>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsson- 5PLN

Status
Zamknięty.
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja zawsze gram w tych grach Betsson na FOOTBALL EURO i tym razem miałem już 18pln i mecze Hiszpania - Słowenia, kurs na Hiszpanów 1.36 więc, myślę: postawie, siądzie i 20pln na zakłady
Szybkie 1:0 i 89&#39; 1:1
W dogrywce znowu szybko 2:1 a w 118&#39; 2:2
Karne: 4-4 i w ostatniej serii mój nie trafia a ich trafia i koniec ????
Fajnie się grało, wolę dostawać wszystkie bonusy na te Games niż do Kasyna
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ja zawsze gram w tych grach Betsson na FOOTBALL EURO i tym razem miałem już 18pln i mecze Hiszpania - Słowenia, kurs na Hiszpanów 1.36 więc, myślę: postawie, siądzie i 20pln na zakłady
Szybkie 1:0 i 89&#39; 1:1
W dogrywce znowu szybko 2:1 a w 118&#39; 2:2
Karne: 4-4 i w ostatniej serii mój nie trafia a ich trafia i koniec ????
Fajnie się grało, wolę dostawać wszystkie bonusy na te Games niż do Kasyna
ja tez w to gram ???? Teraz mi wlosi 1,36 z wegrami zawalili ????
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Mi sie udało wypłacić na zakłady 20 zł ???? Ogulnie dzisaj z promocji w betsson i betsafe 80 zl ????
 
L 0

longman

Użytkownik
Fajna promocja 40,09 przelane na zakłady ???? ✅. Też grałem przeciwko faworytom i nieźle na tym wychodziłem ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
zrobiłem obrót ???? polecam gre race day i grac że dany koń nie wygra.szanse są spore!
Grałem tym sposobem i mialem ponad 30, ale mnie jeden w konia zrobil i wyplacilem 15 na zaklady ???? też dobrze :d
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
pazerny dwa razy traci :| mialem 30 i zacząłem grać progresją na karty :| co wyszlo ?? a 0000 wyszło :|
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
ta zasada w grach i kasynie jest sczególnie widoczna.też tam grałem w hi low diablo pięknie mnożyło ale się opamietałem.
 
prokocim 0

prokocim

Użytkownik
ale szajs nie dostalem jeszcze 5 zl na gry musialem zrrobic zrzut ekranu i im przeslac do dzialu pomocy bo aktywowalem bonus i lipa tak samo spiny przyszlo na email ze mam darmowe wchodze w gry i nie mam nic ani spinow ani dodatkowe 5 zl masakra !! ale czekam na odpowiedz z betsson moze jeszcze dostane tak ja wy piatke ;d
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
rozwaliles mnie tym pytaniem:jezora:????wchodzi w zakladke &quot;games&quot;i wyskakuje ci ze dostales bonus 5PLN:-D
heee dzięki. Ale robiłem to samo wczesniej i nie przyznali mi bonusu dopiero po raz n-ty i dopiero weszło ???? Dzięki kolego;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom