>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betway- stary temat zbiorczy.

Status
Zamknięty.
lucek 250

lucek

Użytkownik
tak, aby jeden komp mial jedno konto - nawet podczas zarejestrowania wyskoczyl komunikat iz nie mozna sie zarejestrowac bo to IP juz jest w bazie danych
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
planuje zrobic ten trick ;) z bonusem. mam nadzieje ze bedzie tak jak mowicie, najlepiej postawic cos w MLB po kurasach 1,91.
trzeba zachowac najwyzsza ostroznosc, nawet to ze na 2 rozne konta bede wplacac kase z roznych kont bankowych, to chyba oczywiste :p teoretycznie betway nie powinno zauwazyc w tych dzialaniach jakiegos powiazania :p wiec wszystko bedzie zgodne z przepisami ????
 
C 0

cofik

Użytkownik
tam pisze tak &quot;Dajemy ci 100% bonus od twojego pierwszego depozytu – Otrzymaj aż do 400 złotych!&quot;

Tzn. wpłacasz maks. 200zł i dostajesz drugie 200 zł czy wpłacasz maks. 400zł i dostajesz drugie 400 zł.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
mam zajebisty problem :/

wplacal ktos moze kase do betway z prywatnego konta w takim normalnym banku ? bo ja wplacalem przez neta i wszytsko gra 2 dni i kasa jest ale teraz cche waplcic z banku pekao i poszedlem a ta baba mowi ze nie mozna zerealizowac przelewu :/ ze nie pasuje jej adres odbiorcy zagraniczny :/ i ze tytol tez nie moze byc taki :/

albo czy ktos wplacal przez poczte i czy pozniej mial problemy z wyplata ?
 
maxer 0

maxer

Użytkownik
W regulaminie jest taki zapis, ze bonus moze być wykorzystany raz na domostwo/rodzine, a co jeżeli np ja i mój brat mieszkamy w innych miejscowościach? Tzn. ze nie mozemy obaj skorzystać z tego bonusu??

I o co chodzi z tym zapisem regulaminu odnośnie sieci osiedlowych? Naprawde nie akceptuja takich zgłoszeń? A co w przypadku neostrady?

Pozdrawiam
 
K 0

konraad89

Użytkownik
No wlasnie mnie tez to ciekawi, bo przeciez w neostradzie IP jest przydzielane dynamicznie, a jak mi sie trafi takie IP, ktore ktos wykorzystal to co wtedy :roll:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No wlasnie mnie tez to ciekawi, bo przeciez w neostradzie IP jest przydzielane dynamicznie, a jak mi sie trafi takie IP, ktore ktos wykorzystal to co wtedy :roll:
Szansa jest naprawdę minimalna, by trafić na takie IP
 
maxer 0

maxer

Użytkownik
A co z tymi więzami rodzinnymi?? To chyba tylko chodzi o rodziny mieszkające razem a nie w tak szerokim tego słowa znaczeniu??
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
pytanie do tych co juz wyplacali z betwaya kiedykolwiek a deklarowali np. mBank (bo to najpopularniejszy chyba bank w PL) do wyplat - jak nazwaliscie nazwe banku i czy nie bylo problemow z wyplata ?
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
ja chcialem wplacic na poczcie bo mialem problem ze wpolata w banku napisalem maila do betway i odpisali ze mam waplcic w banku lub ... zmienic bank ???? ale pozniej sie udalo ????
 
pitmaster 0

pitmaster

Użytkownik
Czy wpłacaliscie juz do Betway przez moneybookers ?? Czy potem przy wypłacie wymagają skanu dowodu tożsamości ??
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
ludzie z betway.com poszli po rozum do glowy i wprowadzili nowy przepis, dotyczacy uwalniania bonusa.

Nie akceptujemy zakładów na MLB, NBA, Futbolu Amerykańskiego i jakichkolwiek innych zakładów dwudrożnych, gdzie kurs na zwycięstwo jednej lub drugiej drużyny (zawodnika/zawodniczki) jest równy, lub wyższy niż 1.70. Tak zawarte zakłady nie będą akceptowane do udziału w promocji.


za duzo na tym stracili :p . jednak moim zdaniem jest to totalna glupota, w ten sposob tylko ograniczaja gracza, gdyz polowa zakladow jest dwu wyjsciowa :p. o wiele madrzejszym rozwiazaniem byl by 3-krotny obrot kaska. jednak i na te ich tricki jest sposob.......
wystarczy postawic zalozmy 40 kuponow po 20 zl, no to ze bedzie remis do 1 polowy (zazwyczaj kurs okolo 1.9) w obojetnie jakim spotkaniu, mamy tutaj 3 wyjscia a prawdopodobienstwo na remis wynosi ponad 50% ???? , tym sposobem latwo uwolnic bonusa, lub jego znacznie wieksza czesc :twisted:
 
maxer 0

maxer

Użytkownik
Czy to jest zgodne z prawem zmieniać regulamin w trakcie trwania promocji??
Ja wpłaciłem 400zł, dostałem bonusa, ale gdybym wiedział, ze pojawi sie taki zapis w życiu bym tego nie zrobił...

Czy ja dobrze rozumiem, ze mozna teraz tylko obstawiać wydarzenia trzydrożne??
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
no to jest chamstwo :/ , ale w sumie logiczne, ze zmienili regulamin ......... i tak pozno zakumali :p , jacys malo doswiadczeni ludzie tam musza pracowac :twisted: .

no wlasnie mi sie tak wydaje, aby obrocic te swoje 400 zl musialbys grac tylko na zdarzeniach 3-droznych :| . oczywiscie mozesz obstawiac co chcesz, tylko ze nie bedzie sie to prawdopodobnie wliczac w obrot ???? . no ale jesli ci zalezy na jak najszybszym zarobku, to przemysl moj sposob grania.

moim zdaniem jedyna mozliwosc zeby obrocic bonusa jest taka: zdarzenie 3-drozne, kurs wiekszy rowny 1,7. przy czym conajmniej jeden mecz musi miec wlasnie taki kurs, mozesz to jeszcze laczyc z dowolnymi zdarzeniami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom