>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Betsson zakład bez ryzyka za 75zł

T 2

terkin

Użytkownik
Dziwne
Miałem ten bonus 75 pln dostępny do 22 czy też 23 sierpnia, a teraz wchozę na konto a tam bonus wygaśnięty 19/08/2013 21:12:27
To troche nie ładnie z ich strony wie ktoś skąd taka zmiana?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja dostałem 5 usd, od razu obróciłem i mam juz dyche jako prawdziwe pieniądze. Haker dream tylko kontakt z supportem ci zostaje. Może stwierdzili, że za wiele osób obdarowali bonusem i skrócili ważność obrotu... Chociaż tak nie powinni zagrywać. Pozostaje ci tylko kontakt z betsson.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Ja dostałem 5 usd, od razu obróciłem i mam juz dyche jako prawdziwe pieniądze. Haker dream tylko kontakt z supportem ci zostaje. Może stwierdzili, że za wiele osób obdarowali bonusem i skrócili ważność obrotu... Chociaż tak nie powinni zagrywać. Pozostaje ci tylko kontakt z betsson.
już napisałem maila, to świństwo, prawo wstecz nie działa, a z kieszeni drugiemu się nie wyciąga bez jego zgody, bardzo nieładnie z ich strony, nie pozostawię na nich suchej nitki!
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
u mnie zrobili doladnie tak samo mialem czas na zagranie do 22 a patrze teraz ze dzisiaj w nocy wygasl i data jest zmieniona.to jak mieli tak robic to mogli wogole nie dawac.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
No to czat ma dziś urwanie głowy :) już teraz średni czas na oczekiwanie na agenta to 31 min !
heh wszyscy pewnie pytaja o ten darmowy zaklad 20 bo rownie dobrze jak go niespodziewanie dali tak w jeszcze gorszym stylu go zabrali bo skrocili waznosc heeh
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
heh wszyscy pewnie pytaja o ten darmowy zaklad 20 bo rownie dobrze jak go niespodziewanie dali tak w jeszcze gorszym stylu go zabrali bo skrocili waznosc heeh
Ja nic nie wskórałem :-( odpowiedzieli mi że błąd systemu zmienił datę oferty !!!
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Ja nic nie wskórałem :-( odpowiedzieli mi że błąd systemu zmienił datę oferty !!!
to dziwni sa bo przeciez to nie my mamy wplyw na blad systemu poza tym jak pytalem na chacie te darmowe 20 zl to bylo zadoscuczynienie za to ze strona nie dziala prawidlowo wiec dali go za blad systemu i blad systemu nam go zabral.bledne kolo sie zamyka
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Sprawa jest oczywista kapnęli się że za dużo rozdali i &quot;wymyślili&quot; błąd systemu. Mocno w moich oczach stracili a byli u mnie w TOP 5. Napisali że ponieważ był to bonus darmowy a nie od depozytu nie mogą go przywrócić. Jeżeli już chcą zachować resztki twarzy to powinni teraz zaproponować bonus od depozytu na atrakcyjnych warunkach np single a nie jakieś sklejki
 
F 3

fbit

Użytkownik
nie ... brak słów spokojnych i kulturalnych aby to skomentować ...
jak się dowiedziałem o 10 dniach na obrót to też od razu nie obstawiałem tylko to zostawiłem na ten tydzien.
 
F 3

fbit

Użytkownik
jakie 20 ? ja dostałem 75 ... najpierw to mia byc free bet, w niedziele zamienili na bonus obojetnie na co postawiony wazny przez 10 dni, do dzis taki regulamin wisi pod tym wygaśnietym bonusem, teraz okazuje się ze był ważny do dzis do 1 w nocy ale wygasili go juz o 21 w poniedziałek .... totalna kompromitacja.
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
podobno te 20pln było na 1 kolejkę PL ;]
Ja te 20 plnow postawiłem live na Yankesów tak dla jaj, o 1 w nocy jak sie dowiedzialem o bonusie i zalogowalem na konto. Teraz widze, ze dobrze zrobilem bo chcialem poczekac i pozniej obstawic europuchary.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
totalna kompromitacja.
Nie chciałem tego głośno mówić.

Panie Marcinie Odra - 20pln to nie fortuna, ale jeśli może pan coś zrobić z takim traktowaniem klientów, chociaż napomknąć im, że jesteśmy oburzeni, to był bym wdzięczny, bo nasze słowo dla nich jest nic warte. ???? dla betssona.
 
Do góry Bottom