>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betsson - Wpłaty/Wypłaty pieniędzy.

B 482

bmoran

Użytkownik
Poważnie problem ze stawką 1000 zł !!!! Dziwne. Jak chcesz to na priv mogę podesłać skany że nie robie w balona. Takie kwoty bez niczego przechodzą.
Ale nikt nie mowi, ze nie masz racji. Tez bez problemu puszczalem po kilka tys, dopoki dosc fartownie na Bialorusi powchodzilo mi pod rzad kilka kuponow singli po kursach 5.0 do 9.0 to teraz recznie od kilkuset zlotych miela.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Może to śmieszne pytanie ale nie widzę przycisku wypłaty na swoim koncie będąc zalogowanym .Dawno nie grałem u nich a widzę że stronkę odświeżyli trochę, wczoraj wpłaciłem udało sie ugrać parę zł i nawet nie widzę opcji "wypłaty" a wpłata jak byk widnieje :) Pomoże ktoś ? Kompletnie nie wiem gdzie ukryli tą opcję
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Może to śmieszne pytanie ale nie widzę przycisku wypłaty na swoim koncie będąc zalogowanym .Dawno nie grałem u nich a widzę że stronkę odświeżyli trochę, wczoraj wpłaciłem udało sie ugrać parę zł i nawet nie widzę opcji "wypłaty" a wpłata jak byk widnieje :) Pomoże ktoś ? Kompletnie nie wiem gdzie ukryli tą opcję
Obok opcji wplata powinna widniec wyplata. Sprawdz na innym urzadzeniu jesli jej u ciebie nie ma.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +1
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ile idzie wypłata na jeton? Czy wystarczy jak raz wpłace z Eco np. 50 zł a z jeton 4k to będę to mógł wypłacić na Eco Czy się będą czepiać?
 
B 16

blue19795

Użytkownik
Znikneła opcja wpłat/wypłat za pomoca trustly. Czy ktos wie czy to chwilowe czy na stałe?
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
A 861

amigo007

Użytkownik
Blue na stałe. Dobili nielegalnych. Nie ma już całkowicie darmowych wpłat/wypłat. Teraz trzeba albo opłacać firmy trzecie, albo wpłacimy jeszcze kartą ale i tak zapłacimy więcej bo tranzakcję są w euro. I podwójnie nam przewalutuje. A jak z wypłatami na kartę to nie wiem. Ja teraz już będę całkiem musiał polegać na ecopayz. Wcześniej wolałem trustly. A w ecopayz, to płacimy prowizję i za wpłatę na Eco (2- 3% min. 1 euro). A z Eco na konto, to albo opłata około 45zł (10 euro), i wypłata bezpośrednio na konto bankowe. Albo wypłata w bankomacie ich kartą, 2% minimum 7zł. Ale później z tą gotówką, jak chcemy to na koncie głównym. To do do jakiegoś punktu/ banku/ na pocztę i prowizja za wpłatę.. Lipa.
 
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Zgadza się, lipa się zrobiła straszna. Liczę jeszcze na to, że rynek nie znosi próżni i zaraz będzie jakiś nowy portfel. Póki co ja gram u ruska w krypto
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
A 861

amigo007

Użytkownik
Wszędzie niestety zniknęło. Ale też trzeba przyznać, że mocno ślamazarna to była metoda. Co chwila wskakiwały limity na natychmiastowe płatności. Dzisiaj na pewno bym nigdzie nie wpłacił z mBanku. Weekend, to na pewno by wyskoczyło że kasa będzie dopiero w poniedziałek. Ale i tak szkoda, bo jednak była to całkiem darmowa metoda..
 
B 16

blue19795

Użytkownik
Wszędzie niestety zniknęło. Ale też trzeba przyznać, że mocno ślamazarna to była metoda. Co chwila wskakiwały limity na natychmiastowe płatności. Dzisiaj na pewno bym nigdzie nie wpłacił z mBanku. Weekend, to na pewno by wyskoczyło że kasa będzie dopiero w poniedziałek. Ale i tak szkoda, bo jednak była to całkiem darmowa metoda..
Wpłacałam i wypłacałam przez santander i tu szło błyskawicznie. Wypłata często już po 2 godzinach , a po zniknięciu trustly wypłata wprost na konto dopiero po 3 dniach. Mam Eco ale nie podobają mi się koszty.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Zawsze wpłacałem i wypłacałem poprzez EcoPayz. Wczoraj wpłaciłem właśnie tą metodą, przed momentem chciałem w taki sam sposób wypłatę zrobić i opcja jest zablokowana... Dostępna tylko opcja Przelew bankowy (Trustly) i Przelew bankowy (bank transfer). Czekać dzień/dwa/kilka czy próbować inną metodą?
 
Ostatnia edycja:
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak tak będą kombinować z tymi płatnościami, to nikt już u nich nie będzie grał. Skorzystaj z Trustly. Kiedyś musiałeś chyba wpłacać przez trustly, jak masz taką opcję. Ostatnia możliwość wypłaty przez trustly jest chyba do jutra 17-go do 18:00. Taka informacja jest w bet-at-home.com. Ten bank transfer, to jest chyba w euro. Tym samym dostaniesz mniej na konto.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Jak tak będą kombinować z tymi płatnościami, to nikt już u nich nie będzie grał. Skorzystaj z Trustly. Kiedyś musiałeś chyba wpłacać przez trustly, jak masz taką opcję. Ostatnia możliwość wypłaty przez trustly jest chyba do jutra 17-go do 18:00. Taka informacja jest w bet-at-home.com. Ten bank transfer, to jest chyba w euro. Tym samym dostaniesz mniej na konto.
Nie, do tej pory jeszcze nie korzystałem z wypłat przez Trustly... Tylko i wyłącznie wpłaty i wypłaty prze Ecopayz. Dodam jeszcze, że obecna próba wypłaty 'pochodzi' z freebeta: zagrałem za ponad 400 PLN (zakład przegrany), dostałem freebet 200 PLN (wygrany - ponad 500 PLN). I właśnie ta próba wypłaty po raz pierwszy u tego buka nie może być zrealizowana porze Eco...
 
Otrzymane punkty reputacji: +144
A 861

amigo007

Użytkownik
Rodzaje zakładów nie mają tutaj znaczenie. Próbuj wypłacać poprzez trustly. Być może będziesz mieć możliwość wpisania tam numeru konta. Jak wypłacisz poprzez money transfer dostaniesz fizycznie pewnie parę złotych mniej. Zależnie jak twój bank cię orżnie na kursie euro.. Szkoda że już więcej nie będzie trustly.
 
Do góry Bottom