>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja czekam trochę dłużej niż 2 minuty, bo... 4. dni na wypłatę MB, lecz dopiero dzisiaj wysłałem dokumenty potwierdzające tożsamość. Mam nadzieję, że jutro w końcu otrzymam wypłatę. Trzeba uważać na wiadomości dochodzące w spam, bo po kontakcie z supportem okazało się, że od razu po zleceniu wypłaty zostałem poproszony o potwierdzenie tożsamości. Ja na pewno nie otrzymałem takiej prośby na poczcie głównej. Co do weryfikacji to tak:
1. Dowód tożsamości
Kopia dowodu osobistego lub paszportu.
2. Dowód metody płatności
Kopia karty kredytowej lub debetowej
LUB
Zrzut ekranu z e-portfela (Moneybookers lub NETELLER), gdzie widoczna
jest wpłata do naszego serwisu.

p.s. Pytanie do Betsonic Polska jako osoba pracująca w firmie możesz tam grać jak każdy inny uczestnik?
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Danonek, chyba wszystko wyjasnil co do platnosci i weryfikacji. Dodam, ze wyplaty na konto trwaja standardowo, 2-4 dni robocze.

Betsonic Polska, zanim rozpoczal wspolprace z Betsonic, gral normalnie.
Wyplata poszla bardzo szybko, gdyz na samym poczatku, tuz po rejestracji, wyslalem kopie (dowod, screen z MB i konta bankowego). Zawsze tak robie, zeby uniknac pozniejszych problemow.
 
T 2

terkin

Użytkownik
Czy do obrotu liczy się dubel z przykładowych kursów 1.01 i 1.74 co daje łączny kurs 1.76? Czy też są jakieś wymagania co do pojedynczych kursów obrotowego dubla?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
orinar 18

orinar

Użytkownik
Co sie z tym bukiem dzieje!? Przedwczoraj wpłaciłem pieniądze a dzisiaj juz nawet grać nie moge. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane ale co chwila wyskakuje mi komunikat,że &quot;blad techniczny&quot; , a juz z FBI łatwiej sie skontaktowac niz z supportem.
edit: zamrozilem tylko kase
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja po rozmówce e-mailowej postanowiłem do nich dołączyć na dniach. Wg mnie wygląda to lepiej niż 10bet, bo jest super live, dobra oferta (znakomita) tenisowa przedmeczowa. Bonus na poziomie, złodziejstwem jak w Stryyke nie śmierdzi.
Zobaczymy po kilku tygodniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
orinar 18

orinar

Użytkownik
Buk oprocz problemow technicznych to wiekszych wad nie ma.
Jednak jak pisalem narazie mam kase zamrozona, chociaz ponoc zespol od spraw technicznych pracuje nad tym haha
 
S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Ja mam to samo......Nawet nikt nie odpisuje moze odpisze kolega z supportu.....Bo wyslalem im screen i do tej pory nie dostalem odpowiedzi.....
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Nie ma czego się obawiać, skoro mi wypłacili to znaczy, że oszustami nie są. Ja ze swojej strony polecam tą promocję, bądź co bądź dają 50 euro. Szkoda, że tracimy na tym przewalutowaniu tylko. Tak jak napisał orinar mają oni problemy techniczne z dopisywaniem tego bonusu, bo jak ja wpłacałem 50 euro to dostałem tylko 30 euro bonusu, później po napisaniu do nich maila dopisali resztę. Mi support odpisywał mniej więcej dzień po napisaniu do nich maila.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Właśnie owo przewalutowanie czyli inaczej tak zwana konwulsja waluty jak to nazywają w Netellerze jest powodem,że staram się unikać kont prowadzonych w innej niż pln walucie.
Przy większych wypłatach traci sporo.
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Witam

Z tego co sie dowiedzialem, opisywany problem techniczny powinien juz zostac rozwiazany. Jesli chodzi o kwoty bonusowe, zawsze sa korygowane, chociaz bywa tak, ze nie sa dopisywane z automatu, jak to powinno byc. Niekiedy czeka sie 20 minut, niekiedy dostaje sie 30 EUR. Kontakt z supportem, czy ze mna, pozwoli uzupelnic braki. Nie oszukujmy sie, TAIN nie jest najlepszym dostawca oprogramowania, stad wlasnie w/w problemy.

W kwestii wyplat, Betsonic jest wyplacalny. Nie ma obaw.
Support nie pracuje 24h na dobe, stad dluzszy czas na odpowiedz.

Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Warunki uległy lekkim zmianom. Promocja m.in. została przedłużona z końca września do końca roku.
Aktualne zasady są na stronie i w pierwszym poście tematu #1
 
D 570

duff999

Użytkownik
Można grać single live ? Bo ktoś wspominał w pierwszych postach ,że singli nie można grać. Czy po prostu nie wliczają się do obrotu ,a da się grać bonusem pojedyncze bety .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom