>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsson- stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
w necie zakłady na koszykówkę zawsze są rozliczane włącznie z dogrywką. Podobnie ma się rzecz ze zdarzeniami under/over w tych spotkaniach
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
to git, bo postawilem overa w meczu maccabi.spytalem sie bo ktos u siebie w temacie napisal ze mu over nie wszedl, ale nie wiem w jakim buku ten ktos gral.
tak w ogole to jakos sie kochany betsson ociaga z naliczeniem tego ;)
 
B 0

bartekbartek

Użytkownik
hej w co najlepiej zagrac w betson na kasynie zeby móc pomnozyć 1 euro ????? a jeszcze jedno moge 1 e to co dostałem przelac na zakłady czy nie ???????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
mi się podoba gra Hi-Lo. Czyli po prostu odgadujesz czy następna karta będzie niższa czy wyższa od znajdującej się na stole ;)
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
wpłaciłem tam kasę netellerem wypłaciłem moneybookers

troszke wygrałem, niezłe kursy maja na NBA ( szczegolnie handy ) na NHL troszke nizsze o ok 0,5 grosza na spotkanie niż expekt
 
Y 0

ysty

Użytkownik
Od wczoraj nie mogę się zalogować na moje konto w Betsson. Wysłałem im już 3 maile 2 do polskiego i jeden do angielskiego supportu i nic, żadnej odpowiedzi. Wku****ny jestem bo przedwczoraj zrobiłem wypłatę do Mbanku (800 PLN) jeszcze wczoraj rano była &quot;realizuje&quot; i nie dało się jej anulować, a dziś oczywiście nie mam jej na koncie. Co ciekawe, ciągle mogę się zalogować na konto pokera. Szlag by ich trafił, mam zmarnowany weekend.

Jeśli mi kasy nie wypłacą, to im reklamę zrobię na wszystkich forach internetowych co mi się w wyszukiwarce pojawią.
 
M 0

matrix

Użytkownik
No widać zaczełeś od tego forum. Buk jest dobry sam u niego grałem ale się przeniosłem. Powiem tyle że dziwi mnie to napisz do nich żeby sprawdzili czy ktoś się ostatnio nie logował na twoje konto oraz czy nie było także próby włamania, przy błędnym wpisywaniu hasła wiedzą ile razy i z jakiego IP ktoś chciał się zalogować, być moze ktoś się włamał na twoje konto.



PozdrawiaM


Matrix
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Poczekaj jeszcze na odp supportu.Może Matrix ma racje ale ty doskonale musisz wieceieć czy ktoś znał twoje hasło.Moim zdniame jednak powinno sie to wyjasnic jak ci odpiszą.
 
Y 0

ysty

Użytkownik
Jeżeli zwrócą mi te pieniądze, napiszę. Jeżeli było włamanie na moje konto, środki powinny i tak dotrzeć, bo wczoraj rano były w trakcie realizacji i sam nie mogłem anulować przekazu. Tak się składa, że ta wypłata była dotychczas największa. Od momentu, kiedy &quot;zaginęło mi&quot; konto do czasu mojej pierwszej wiadomości do betsson nie upłynęło więcej niż kilka godzin, a do tej pory jeszcze nie mam żadnej odpowiedzi z ich strony.

Mnie też dziwi ta sytuacja, mam nadzieję, że nie są złodziejami... się okaże.
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Wpłaciłem pieniądze do Betsson&#39;a głównie dzięki możliwości przelewu pieniędzy przez mTransfer - bardzo wygodne i szybkie. Ogólnie pierwsze wrażenia na plus, szkoda że nie ma LIVE. Jednak jeśli zgarne troche $$ przenosze sie do GB lub Expekt&#39;a, bardziej ze wskazaniem na tą 2 opcje ????
 
treter 0

treter

Użytkownik
(Expekt &gt; all) Czy jest mozliwosc wplaty pieniedzy na konto poprzez poczte ? Bo nie jestem pewien ???? ?
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Czy ktos moze sie orientuje czy moge wyplacic kase na konto o innych danych tylko imie inne ale naziwsko to samo.A jesli nie to czy moge wyplacic kase na konto w którym wlasciciel konta z betsson jest pelnomocnikiem??jesli mnie ktos zrozumial prosze o kontakt!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom