>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Betsson - opinie

kha1 40

kha1

Użytkownik
Może to jest u Ciebie powodem problemu.
Najpewniej tak, zresztą to niemal zawsze jest problem transferu. Również sprawdzałem na swoim LG - wszystko było ok, ale prawdziwa próba przed nami - urlop ;-)
 
K 16

kombi

Użytkownik
&lt;table width=&quot;100%&quot; bgcolor=&quot;#0e0f0f&quot; border=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-size: 16px; font-weight: bold; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 162, 0);&quot; colspan=&quot;3&quot; height=&quot;45&quot;&gt;Informacja dla polskich Klientów
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;font-size: 12px; font-family: Verdana,Geneva,sans-serif; color: rgb(255, 255, 255);&quot; colspan=&quot;3&quot;&gt;Drogi Użytkowniku,
Uprzedzając wszelkie plotki i niepotwierdzone informacje, chcielibyśmy zapewnić Cię, iż Betsson nie planuje zaprzestania świadczenia swoich usług dla polskich klientów.
Betsson od 2004 roku posiada licencję zezwalającą na świadczenie gier i zakładów w Unii Europejskiej zgodnie z jej traktatami. Tym samym Betsson jest uprawniony do oferowania swoich usług we wszystkich państwach członkowskich, w których ograniczenia w tym zakresie nie zostały notyfikowane przez UE. Polska ustawa z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych takiej notyfikacji nie posiada i w odczuciu Betssona nie jest zgodna z prawem Unijnym.
Betsson jest regularnie audytowany przez jedną z największych firm audytorskich na świecie (PricewaterhouseCoopers), a spółka, do której należy jest notowana na giełdzie w Sztokholmie.
Tradycyjnie przypominamy, że środki finansowe na Twoim koncie są jak zawsze w pełni bezpieczne, a Twoje dane są szyfrowane i pod żadnym pozorem nieudostępniane podmiotom zewnętrznym.
W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszą polską obsługą klienta.
Pozdrawiamy,
Betsson.com


Dostałem takiego maila... więc możemy być spokojni.

&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
L 9

longu

Użytkownik
Witam! jesli to pytanie powinno być w innym dziale to proszę o przeniesienie!
Czy grał ktoś z was w zdrapki?? da się cos w tym uciułać czy to tylko strata kasy?? jakie zdrapki polecacje badz inne &quot;zabawy&quot; na e-zdrapka
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Czy grał ktoś z was w zdrapki?? da się cos w tym uciułać czy to tylko strata kasy?? jakie zdrapki polecacje badz inne &quot;zabawy&quot; na e-zdrapka
Miałem kilka darmowych zdrapek i udało mi się jednorazowo z nich wyciągnąć 200PLN. Może to nie fortuna, ale przynajmniej pokazuje, że jest spora szansa na wygraną.
PS. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, to Betsson w końcu opracował osobną stronę dla promocji Betssonowski. Info oczywiście na ich głównej.
 
P 0

poiuy

Użytkownik
Ja polecam 3WOW- wygrać można nie tylko 200 000 PLN, ale także miesięczną pensję! :O Co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Może mi się wkrótce uda :p. Jungle Joy też jest bardzo ciekawe, gdyż zdrapuje się tam kilka pól, dzięki czemu masz pewien wkład własny w osiągnięcie wygranej. Zdrapujesz (chyba 4 o ile dobrze pamiętam) pola spośród 9 dostępnych i w zależności od Twojej decyzji wygrywasz. Zawsze taką formę zdrapek lubiałem ???? .
A już najbardziej to polecam Keep Smiling ???? . Sami ją sprawdźcie ????
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
Trochę dziwny buk chciałem ostatnio obstawić mecz Znicz vs. Kszo, tylko jest mały problem tego meczu w ofercie nie ma chociaż są wszystkie mecze z 2 ligi wsch. a jedynie tego brakowało więc napisałem do suportu, odpowiedz otrzymałem bez żadnego argumentu, że NIE.
Dzisiaj przeglądam 1 ligę Polską ,a tam brakuje znów jednego meczu ,który chciałem obstawić Polonia B.- Warta :?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
chciałem ostatnio obstawić mecz Znicz vs. Kszo
zablokowali bądź nie wystawili go wcale i nie ma w tym nic dziwnego, bo mecz był bardzo ryzykowny dla nich... u innych też tak było. Nie ma co narzekać, tylko szukać dalej
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Trochę dziwny buk chciałem ostatnio obstawić mecz Znicz vs. Kszo, tylko jest mały problem tego meczu w ofercie nie ma chociaż są wszystkie mecze z 2 ligi wsch. a jedynie tego brakowało więc napisałem do suportu, odpowiedz otrzymałem bez żadnego argumentu, że NIE.
Dzisiaj przeglądam 1 ligę Polską ,a tam brakuje znów jednego meczu ,który chciałem obstawić Polonia B.- Warta :?
Czemu chciałeś postawić? Bo Znicz miał bardzo duże szanse na zwycięstwo a teraz bardzo duże szanse ma Warta.
Czemu więc dziwisz się, że buk chce uniknąć strat i usuwa spotkanie? Takie praktyki to norma i zdarzają się wszędzie - w podanym przez Ciebie przykładzie - meczu Znicz - KSZO było to widać najlepiej bo zniknął z oferty wszystkich buków (łącznie z naziemnymi jak STS, Milenium)
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
Czemu chciałeś postawić? Bo Znicz miał bardzo duże szanse na zwycięstwo a teraz bardzo duże szanse ma Warta.
Czemu więc dziwisz się, że buk chce uniknąć strat i usuwa spotkanie? Takie praktyki to norma i zdarzają się wszędzie - w podanym przez Ciebie przykładzie - meczu Znicz - KSZO było to widać najlepiej bo zniknął z oferty wszystkich buków (łącznie z naziemnymi jak STS, Milenium)
Tak, ale są przecież kursy, które odzwierciedlając szanse na zwycięstwo danej drużyny.
Gdyby tak było jak piszesz to nie było by żadnych ofert z pucharów krajowych mam tu na myśli np. Real Madryt v.s drużyna trzecioligowa.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tak, ale są przecież kursy, które odzwierciedlając szanse na zwycięstwo danej drużyny.
Gdyby tak było jak piszesz to nie było by żadnych ofert z pucharów krajowych mam tu na myśli np. Real Madryt v.s drużyna trzecioligowa.
Tak ale w meczu Real - drużyna trzecioligowa szanse można oszacować dużo łatwiej niż w polskim zespole, który boryka sięz kłopotami finansowymi.
Z resztą, tak jak pisałem, taka sytuacja jest u każdego buka a nie tylko w Betssonie
 
P 0

poiuy

Użytkownik
zablokowali bądź nie wystawili go wcale i nie ma w tym nic dziwnego, bo mecz był bardzo ryzykowny dla nich... u innych też tak było. Nie ma co narzekać, tylko szukać dalej
Niestety, wiele bukmaherów tak robi, ale wiadomo, że nie chce nikt ponieść straty. Normalny zabieg.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Działa wam zakładka &quot;Zakłady&quot; ? Główna strona się ładuje i wszystko jest okej, ale gdy klikam w &quot;Zakłady&quot; To po lewej stronie gdzie są do wyboru zdarzenia mam ciągle napis &quot;Ładowanie&quot; :-|
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Witam. Mam pytanie. Działa wam zakładka &quot;Zakłady&quot; ? Główna strona się ładuje i wszystko jest okej, ale gdy klikam w &quot;Zakłady&quot; To po lewej stronie gdzie są do wyboru zdarzenia mam ciągle napis &quot;Ładowanie&quot; :-|
Spróbuj zmienić przeglądarkę , o ile pamiętam wieczny problem był z mozillą u nich .
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
o ile pamiętam wieczny problem był z mozillą u nich .
Korzystam - nie mam problemów.
PS. Jeśli wskakujecie na zakłady, to polecam Wam &quot;Super Kursy&quot;. To ich nowa usługa (nie promocja) gdzie można zgarnąć sporo kasy. Sprawdźcie sobie np. Ligue 1 - za wygraną Lille/PSG/Lyon płacą aż 7 ;o
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
trochu kpina, zarobiłem u nich jakieś ochłapy, + rzędu nie całych 80 zł i je*li mi limit 79 zł, już nie licząc, że przerypałem bonus 444 zł
 
K 381

kinder-jajko

Użytkownik
10 minut po północy zakład był poprawiony na wygrane.Teraz jest 6.30 znowu jest przegrany.Mecze zakończone o 23.50 i o 3.45 w dalszym ciągu wiszą jako nierozliczone.Angielski czat,który podobno jest czynny24/7 niedostępny.W każdym bądź razie jedna wielka żenada.Coś czuję,że nie pogram więcej w Betssonie.
Totalne dno!
Nie wiem,może im system fiksuje co jeszcze przyjąć bym mógł za jakieś wytłumaczenie.
 
Do góry Bottom