>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czytamy... czytamy i jeszcze raz czytamy...
Można grać single live ? Bo ktoś wspominał w pierwszych postach ,że singli nie można grać. Czy po prostu nie wliczają się do obrotu ,a da się grać bonusem pojedyncze bety .
Wiem, że nie chce Ci się pewnie czytać całego tematu, zwłaszcza postów gdzie jest kilkanaście zdań. Ale ten temat nie ma aż tak dużo postów.
#22
Single można stawiac czy tylko duble? /nie pytam czy wlicza sie do obrtu czy nie dla scislosci/
#23
Single możesz stawiać, ale do obrotu wliczane są tylko duble i większe kombinacje.
W temacie masz odpowiedź ale Ty jednak jej nie znalazłeś...
 
H 28

henka

Użytkownik
c) Maksymalna stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty pierwszego depozytu. Jeśli Klient zawrze zakład za kwotę wyższą, kupon taki nie zostanie wliczony do obrotu bonusem. Betsonic zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty bonusu.

czyli jak wplace 10 e to moge grac tylko za 10 e max o co chodzi ?

Dokladnie tak .Jest to jasno napisane wiec nie wiem czego nie rozumiesz
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Single nie wliczają sie do obrotu.
Konto jest w Euro ? Trzeba mieć konto euro żeby założyć tam konto ? Czy można wpłącić w złotówkach ?
Nie wliczaja.Mozna wplacic w PLN tak jak do kazdego bukmachera.Przeliczy samo
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
slukasz123, przeczytaj ponizej:
1) Aby dokonać wypłaty z konta gracza, bądź transferu do innego produktu Betsonic, użytkownik musi dokonać obrotu kwoty bonusu i depozytu siedmiokrotnie (7) w zakładach sportowych, pamiętając że:
a) Do obrotu wliczane są tylko zakłady z minimalnym kursem 1.75 postawione przynajmniej na siedmiu (7) różnych kuponach i z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie (Na przykład 1.3 x 1.35 = 1.76).
b) Single i kupony o łącznym kursie poniżej 1.75 nie wliczają się do wymaganego obrotu.
c) Maksymalna stawka zakładu nie może przekroczyć kwoty pierwszego depozytu.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Czesc. Bardzo ciekawa promocja, ale jednej rzeczy nie rozumiem. Kwota bonusu i depozytu musi byc obrocona 7krotnie ale maksymalna stawka nie moze przekroczyc kwoty pierwszego depozytu. Czyli jak to jest? Jezeli wplace 50 Euro to gdy dostane bonus (bede mial 100 Euro) to musze postawic:
a) 7 zakladow kazdy za 50 Euro po minimalnym kursie 1.75 (w conajmniej dublu)
b) 7 zakladow kazdy po 100 Euro po minimalnym kursie 1.75 (w conajmniej dublu)
c) 14 zakladow kazdy po 50 Euro po minimalnym kursie 1.75 (w conajmniej dublu)
Bo napisano w pierwszym poscie przyklad, ze przy wplacie 40 Euro dostajemy 40 Euro bonusu czyli razem 80 Euro i trzeba postawic zaklady za 560 Euro czyli 14x40 Euro a nie 7x40 Euro.
Pan Darek
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja wpłaciłem 600 zł (122 euro)
na e-mail dostałem takie info:
trzeba obrócic siedmiokrotnie kwotą bonusu i depozytu (50 Euro + 50 Euro B) czyli po dodaniu obu wychodzi 100 i razy 7 - 700 euro obrotu.
Może się to tak wydawac ze 14 razy ale jest to tak jak j/w.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 267

pan-darek

Użytkownik
Dzieki ;) Mylil mnie punkt, ze maksymalna stawka to kwota pierwszego depozytu. Czyli dobre warunku bonusu, bo 7x 100 Euro to nie tak duzo.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja wpłaciłem 600 zł (122 euro)
na e-mail dostałem takie info:
trzeba obrócic siedmiokrotnie kwotą bonusu i depozytu (50 Euro + 50 Euro B) czyli po dodaniu obu wychodzi 100 i razy 7 - 700 euro obrotu.
Może się to tak wydawac ze 14 razy ale jest to tak jak j/w.
Od kiedy 600 zł to 122 euro ?
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Prawdopodobnie chodzi o runsy i jest to blad. Sprawdzcie angielska wersje.

Pozdrawiam
Potwierdzam jest to blad na stronie jesli chodzi o baseball ale jak zmienicie na jezyk angielski macie poprawnie warto to zmienic kolego z betsonic polska bo to juz jest od pocztaku kiedy tam gram.......Czyli dobre pare tygodni
 
D 609

donbagino

Użytkownik
Mam problem z obstawianiem na live. Na etapie &quot;zatwierdź&quot; pojawia się komunikat o błędzie i konieczności skontaktowania się z supportem. Korzystałem z mozilla, bo poprzez google chrome to nawet zakładów kumulacyjnych nie mogę grać.
Miał ktoś podobne problemy?
Edit: nie tylko live nie wchodzi, zwykłe ako również :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom