>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

N 3

nevada-smith

Użytkownik
Ja dostałem wczoraj ten bonus 75 zł i postawiłem na Tottenham (wygrał 1-0) i Chelsea (prowadzi 2-0) i sprawdziłem skrzynkę.
Tego maila dostałem wczoraj:
W sobotę rozpoczyna się angielska Premier League i hiszpańska La Liga. Aby to uczcić, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Otrzymujesz od nas darmowy zakład o wartości 75 PLN w Premier League – WPŁATA NIE JEST WYMAGANA.

A może postawisz na wygraną obrońców tytułu z Manchesteru i Barcelony? Otrzymasz wtedy kurs 1,82!


Dziś dostałem coś takiego:

Wszyscy byliśmy mocno podekscytowani rozpoczynającym się sezonem piłkarskim, a szczególnie angielską Premier League. Zdecydowanie miało to wpływ na nasz system, który, również mocno podekscytowany, nie wytrzymał presji. Chcieliśmy zaoferować Tobie darmowy zakład na weekend, ale w związku z zaistniałą sytuacją musieliśmy wycofać ofertę.

Dzisiaj rozegrane zostaną wielkie mecze i chcemy mieć pewność, że nie ominiesz takich spotkań. W związku z tym wczoraj wieczorem dodaliśmy do Twojego konta DARMOWY BONUS o równowartości oferowanego wcześniej darmowego zakładu. Możesz teraz postawić każdy zakład według własnego uznania!


Gdzie jest ten drugi bonus? Na koncie mam 0 (pieniądze są obecnie postawione i mecz trwa) a nie mam żadnych dodatkowych 20 zł.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja dostałem 5 USD. E-maila żadnego nie dostałem, ale grałem u nich ostatnio. I rzeczywiście sam doświadczyłem problemów z obstawianiem zakładów. Wcześniejszego bonusa 75pln nie dostałem. Ps. betsson zbankrutuje jak będzie wszystkim rozdawał tyle bonusów :)
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Teraz np są dostępne, odswiezaj strone co 15-30 min
Btw..brat za bonusowe 75 zl dal na B. Dortmund z handicapem 0-1
86 minuta - Borussia 2:0 Braunschweig
89 minuta - Borussia 2:1 Braunschweig
Polecial po flache xd
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Niekoniecznie, starszy brat, ktory przebywa w Szwecji zostal dzisiaj poinformowany przeze mnie o bonusie. Nie logowal sie przez ok 3 tygodnie. Dzisiaj zalogowal sie z nadzieja ze ujrzy na koncie 75 zl, a dostal tylko te 20 zl. Takze jest to dosc dziwne.
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Jak masz na koncie to nie musisz grac spotkan z Premier League, grasz tak jak Ci sie podoba ????
Kurde niedlugo mecz realu i psg a ja nadal nie moge obstawić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
andro 15

andro

Użytkownik
widzę ,że mam jako wzięty bonus te 75 zł, wygląda mi to na bonus (raz do obrotu 1,5 minimum kursowe), a nie freebet. Może ktoś te przypuszczenia potwierdzić , kto już postawił i jak mu rozliczono, czy dodano całą kwotę (jak trafił) czy odjęto od niej stawkę 75 zł. ??
Osobiście potwierdzam że Ci którzy otrzymali manualnie dopisane 75 zł mogą go dobrowolnie obracać według wcześniej podanych przeze mnie zasad
 
Do góry Bottom