>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BETSSON: 2 promocje do wyboru: 100% do 111PLN lub pierwszy zakład bez wpłaty!

Status
Zamknięty.
C 2

cziko

Użytkownik
Gdy wchodzę w ten link 1. Zarejestruj się w Betsson ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsson&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

Otwiera mi się strona betsson ale taki komunikat:
&quot;Nie znaleziono
Przepraszamy, ale żądana strona nie została odnaleziona. Być może pomoże wyszukiwanie.&quot;
 
favago 69

favago

Użytkownik
Gdy wchodzę w ten link 1. Zarejestruj się w Betsson ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Betsson&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

Otwiera mi się strona betsson ale taki komunikat:
&quot;Nie znaleziono
Przepraszamy, ale żądana strona nie została odnaleziona. Być może pomoże wyszukiwanie.&quot;
No mi też. Coś widocznie jest zepsute. Dlatego podałem Ci link w poprzednim poście ;)
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
A ile ten bonus wynosi jak chce konto w euro mieć? Bo Tobet ma PLN 150zł a EURO 40€. Nie mogę znaleźć nigdzie a chce konto w euro.
Dodam, że zasadniczo różnią się kwoty euro dla różnych krajów:
Jak wybieram język niemiecki:

Jak wybieram francuski:

Rozbieżność 150€ a 25€ to dość dużo...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Każdy kraj ma inną promocje.
Dla Polaków jest to promocja 100% do 55PLN i jeśli założysz konto w euro to i tak otrzymasz w przeliczeniu na euro 55zł.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
pytanie mam ... wplacilem 55 zl, wzialem sobie Bonus 100% do 55 PLN na Zakłady w tej zakladce na bonusy i teraz mam niby 0 zl na gre ... dlaczego ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
mam niby 0 zl na gre ... dlaczego ?
Faktycznie masz NIBY. Środki zostały zarezerwowane na bonus i są dostępne tylko na zakłady. Wejdź w zakłady i normalnie będziesz mieć 110 pln na koncie zakładów sportowych...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
warzych 0

warzych

Użytkownik
Jest jakiś określony czas na obrócenie bonusu ? Widziałem że kiedyś był nieokreślony, a teraz nie ma informacji o tym albo słabo szukam, jak ktoś wie to proszę o info jak najszybciej
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jest jakiś określony czas na obrócenie bonusu ? Widziałem że kiedyś był nieokreślony, a teraz nie ma informacji o tym albo słabo szukam, jak ktoś wie to proszę o info jak najszybciej
Nieograniczony, moje konto - dostępne/aktywne bonusy, i tam masz, że nieograniczony i ile zrobiłeś już obrotu...
 
warzych 0

warzych

Użytkownik
Nieograniczony, moje konto - dostępne/aktywne bonusy, i tam masz, że nieograniczony i ile zrobiłeś już obrotu...
Wiem o tym, ale jeszcze nie wpłaciłem pieniędzy bo wolę najpierw się dowiedzieć a potem wpłacić, dlatego w zakładce moje bonusy jeszcze nic nie ma.
Dziękuję za informacje, to chciałem wiedzieć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom