>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsson- 5PLN

Status
Zamknięty.
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Panowie ile czekaliście na wypłate przez Bank Transfer?? bo ja wypłaciłem wczoraj wieczorkiem 80zł i nadal pisze że jest księgowane :jezora:
 
P 12

polak13

Użytkownik
no to ja się pochwale hehe ugrałem z tych 5 zł 82 zł przelałem na zakłady ale po 5 minutach postanowiłem ugrać coś konkretniejszego i niestety po piniądzach ;)
 
G 0

garcia16

Użytkownik
hm a powiedzcie czy może byc tak ,że ten bonus zabiorą ? Czy jest ograniczone czasowo ta promocja ? No po tym jak aktywowałem i ugrałem nieco to może byc tak ,że np:. za tydzien pieniadze zniknal ? :O
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Ja miałem taką dziwną sytuację wczoraj, że dostałem maila z darmowym spinem na gry betsson, a gdy zalogowałem się na konto to w żadną grę nie mogłem zagrać :kwasny4565:
 
P 12

polak13

Użytkownik
Ja miałem taką dziwną sytuację wczoraj, że dostałem maila z darmowym spinem na gry betsson, a gdy zalogowałem się na konto to w żadną grę nie mogłem zagrać :kwasny4565:

no właśnie ja mam to samo maila że jest spin i że może go nie być wkrótce,wchodzę i niema bezsensu to w ogóle
 
mikolaj725 32

mikolaj725

Użytkownik
Ja dzięki temu bonusowi ugrałem 96zł z kawałkiem przelałem na zakłady i mam już 330 ;) . Grałem w Euro, najlepiej obstawiać że Niemcy dojdą do półinału ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom