>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsson Parkiet

cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
ja też nie mogę a co dziwniejsze wyskakuje mi że konto zamrożone:-| chyba ludzie się wczoraj za dużo obłowili:l

poza tym,że nie działa zniknęły wszystkie pieniądze:-?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja gadałem na Live Chacie około 10:20 i koleś mi napisał, że Trader przechodzi w stan utrzymania - cokolwiek miało by to oznaczać i ma być wszystko normalnie za około 30 minut, max godzinę, a dalej to samo.
Mam tak samo jak Wy.
 
argoneth 0

argoneth

Użytkownik
Support wreszcie odpisał

Mamy obecnie problem techniczny z parkietem (trader). Dział techniczny bada usterkę. Może to potrwać do 48h.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Już działa normalnie.
Wczoraj zagrałem za około 20€ a miałem w obrocie tylko 24%, dzisiaj rano podczas ich problemów miałem N/A a teraz mam WYKONANY.
Heh ;D
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Przecież to jest jakieś przegięcie! :zy3ou:

Od 2 dni polski Live-chat w betsson nie jest dostępny. Wyraźnie pisze, że godziny pracy są od 08:00 - 02:00. Mam problem z voucherem (jak wiele innych osób) i chcę poprosić o nowy kod, a tu nie da rady. :zoltakartka: Z resztą to nie jedyny minus tego buka. Nie dość, ze pracownicy się obijają to jeszcze dodatkowo zwiększyli limity wpłat poprzez portfel MoneyBookers. Nie wiem czy ktoś to zauważył, ale ja byłem na tyle spostrzegawczy żeby wychwycić tę lukę.

Polski support po prostu mnie dobija. Zobaczymy czy angielski coś poradzi.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt z Betsson.



Chciałabym uprzejmie zawiadomic iż dział techniczny właśnie zajmuje się sprawą przelewów pomiędzy kontem Parkiet oraz Głównym.

Dziekuję za cierpliwość oraz zrozumienie


tyle od supportu:]
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Przed chwilą rozmawiałem z Julią z polskiego LIVA CHATA(tak! jest dostępny! wow) i mi powiedziała, że problem będzie rozwiązany NAJWCZEŚNIEJ w poniedziałek.
Poprosiłem o ręczne przepisanie środków przez nich, ale to też jest niemożliwe.
Kasa zamrożona, weekend stracony w Betsson ????
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
boze co za padaka ten parkiet. w zeszlym tygodniu aktywowałem vouchera i te 3 ojro bylo w saldzie konta. dzis wchodze w parkiet i chca abym po raz kolejny podawal swoje dane i aktywowal konto w parkiecie. czy ktos ma cos podobnego?
 
tomq 0

tomq

Użytkownik
boze co za padaka ten parkiet. w zeszlym tygodniu aktywowałem vouchera i te 3 ojro bylo w saldzie konta. dzis wchodze w parkiet i chca abym po raz kolejny podawal swoje dane i aktywowal konto w parkiecie. czy ktos ma cos podobnego?
dokładnie mam to samo, pewnie za dużo ludzi i obciażają serwery. mże coś ruszy popołudniu.
 
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
no więc parkiet ruszy nie wiadomo kiedy, stan konta ma być przywrócony a wszystkiemu winna jest oczywiśćie awaria systemu:jezora: cokolwiek to w tym pzrypadku znaczy bo z tego co wiem niektórzy mogą się normalnie logować i obstawiać:-| szkoda bo byłoby 15 euro na Wimbledon:-|
 
Do góry Bottom