>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betsson problemy

K 4,6K

kajo88

Użytkownik
no akurat nowa komorka i sim Ci nie potrzebne, wystarczy zrobic format telefonu i zmienic ip i tyle
Problem moze byc z bonusem, kazdy buk jest wrazliwy na punkcie wyludzania bonusow
Zelazna zasada, nie graj bonusow, nie masz problemu z kontam
Szkoda sie pieprzyc w obroty itp dla tych paru zlotych, no ale kazdy orze jak moze i gra po swojemu
Osobiscie radze unikac brania bonusow grajac pod burgera.
z różnymi bukami różnie to wygląda - pewności oczywiście nie mam ale po rozmowach ze znajomymi, również takimi którzy pracują u buków, wszyscy są raczej zgodni, że np. 1xbet potrafi rozpoznać twoje urządzenie i limituje graczy idąc tym kluczem.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
z różnymi bukami różnie to wygląda - pewności oczywiście nie mam ale po rozmowach ze znajomymi, również takimi którzy pracują u buków, wszyscy są raczej zgodni, że np. 1xbet potrafi rozpoznać twoje urządzenie i limituje graczy idąc tym kluczem.
Akurat betson tak potrafi. Wystarczy ze zagram dwa zaklady z tej samej komorki co na poprzednim koncie i limit. Mimo, ze wszystko wyczyszczone a konto kolegi.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
gdzie usuneli? jak walili bledami tak dalej wala
Widocznie Twoj program sie nie sprawdza, nawet parnascie minut temu mieli babola z pilki bialoruskiej, win po 2,45 zamiast 1,2 i over 2,5 zamiast 4,5
Caly czas sie pierd.... tyle, ze i czesciej voidy sadza, nie ma tam reguly
Nikt tu nie mowi o roznicach w kursie o 0,5 tylko spore babole typu 40% i wyzsze
Bwin to juz tylko dla wytrawnych graczy, zalozenie konta i weryfka to akurat nie problem, ale trzeba wiedziec na jaki kraj zalozyc i jakim portfelem wplacac, ja osobiscie nie gram, nie mam cierpliwosci i mam netki, a netkiem limit wlatuje do godziny
Dodatkowo czesto blokuja konta i pozniej trzeba sie pieprzyc z odblokowywaniem tego
 
Do góry Bottom