>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

betus $50 bez depozytu

Status
Zamknięty.
P 0

piotrciuba

Użytkownik
zle mnie zrozumieliscie

Czek wam oile przyjdzie to przyjdzie w ciagu 2tygodni (poczta polska i zagramaniczna)
A dopiero w banku pobieraja oplate 30pln jak chcesz zrealizowac czek i na realizacje sie czeka do 6tygodni.

Zreszta poczytajcie u wojka googla on wam powie za ile i jak dlugo realizuje sie czek.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
zle mnie zrozumieliscie
Czek wam oile przyjdzie to przyjdzie w ciagu 2tygodni (poczta polska i zagramaniczna)
A dopiero w banku pobieraja oplate 30pln jak chcesz zrealizowac czek i na realizacje sie czeka do 6tygodni.
Zreszta poczytajcie u wojka googla on wam powie za ile i jak dlugo realizuje sie czek.
u wojka google... co za kretyn ile trzeba miec lat zeby wiedziec ze slowo wujek pisze sie przez ,,u,, ?
 
P 1

premi

Użytkownik
zle mnie zrozumieliscie

Czek wam oile przyjdzie to przyjdzie w ciagu 2tygodni (poczta polska i zagramaniczna )
A dopiero w banku pobieraja oplate 30pln jak chcesz zrealizowac czek i na realizacje sie czeka do 6tygodni.

Zreszta poczytajcie u wojka googla on wam powie za ile i jak dlugo realizuje sie czek.
dysortografię się leczy...
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Potwierdzam, że stary kod nie działa, a wchodzi LUCKY25 i obrót 500$
A co do powyższych postów to dajcie sobie już spokój, bo ładny syf robicie...
Którego ostatnio przez takie osoby jest coraz więcej na forum???? Popiszcie jeszcze trochę na temat jego błędów ort. i temat zostanie zamknięty, a my się nic nie dowiemy:-?
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
no i kostek dobrze mowi ( albo muwi sam nie wiem)

Polecam gre Black Jack
180$ juz zniego mam i malo brakuje do obrotu. Wiec mzoe sie uda co wyciagnac.

Noi jak to zawsze bywa
idzie idzie idzie
BUCH
nie idze

200$ zarobione 200$ obrotu trzeba jeszcze zrobic
Jeden zaklad w blackjacku za 200$ i du*aaaaa byla kasa nima kasy
NO ale obrot zrobilem.
 
J 11

jarassniedwa

Użytkownik
mnie wyswietliło cos takiego: Lucky50 is available to players who have received a bonafide email from Betus.com. For any other info contact livechat
 
X 0

xcamelx

Użytkownik
jak miales 200$ to na slotach bys lajtownie zrobil...
polecam tym co nie znaja:
as the reel turns 3
albo
scary rich
Ja ugracie te 100-150$ na Bj idzcie na sloty i zrobicie lajtownie obrot... ja regularnie gram w rival i korzystam z promocji od depo i gram praktycznie na 2 w/w slotach.
GL
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ej was tez proszą na livechat o podanie numeru konta i hasla jesli zaczynacie rozmawiac o wyplacie??

mowia ze potrzebne im to do jakiegos potwierdzenia.

Przecierz support nigdy nie prosil o hasla do kont czasami ale to czasami jakies supporty prosza o odpowiedz do pytania jakie sie podalo przy rejestracji. Ale o haslo nidgy nie pytaja wiec cos mi tu smierdzi:/
 
elo550 0

elo550

Użytkownik
POTWIERDZAM 25 na koncie lucky25
hmm mi ani lucky25 ani 50 nie dziala, moze juz wylaczyli? albo mam zly mail, bo wyskakuje okienko ze promocja lucky50 jest tylko dla tych ktorzy otrzymali od nich maila :&lt;
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Ja doslownie 10min temu sie rejestrowalem i uzylem kodu lucky25 i 25 na koncie :jezora: Mam juz 40. Trzymajcie kciuki :p
 
elo550 0

elo550

Użytkownik
No a mi jak wklepie lucky25 wyskakuje &quot;Coupon Code is invalid, or Coupons is not assigned to you, please enter a valid coupon code&quot; i w nowym okienku &quot;Lucky50 is available to players who have received a bonafide email from Betus.com. For any other info contact livechat&quot; :&lt;
 
K 2

kondzik007

Użytkownik
Mnie się pytają na czacie skąd wiem o tej promocji... Powiedzialem ze w internecie przeczytałem... Odpowiedzial ze poromocja byla tylko dla 100 graczy,ktorzxy otrzymali meilem ta wiadomosc...
 
mariusz90z 0

mariusz90z

Użytkownik
wpisalem lucky 25 i zadziałało zrobiłem obrót 500 $ i mam balance : 100 $ tylko teraz pytanie jak to wypłacić :| problem w tym, że nie mam konta bankowego.. przydałoby się mb.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom