>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsson- stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Moim zdaniem nie zrozumiał regulaminu promocji,sam jej nie dokońca nie zrozumiałem.Bo na to wygląda z tego co powiedziałęś,bo jednak kase wpłaconą wypłacili .
 
S 0

sceptic

Użytkownik
Duzym plusem betssson&#39;a jest gielda zakladow, duzym minusem jest oferta &quot;live&quot; oraz obsluga klijeta. Dla przykladu: wyplacalem z konta betsson w ciagu jednego dnia dwie kwoty po 1700zl na konto w moneybookers, jedna zostala sfinalizowana pomysle ale druga juz nie! nie dosc ze pieniadze odjeli mi z konta to nie zaksiegowali jej w operacjach na koncie! Czyli 1700zl poprostu wyparowalo z konta. I teraz dochodz bracie swojej racji ... po histori zakladow czarno na bialym widac ze te pieniadza byly a nawet sa! bo bilans mam po ostatniej operacji 1600 z hakiem ale w dostepnych srodkach mam juz tylko 0,28zl (a wszystkie zaklady sa juz dawno rozliczone i zamkniete).

Juz nie wspomne o rozliczaniu zakladow.... raz rozliczaja w przreciagu 2-5 min a innym razem
2-3 dni, rece opadaja. Reasumujac gdyby nie &quot;gielda zakladow&quot; (gdzie mozna na naprawde bezpiecznych zakladach, typu mniej niz 4,5 bramki na mecz, zarobic nie male pieniadze) to odradzam tego book&#39;a bo ani kursy ani live ani sama oferta zkladow nie imponuje a wrecz jest mocno przecietna.
 
R 0

robert-18401

Użytkownik
Co Ty opowiadasz, jesteś jakis uczulony ????
Zakłady Live sa od niedawna i nie masz pojęcia jak jest trudno rozszerzyć taką ofertę i jakie idą za tym pieniądze. Oferta będzie z biegiem czasu się rozrastac jednak trzeba zaczekać lub zmieni bukmachera na np. sportingbet.com
Betgun planuje sudostepnic zaklady live.


Co do wyplat betsson to nei mialem zadnych problemow po zleceniu wyplay otrzymalem ja jeszcze tego samego dnia na MB.
 
A 0

adam860

Użytkownik
witam, chciałbym tam wpłacic troche kaski ale nie mam konta w banku, czy mozna tam dokonac wplaty wpłacając samemu na ich konto (poprzez blankiet wpłaty)? Na ich stronce pisze ze mozna wplacic przelewem bankowym ale tam chyba juz trzeba miec konto w banku zalozone....
 
lolo081 0

lolo081

Użytkownik
witam wszystkich jak wplacam kase do bettson za pomoca przelewu bankowego to wystarczy podac moj numer referencyjny jako tytul przelewu :?:
 
B 0

banik

Użytkownik
Wielki konkurs z okazji finału Ligi Światowej, poniżej zasady:

1. Konkurs trwa od 12.07.2007 do ostatniego dnia Ligi Światowej (15.07.2008).
2. W konkursie może brać udział każdy kto postawi minimum 10 zł na zakład multi (minimum 2 zakłady), w którym znajdzie się chociaż jedno zdarzenie z LŚ.
3. Nagrody:
- 1 miejsce (najwyższy wygrany kurs): 333 PLN + oficjalna piłka Mikasa z podpisami siatkarzy reprezentacji Polski. - 2 miejsce (2 najwyższy wygrany kurs): 222 PLN
- 3-10 miejsca (3 do 10 najwyższy wygrany kurs): 111 PLN
4. Dodatkową piłkę i 111 PLN otrzyma ten, który przegra najwyższy kurs - w przypadku wiekszej ilości osób odbędzie się losowanie piłki wśród tych Użytkowników.
5. Wyniki konkursu zostaną podane do wiadomości najpóźniej do 20.07.2007.
6. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia konkursu
 
B 0

banik

Użytkownik
witam, chciałbym tam wpłacic troche kaski ale nie mam konta w banku, czy mozna tam dokonac wplaty wpłacając samemu na ich konto (poprzez blankiet wpłaty)? Na ich stronce pisze ze mozna wplacic przelewem bankowym ale tam chyba juz trzeba miec konto w banku zalozone....
Tylko pomysl w jaki sposb wyplacisz wygrana nie maja konta bankowego...
 
B 0

banik

Użytkownik
witam wszystkich jak wplacam kase do bettson za pomoca przelewu bankowego to wystarczy podac moj numer referencyjny jako tytul przelewu :?:
Tak ale nie zaszkodzi jesli podasz takze swoje dane - imie i nazwisko.
Koeljna sparwa lepiej skorzystac z przelewow24 . Chco na pierwszy rzut oka operacja moze wydac sie skomplikowana, wszystko dziala bardzo latwo i pienaidze masz po max 15 minutach na koncie w betsson.
 
B 0

banik

Użytkownik
Nagrodzeni w konkursie:

Oto oni:


cbucza - 10 PLN (zwrot za przegrany kupon ) + piłka (kurs 95,01)
jaszczurx - 333 PLN + piłka (kurs 9,33)
KOSMOS07 - 222 PLN
msw_mali - 111 PLN
881123 - 111 PLN
adamiko - 111 PLN
darex600 - 111 PLN
pompowtrysk - 111 PLN
fryzielja - 111 PLN
lanoszkaj - 111 PLN
mscinek1 - 111 PLN
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja wlasnie chcce tam wplacic pieniadze ale nie wiem czy sie oplacA ? Podobno niezli z nich oszusci a kursy srednie ... mozecie cos jeszcze powiedziec ?
 
S 0

superobert

Użytkownik
Betsson jest oszustem ? skad takie nowiny. Jeden z pierwszoligowych bukmacherów ????
Kursy na wysokim poziomie i nie róznia sie znaczaco od innych firm. Jeden mecz jest po lepszym kursie w przeciwienstwie u drugiego buka i na odwrot.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
mam pytanie wplacilem do Betssona 80 zl dostalem bonus 80 zl czyli ile musz emiec zeby wyplacic bonus bo tam cos pisze o 960 zl ? :wowsdf:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom