>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

betus $50 bez depozytu

Status
Zamknięty.
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
zalozylem konto dostalem 25$ zrobilem obrot zostalo 100$ zlecam wyplate czekiem i niech sie dzieje wola nieba, za miesiac moze dojdzie to dam znac:-D
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
no to zawsze mozna powiedziec ze dostales emaila o tej promocji od kumpla albo od kogos i juz punkt regulaminu jest:p ????

BTW
Babka mi mowila na livechat ze czek idzie 5-7 dni roboczych wiec w next tygodniu powinnismy sie spodziewac czekow

Swoja droga to niezle zdzierstwo 40$ se wzieli jako prowizje z salda przy wyplacie 150$ oczywiscie metoda czek.
Ta poczta do polski tyle kosztuje 40$?? lol


Po jakiejs chwili PAY OUT IS CANCELED ???? ???? ???? ????
PLAYERS FROM POLAND IS NOT ACCEPT.

NIestety ale dupa jest i tyle nikt se nie wyplaci znas ????
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
no to zawsze mozna powiedziec ze dostales emaila o tej promocji od kumpla albo od kogos i juz punkt regulaminu jest:p ????

BTW
Babka mi mowila na livechat ze czek idzie 5-7 dni roboczych wiec w next tygodniu powinnismy sie spodziewac czekow

Swoja droga to niezle zdzierstwo 40$ se wzieli jako prowizje z salda przy wyplacie 150$ oczywiscie metoda czek.
Ta poczta do polski tyle kosztuje 40$?? lol


Po jakiejs chwili PAY OUT IS CANCELED ???? ???? ???? ????
PLAYERS FROM POLAND IS NOT ACCEPT.

NIestety ale dupa jest i tyle nikt se nie wyplaci znas ????
Czyzby zablokowali Polakow ?
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
potwierdzam, nie dostalem meila o promocji - nie moge wyplacic zadna metoda nawet czekiem, mam na koncie 300$ ciekawe czy mozna wyplacic po depozycie ale nie zaryzykuje pierwszej wplaty do kasyna bo widac ze jakies niekonkretne, pozdro
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
z tego co mi powiedzieli w czacie to nie byli od poczatku akceptowani
I koles nawet nie zakonczyl rozmowy jak mi to powiedzial ani bye ani nic tylko jeb czata wylonczyl i nie moglem nawet nic skopiowac z chata zeby tutaj pokazac:/
 
forin 450

forin

Użytkownik
ja po wykananiu obrotu bonusem na koncie 240$ i sie spytalem na live chacie czemu nie moge wyplacic i odpisal mi
Miles
Sorry but your Payout will be rejected do to the fact that your account was not eligible for the Lucky25 coupon
i po tym zablokowali mi konto
temat do zamkniecia.
 
gwizd3k 39

gwizd3k

Użytkownik
ja mam chyba juz konto zablokowane mialem ponad 150$ na koncie wczoraj dzisiaj sprobowalem sie zalogowac i passord or login is incorrect ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom