>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson 2 euro no deposit

Status
Zamknięty.
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
hmmm macie na stronie glownej w zakladach srodki na koncie:0.00 czy macie ten bonus jzu dodany?bo ja mam dopiero te 9 cos jak wejde w moje konto;)moge obstawic?;)
a juz jest do usuniecia;)
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ludzie opanujcie się!!!
Bo 2 eur dali to już wielkie wkurzenie, bo kupon trzeba puścić, a tu strona nie działa.
Zaczynają się wrzuty pomiędzy użytkownikami i zamiast sensownej dyskusji prowadzicie do zamknięcia tematu... Zresztą ostatnio to coraz częstsze na tym forum:-?
Trochę więcej kultury:zoltakartka:
 
K 0

kitek

Użytkownik
Jakos nie moge znalezc strony gdzie bylby regulami tej promocji znalazl ktos z was?
Skad macie to info ze obrot x2 albo 3 ?
 
K 0

kitek

Użytkownik
Na jakim czacie ???? . Na betssonie jestem nowy nie orientuje sie. Z gory dzieki i prosba o wyrozumialosc.
I pytanko czy musi byc jakis minimalny kurs zakladu?
Dziwne ze nie ma strony regulaminu.
 
jakubo 0

jakubo

Użytkownik
Live chat jest rozmowa z kimś z biura obslugi i rozmawiasz tak jak nazwa wskazuje na &quot;żywo&quot; po minimlanym kursie 1.5 to mi wlasnie pisali na chacie
 
M 0

matmad

Użytkownik
Aferę robicie jak nie wiem co! Kurde to tylko 2 euro! Kitek wiesz wydaje mi się, że strona Betssona jest dosyć przejrzysta i bez trudu można tam znalezc baner do live chatu.
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
to jest freebet czy darmowa kasa ? tzn jesli postawie 2 euro po kursie 2 to bede mial na koncie 4 euro czy 2 euro ? z gory dzieki za odpowiedz
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale spamujecie... ogarnijcie się :!:
Przecież sprawa tego vouchera jest prosta jak budowa cepa.
Wpisujecie maila jaki macie zarejestrowany w betssonie, klikacie, na pocztę przychodzi kod, wpisujecie i jest kasa.
W wy non stop narzekacie.
Ludzie kasa jest za darmo! To nie marudzić!
Jak ktoś ma mail na wp.pl to może być problem. Bo na te skrzynki czasami nie dochodzą wiadomości od betssona.
 
K 0

kitek

Użytkownik
Obstawilem wszystkie srodki na koncie i juz pisze mi bonus wykonany, wiec na sto procent trzeba je obrocic raz. Najnizszy kurs jaki obstawilem 1.67, więc minimum kursu to 1,5 albo brak ???? .

Dokąd Bonus Wymagania Pozostały czas
Zakłady Sportowe 9,36PLN Zakład 9,36PLN
Wykonany
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Ale spamujecie... ogarnijcie się :!:
Przecież sprawa tego vouchera jest prosta jak budowa cepa.
Wpisujecie maila jaki macie zarejestrowany w betssonie, klikacie, na pocztę przychodzi kod, wpisujecie i jest kasa.
W wy non stop narzekacie.
Ludzie kasa jest za darmo! To nie marudzić!
Jak ktoś ma mail na wp.pl to może być problem. Bo na te skrzynki czasami nie dochodzą wiadomości od betssona.
dzieki Vader :] zrobilem tak jak napisales.. i udalo sie! ( ;) )
2 euro dodane
teraz czekac na oferte z f1 ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom