>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson problemy

cruel21 151

cruel21

Użytkownik
chciałem się dziś zalogowac na swoje konto ale moje hasło nie pasowało za kazdym razem wysakiwało mi okienko &#39;niewłaściwe hasło&#39; aż wreszie wykorzystałem próby i zamrożono mi konto.napisałem już do nich e-meila z pytaniem co jest grane , live czat jak zawsze odpoczywa .

wy taż tak macie że nie możecie się zalogować? a teraz jak wchodze na stronke to aktualizacja jets
 
M 55

meggie1

Użytkownik
chciałem się dziś zalogowac na swoje konto ale moje hasło nie pasowało za kazdym razem wysakiwało mi okienko &#39;niewłaściwe hasło&#39; aż wreszie wykorzystałem próby i zamrożono mi konto.napisałem już do nich e-meila z pytaniem co jest grane , live czat jak zawsze odpoczywa .

wy taż tak macie że nie możecie się zalogować? a teraz jak wchodze na stronke to aktualizacja jets
A odpisali Ci chociaż na meila ? Bo mnie już od dwóch dni nie odpisują...
Live czat działa jak im się podoba, tzn. zazwyczaj jest niedostępny.
Na Twoim miejscu nie wpłacałabym już do nich więcej kasy, bo ciężko się u nich gra - zakłady wiecznie w trakcie aktualizacji, poza tym obsługa pozostawia wiele do życzenia.
 
czuwajista 2

czuwajista

Użytkownik
Działają wam zakłady na betssonie? Bo mi sie nic nie wyświetla i strasznie muli:/ Rano jeszcze działały.
 
P 0

piotrekczwa

Użytkownik
A odpisali Ci chociaż na meila ? Bo mnie już od dwóch dni nie odpisują...
Live czat działa jak im się podoba, tzn. zazwyczaj jest niedostępny.
Na Twoim miejscu nie wpłacałabym już do nich więcej kasy, bo ciężko się u nich gra - zakłady wiecznie w trakcie aktualizacji, poza tym obsługa pozostawia wiele do życzenia.
Co wy chcecie od obsługi kasia jest ok :p Co ma dziewczyna zrobić maja jakaś awarie i tyle ktoś naprawić musi a ona tylko informuje jak dla mnie jest ok obsługa klienta. Zadzwoniła do mnie nawet jak czat przerwało Czego więcej chcieć poza tym jestem graczem dla zabawy nie zostawiam tysięcy A i tak Kasia nade mną czuwa za co jej bardzo dziękuję. wracając do gry w betsson to zauwazylem ze ejst malo zakladow malo boksu nie wszystkie mecze co mi zaczyna pzreszkadzac te awarie tez kurde moze by głównego informatyka zminili, bo chyba zcesto sa. Gram tam od nie dawna wiec nie moge tez powiedziec ale awarie za czesto bo sam widze.Obsluga klienta na 100% jest ok
A reszte w rekach boga pozostaje nam czekac:p pozdrawiam wszystikich graczy i pzrepraszam za bledy szybko pisze nie wracam;)
 
P 0

piotrekczwa

Użytkownik
A jakie macie objawy awarii ? U mnie sie wszystko ładuje loguje się ok ale zaklady nie chca sie wczytwac;/ A kasia wczoraj mowila ze ja wywala z czata wiec sie nie zdziwcie jak malo pisze
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
Znaczy u mnie. Klops totalny. Pozostanie reinstalacja systemu.

Oczywiście korzystałem już z narzędzi dostępnych przeciętnemu użytkownikowi neta. Usunięcie cookies, restart i zmiana przeglądarek niestety nic nie dały.
 
Z 0

zikooo

Użytkownik
Ja dzisiaj nie mogę otworzyć betssona, wczoraj wpłaciłem tam kase i dzisiaj strona sie nie ładuje, we wszystkich przeglądarkach, u kumpla też nie, nie wiem co robić..
 
L 0

lukamoni

Użytkownik
Witam. Podczas logowania do serwisu wyskakuje błąd - polecenie loginu nie może zostać przetworzone.  Proszę się skontaktować z obsługą klienta. Obsługa klienta nie odpowiada. Paranoja. Miał ktoś coś podobnego 
 
F 0

flap123

Użytkownik
Witam. Podczas logowania do serwisu wyskakuje błąd - polecenie loginu nie może zostać przetworzone. Proszę się skontaktować z obsługą klienta. Obsługa klienta nie odpowiada. Paranoja. Miał ktoś coś podobnego
Ja dzisiaj.
Tak odkopuję, żeby ktoś wiedział, że nie tylko użytkownik wyżej zmagał się z tym problemem.
Czekam na odpowiedź z supportu, bo czat do 18 był.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Ja dzisiaj.
Tak odkopuję, żeby ktoś wiedział, że nie tylko użytkownik wyżej zmagał się z tym problemem.
Czekam na odpowiedź z supportu, bo czat do 18 był.
Ten sam problem, zablokowali moje i znajomego konto - w mailu tylko info że mają prawo zerwać umowę itp i skonfiskować pieniądze... Kumpel miał ponad 3k na tym koncie - zobaczymy czy cokolwiek oddadzą
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
skonfiskowali hajs bez możliwości zalogowania się na koncie - grane były value, porównując z innymi bukami live na betburgerze
Powiem wam, ze to bardzo dziwna sytuacja z tymi blokami kont. Ja tez gram tylko ich bledy i to od kilku lat. Tez opieram sie na programie, tyle ze mojej produkcji. I jedyne co to poprostu limituja konta. Nigdy nic mi nie skonfiskowali ani nie zablokowali. A mam tam napewno kilkadziesiat kont i zdarzalo sie, ze na jednym meczu bylem 10k do przodu. Wtedy poprostu nakladali limit i tyle. Dzisiaj gram juz bardziej dla zabawy bo bledy powodujace value juz naprawili i tylko jakies pojedyncze sie trafiaja. A pozatym nie mam juz na kogo kont zakladac. Ale jeszcze 1-2lata temu ostro tam gralem i nie bylo zadnych blokow kont.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Bledow dalej masa i nie blokuja kont z byle powodu, baa, nawet weryfki nie chca, czasem jedynie przy wiekszej wyplacie, ale ciezko o wieksza wyplate bo jeden dobry zaklad i limit
Bardziej bym sie sklanial, ze cos nie tak zrobiles, kompa nie przeczysciles itp itd
Sam korzystam z burgera i nie natrafilem nigdy na zamkniecie konta.
 
K 4,6K

kajo88

Użytkownik
Bledow dalej masa i nie blokuja kont z byle powodu, baa, nawet weryfki nie chca, czasem jedynie przy wiekszej wyplacie, ale ciezko o wieksza wyplate bo jeden dobry zaklad i limit
Bardziej bym sie sklanial, ze cos nie tak zrobiles, kompa nie przeczysciles itp itd
Sam korzystam z burgera i nie natrafilem nigdy na zamkniecie konta.
Nowa koma + nowa simka - myślę, że nie tu był probem. Co ciekawe konto padło po zakończeniu obrotu bonusem i wypłaceniu wszystkich środków.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
no akurat nowa komorka i sim Ci nie potrzebne, wystarczy zrobic format telefonu i zmienic ip i tyle
Problem moze byc z bonusem, kazdy buk jest wrazliwy na punkcie wyludzania bonusow
Zelazna zasada, nie graj bonusow, nie masz problemu z kontam
Szkoda sie pieprzyc w obroty itp dla tych paru zlotych, no ale kazdy orze jak moze i gra po swojemu
Osobiscie radze unikac brania bonusow grajac pod burgera.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Bledow dalej masa i nie blokuja kont z byle powodu, baa, nawet weryfki nie chca, czasem jedynie przy wiekszej wyplacie, ale ciezko o wieksza wyplate bo jeden dobry zaklad i limit
Bardziej bym sie sklanial, ze cos nie tak zrobiles, kompa nie przeczysciles itp itd
Sam korzystam z burgera i nie natrafilem nigdy na zamkniecie konta.
Ja mowie o konkretnych bledach a nie o jakis roznicach w kursach o np 0,5. Wczesniej bylo tak, ze potrafili wrzucic kurs @6 na handi gdzie wlasciwy byl @2. Grales taki zaklad i zaraz cascha robiles z zyskiem 100%. I znowu stawiales i zamykales itd az bledu nie usuneli. Moj rekord to zrobienie z 500zl 10k na jednym takim bledzie😁 Ale juz to usuneli niestety. A bledy z roznicami kursow maja caly czas. Nieraz pogram. Ale to juz nie to samo. Co do bonosow, to nigdy ich nie biore i to samo innym polecam jak nie chca miec problemow przy wiekszych wygranych.
Masz moze mozliwosc zalatwiania kont na betsonie. Albo Bwinie moze? Bwin to jest dopiero kopalnia bledow. Odezwij sie jak cos na priv.
 
Do góry Bottom