>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betway- stary temat zbiorczy.

Status
Zamknięty.
lucek 250

lucek

Użytkownik
w Polsce sort code sie nie wpisuje - wpisz xxx, promocja jest aktualna - widac to na głównej stronie betway - ogromna reklama :]
 
L 0

lelo

Użytkownik
Mam takie pytanko jak wyplacic pieniadze z betwaya bo chcialbym zrobic przelew bankowy..mam wypelnic te dane swoje najpierw?? i skad mam wziac IBAN ??
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
iban to zwykle PL przed twoim numerem konta czyli PLxxxxxx - gdzie xxx to nr konta, aby wyplacic musisz te pola wypelnic
 
L 0

lelo

Użytkownik
A ile idzie wyplata kasy poprzez karte VISA ELECTRON ?? bo udalo mi sie tak wyplacic...bo wplata to 60 sekund a jak jest z wypłata?? bo sie zaniepokoiłem..
 
B 0

bzx

Użytkownik
Ja skorzystalem z promocji betway&#39;u - dostalismy z kolega po 400 pln - zagralismy na przeciwstawne zdarzenia - on an swoim ja na swoim koncie - po zym wyplacilismy chyba 1560 pln...i nie bylo problemu - wszytsko zajelo 3 dni - od wtorku do czwartku chyba ????
Nie wiem skad tyle zamieszania i &quot;niedowierzania&quot; - zaznacze ze pozniej 4 moi znajomi zrobili to samo i ni bylo u nikogo zadnych problemo!! kazdy po 3 dniach byl do przodu na okolo 350 pln
oka promocja nadal jest i Twoj pomysl jest dobry.

ale tez ryzykowny, bo wydaje mi sie ze przy takiej kwocie jedna osoba musialaby zagrac z podpórką, czyli 1x lub x2.. (Podwojna szansa)

w regulaminie jest napisane ze musze obstawic zdarzenie z kursem co najmniej 1.7, no i takich zdarzen jest sporo, wiec spokojnie mozna zrobic tą akcję we dwóch, ale jak bedzie remis.. to lipa...

jak to zrobic ? ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
nie obstawiasz wowczs wyniku spotkania - tylko cos co ma tylko 2 mozliwosci - np czy ilosc bramek bedzie parzysta lub nie parzysta, lub ktora druzyna rozpocznie spotkanie - tak by bylo dwie WYROWNANE mozliwosci - i ty i kumpel obie obstawicie - a kurs na wyrownane rzeczy jest powyzej 1.8 - czasem 1.9 sie zdarzy - nawet widzielismy kurs 2.0 - czyli zaden zarobek dla buka 2 razy po 2.0 wystawic - ale zmienil to w godzine nim tam kasa nasza doszla.

Dwie mozliwosci tylko - takie zaklady Cie maja interesowac w tym &quot;ograniu&quot; betway&#39;a ????
 
L 0

lelo

Użytkownik
sluchajcie mam taki problem potrzebuje typa z minimalnym kursem 1,85 bo robie ten przekret z tym bonusem co pisali kumple wyzej ale mam jedno konto zle ktore nie posiada konta w banku i wprzypadku wygranej nie wyplace kasy...dlatego potzrebuje typa z kursem 1,85 na typ zdarzen tylko 1 2 bez remisu zeby byl bardziej prawdopodobny w basseballu sa takie typy ale ja sie nie znam na tym.ma ktos jakis pomysl??
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
to nie mozesz poprostu poczekac i zalatwic kumpla ktory wplaci tam kase i wtedy zagracie &quot;pewny&quot; zaklad i wyplacicie?
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
&quot;pewny&quot; - oznacza ze jak gracie z kumplem na PRZECIWNE - to kazdy jest pewny - bo tobie albo jemu wejdzie, podzielicie kase i kazdy jest do przodu.....

Na pewno znajdziecie cos w pilce noznej...
 
A 0

artur0

Użytkownik
masz tu np mecz na dziś Waterford Utd - Sligo Rovers - /Ogólna Liczba Goli - Nieparzysty czy Parzysty

nieparzysty-1,88 jak wpłacisz 200zł + bonus 200 macie we 2 na czysto 176PLN
parzysty-1,83 a tu na czysto 166PLN
 
T 2

terkin

Użytkownik
na 3 userów/3 konta
Witam serdecznie

Zapytam tak. Jest nas trzech tzn ja i 2 moich przyjaciół i każdy z nas chce zarobić kosztem buka kilka złotych na omawianej promocji. Kwestia 2 graczy i 2 kont była omówiona. My zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem aby obstawić mecz piłki nożnej na zwycięstwo, porażkę i remis, na mecz gdzie kursy na wswzystkie te zdarzenia będą jak najbardziej zbieżne. Widziałem taki mecz gdzie było 2.7 2.9 2.7 (albo jakoś bardzo podobnie)

Bardzo proszę o radę czy w tym systemie są jakieś wady których nie dostrzegliśmy?

Z góry dzięki
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
system jest nie najgorszy - przy takich kursach macie okolo po 720 pln - czyli przy wplacie 400 - po 320 na glowe - kasa calkiem niezla - jednak lepiej proponuje znalezc kogos czwartego - i zagrac na typy dwuzdarzeniowe po kursie 1,85-1,90 co podniesie wygrana o jakies 40-50 pln na glowe ????

wszystko zalezy od tego - ile kasy chcecie wyciagnac;)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
mial moze ktos z was ze zmiennym IP klopoty przy wyplacaniu kaski za to ze mnial wiecej niz 1 konto na kompie ??
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
my z kumplami specjalnie zakladalismy konta na roznych kompach aby nie miec tego problemu pozniej. Jednak z tego co slyszlaem - sprawdzaja to i blokuja konta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom