlepool - Stockport 1.45
F) Huddersfield - Walsall 1.50
G) Leyton - Norwich 4.00
H) Milton Keynes - Oldham 2.00

sytuacja 1. załóżmy, że błędem jest najwyższy kurs Leyton (G).
A B C D E F H (wygrywa przy nietrafionym G...)
2.90 x 3.60 x 1.9 x 2.4 x 1.45 x 1.50 x 2.00. AKO 207.08 * stawka - podatek. Minimalna stawka to 1zł na kombinacje (w tym wypadku 8 zł min.)

sytuacja 2. załóżmy, że błędne są 2 lub więcej zdarzeń - wszystkie kombinacje są złe i nie ma żadnej wygranej.

sytuacja 3. wszystkie typy są poprawne.

B C D E F G H (wygrywa przy nietrafionym A...) AKO 285.63
A C D E F G H (wygrywa przy nietrafionym B...) AKO 230.09
A B D E F G H (wygrywa przy nietrafionym C...) AKO 435.97
A B C E F G H (wygrywa przy nietrafionym D...) AKO 345.14
A B C D F G H (wygrywa przy nietrafionym E...) AKO 571.27
A B C D E G H (wygrywa przy nietrafionym F...) AKO 552.23
A B C D E F H (wygrywa przy nietrafionym G...) AKO 207.08
A B C D E F G (wygrywa przy nietrafionym H...) AKO 414.17

Grając za najniższą stawkę wygrana wyniosłaby ~2677 zł
Grając AKO ze wszystkich typów za 8 zł (tyle ile minimum musisz wydać na 7 z 8 ) wygrana wyniosłaby ~5831 zł.
 
elviper 0

elviper

Użytkownik
orientuje się ktoś czy w bezpiecznym można zawierać zakłady z &#39;podgier&#39; (żólte kartki, bramki w pierwszej połowie itp.) czy trzeba mecz ?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
orientuje się ktoś czy w bezpiecznym można zawierać zakłady z &#39;podgier&#39; (żólte kartki, bramki w pierwszej połowie itp.) czy trzeba mecz ?
Mozna z uwzglednieniem zasady maxymalnego kursu pojedynczego zdarzenia 9,0.
 
rex 144

rex

Użytkownik
A jak ja nie powiedziałem babie w punkcie Fortuny, że chce zawrzec ZAKLAD BEZPIECZNY a na kuponie mam napisane ZAKŁAD BEZPIECZNY to czy wtedy też wygram ?
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
A jak ja nie powiedziałem babie w punkcie Fortuny, że chce zawrzec ZAKLAD BEZPIECZNY a na kuponie mam napisane ZAKŁAD BEZPIECZNY to czy wtedy też wygram ?
Odpowiedziałeś sobie sam.

A ja ku ostrzeżeniu,



Niby wszystko ok, jeden błąd i bezpieczny wchodzi lecz jednak to tylko pozory.

Pozycja Kutrovsky - Durmus zwrot

Jeśli jeden mecz nam nie wchodzi i na innym mamy zwrot zakład bezpieczny jest rozliczany jako porażka.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A jak ja nie powiedziałem babie w punkcie Fortuny, że chce zawrzec ZAKLAD BEZPIECZNY a na kuponie mam napisane ZAKŁAD BEZPIECZNY to czy wtedy też wygram ?
Zauważyłem, że teraz wszystkie są bezpieczne, wiec nic dziwnego w tym, że nie mówiłeś a masz bezpieczny.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Odpowiedziałeś sobie sam.
A ja ku ostrzeżeniu,

Niby wszystko ok, jeden błąd i bezpieczny wchodzi lecz jednak to tylko pozory.
Pozycja Kutrovsky - Durmus zwrot
Jeśli jeden mecz nam nie wchodzi i na innym mamy zwrot zakład bezpieczny jest rozliczany jako porażka.
porazka tylko dlatego , ze bez tego meczu kurs byl ponizej 200, wiec kupon nie byl juz traktowany jako bezpieczny
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Nie ma sensu się bawić w bezpieczny. Już lepiej te mecze się ma puścić rozpisem(7z8,6z7) lepiej się na tym wyjdzie przy jednym błędzie. Po zatym tak już napisano, jakiś zwrocik się zdarzy i kurs poleci poniżej 200 i wtedy przy 1 błędzie wtopa(też tak miałem kiedyś)
 
F 0

fortuniak

Użytkownik
A jak ja nie powiedziałem babie w punkcie Fortuny, że chce zawrzec ZAKLAD BEZPIECZNY a na kuponie mam napisane ZAKŁAD BEZPIECZNY to czy wtedy też wygram ?
Ta &quot;baba&quot; była tak miła, że sama zrobiła Ci zakład bezpieczny, żebyś coś ugrał jak wpadnie Ci 1 błąd! Więc więcej szacunku do tej &quot;baby&quot; bo jak widać ona dba o Twoją wygraną bardziej niż Ty sam bo nawet nie potrafiłeś się odezwać, że chcesz mieć zakład bezpieczny!!! Pozdro ;P:razz:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W odniesieniu do możliwości gry zakładem typu Bezpieczny w Fortunie , to informacja ze strony tego bukmachera o tym zakładzie zawiera taki kwiatek jak:

[URL='https://www.efortuna.pl/pl/pomoc/kupon/bezpieczny.html']https://www.efortuna.pl/pl/pomoc/kupon/bezpieczny.html[/URL]

Warunki zawarcia zakładu, typu Bezpieczny:
- minimalny kurs kuponu: 200
- maksymalny kurs pojedynczego spotkania: 5,00
- minimalna ilość spotkań na kuponie: 3

a co jest logicznie niespójne , gdyż grając tę w/w dopuszczalną minimalną ilość zdarzeń , czyli 3 i dobierając do tej naszej ich trójki maksymalne dopuszczalne kursy po 5 - za cholerę nie wypełnimy normy minimalnego ako 200 , gdyż 5^3=125

A zatem ten regulaminowy zapis o minimalnej ilości zdarzeń jako 3 - w zderzeniu z maksymalnym ich kursem 5 , jest absurdem!

................

Kilka metod gry tym zakładem Bezpieczny:

http://forum.bukmacherskie.com/f18/gra-zakladem-bezpieczny-w-fortunie-45372.html

.
 
baba 134

baba

Użytkownik
A zatem ten regulaminowy zapis o minimalnej ilości zdarzeń jako 3 - w zderzeniu z maksymalnym ich kursem 5 , jest absurdem!.
Nie widzę tu żadnego absurdu. Z punktu widzenia bukmachera to normalne, żeby w trzech zakładach nie osiągnąć wymaganego kursu 200. Zapis jest prosty
- minimalny kurs kuponu: 200
- maksymalny kurs pojedynczego spotkania: 5,00
- minimalna ilość spotkań na kuponie: 3
i minimalna wiedza bukmacherska wystarczy, żeby to zrozumieć.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Nie widzę tu żadnego absurdu. Z punktu widzenia bukmachera to normalne, żeby w trzech zakładach nie osiągnąć wymaganego kursu 200. Zapis jest prosty
- minimalny kurs kuponu: 200
- maksymalny kurs pojedynczego spotkania: 5,00
- minimalna ilość spotkań na kuponie: 3
i minimalna wiedza bukmacherska wystarczy, żeby to zrozumieć.
Logicznie myśląc to ten zapis z minimalną ilością spotkań na kuponie w liczbie 3 jest bezsensu, bo 3 zdarzeniami nie jesteś w stanie spełnić pozostałych warunków jak minimalny kurs kuponu przy maksymalnym kursie zdarzenia. Wystarczyłoby zmienić na minimalna ilość zdarzeń na kuponie 4 i wtedy wszystko byłoby spójne, no ale pewnie 3 wygląda lepiej niż 4 albo to tylko ich mały błąd bo po prostu tego nie przemyśleli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie widzę tu żadnego absurdu. Z punktu widzenia bukmachera to normalne, żeby w trzech zakładach nie osiągnąć wymaganego kursu 200. Zapis jest prosty
- minimalny kurs kuponu: 200
- maksymalny kurs pojedynczego spotkania: 5,00
- minimalna ilość spotkań na kuponie: 3
i minimalna wiedza bukmacherska wystarczy, żeby to zrozumieć.
Pomimo tego, że zakończyłem już swój aktywny udział na forum - to jednak nie mogę nie zareagować, czytając te odnoszące się do mojego starego wpisu idiotyzmy, w wykonaniu jak zwykle ciężko myślącego usera baba , bowiem:
po 1. swoim wpisem odniósł się do mojego wpisu z lipca 2013, a więc sprzed 4 lat ????
po 2. wraz z tym co napisałem tu na forum w lipcu 2013 o tym w/w oczywistym absurdzie w regulaminie zakładu Bezpieczny, to natychmiast wysłałem też w tej sprawie maila do Fortuny, co spotkało się z podziękowaniem mi za wychwycenie tego absurdu i z natychmiastową reakcją z ich strony, w postaci dokonania zmiany tamtego błędnego na gruncie matematyki zapisu i od tych 4 lat ma on przecież już taką zmienioną postać:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/produkty/bezpieczny.html
czyli bez dawnego wymogu minimum 3 zdarzeń na kuponie, bo to było niewykonalne aby przy najwyższym dopuszczalnym kursie zdarzeń po @5 móc uzyskać minimalne wymagane AKO 200 przy tym dolnym regulaminowym progu ilości zdarzeń - wtedy trzech, gdyż 5^3=125
Tak więc nie bij po próżnicy piany jak baba, userze baba i ogarnij się!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie widzę tu żadnego absurdu. Z punktu widzenia bukmachera to normalne, żeby w trzech zakładach nie osiągnąć wymaganego kursu 200. Zapis jest prosty
- minimalny kurs kuponu: 200
- maksymalny kurs pojedynczego spotkania: 5,00
- minimalna ilość spotkań na kuponie: 3
i minimalna wiedza bukmacherska wystarczy, żeby to zrozumieć.
Pomimo tego, że zakończyłem już swój aktywny udział na forum - to jednak nie mogę nie zareagować, czytając te odnoszące się do mojego starego wpisu idiotyzmy, w wykonaniu jak zwykle ciężko myślącego usera baba , bowiem:
po 1. swoim wpisem odniósł się do mojego wpisu z lipca 2013, a więc sprzed 4 lat ????
po 2. wraz z tym co napisałem tu na forum w lipcu 2013 o tym w/w oczywistym absurdzie w regulaminie zakładu Bezpieczny, to natychmiast wysłałem też w tej sprawie maila do Fortuny, co spotkało się z podziękowaniem mi za wychwycenie tego absurdu i z natychmiastową reakcją z ich strony, w postaci dokonania zmiany tamtego błędnego na gruncie matematyki zapisu i od tych 4 lat ma on przecież już taką zmienioną postać:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/produkty/bezpieczny.html
czyli bez dawnego wymogu minimum 3 zdarzeń na kuponie, bo to było niewykonalne aby przy najwyższym dopuszczalnym kursie zdarzeń po @5 móc uzyskać minimalne wymagane AKO 200 przy tym dolnym regulaminowym progu ilości zdarzeń - wtedy trzech, gdyż 5^3=125
Tak więc nie bij po próżnicy piany jak baba, userze baba i ogarnij się!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baba 134

baba

Użytkownik
Można cię czytać jak otwartą książkę. ???? Nie myliłem się z innymi userami, że wystarczy uderzyć w stół i nożyce się odezwą. To była taka mała prowokacja, ale jakże pouczająca. Wydaje ci się, że jesteś bystry. Ale tylko ci się wydaje. I po co dwa razy? Taki bystrzak. Mógłbyś się czasami wznieść ponad swój poziom.
 
Do góry Bottom