>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BetSonic - bonus 50% do 50 Euro

Status
Zamknięty.
firer 886

firer

Użytkownik
1,70 i możliwośc zagrania np 1,30 x 1,35 uważasz że to są trudne warunki ?Tego troszkę nie rozumiem...Czyli mogę grać tylko i wyłącznie kupony powyżej 1,70 i nie mogę zagrać singli, bo nadużyję regulamin ?

No i jeśli zagram za dużą kwotę to bonus tez ma być anulowany ? To jest trochę bezsens.
zagranie przeciwko surbetowcom
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Witam. Nie wiem co tutaj jest niezrozumiale. Wplacamy 120, dostajemy 120. mamy 240. Nie mozemy grac za wszystko, tylko max za 120 na jeden kupon nie bedacy singlem(bo warunki mowia o przynajmniej 7 kuponach). Wazne zeby kurs kuponu nie bedacego singlem byl +1.75. Nie bydujemy tez bankrolla singlami przed ukonczeniem obrotu, gdyz to jest naduzycie regulaminu promocji.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Wpłaciłem 40 EUR i mam na koncie tylko 40 EUR , chwilę później postawiłem zakład za 40 EUR i na koncie mam 0 EUR , wiecie może kiedy dojdzie mi ten bonus od pierwszej wpłaty??
Czy dochodzi on od zaraz kiedy zrobimy pierwszy depozyt czy po jakimś czasie ?
EDIT : ten buk to jakiś shit jest... :/
Wpłacam kase - bonusu nie ma
piszę do nich e-maila - odpowiedzi nie ma
live czatu nie mają
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
3 wiadomości wysłane do Polskiego supportu i zero odzewu... Czy ktoś tam w ogóle pracuje??? Ten bukmacher to jakaś kmina , rozumiem że się rozkręcają bo nowa firma itd itp ale odpowiedzi do klienta powinny być odpisywane trochę szybciej bo robi się to irytujące. Zaczynam żałować że się tam zarejestrowałem.Czy dostanę bonus czy nie to robię tam tyle obrotów ile trzeba do wypłaty i dziękuje im za współpracę ...
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
  • Warunki uczestnictwa

1) Oferta ta jest dostępna tylko dla nowych klientów lub tych, którzy nigdy nie otrzymali oferty powitalnej.
2) Oferta pozwala na otrzymanie 100% bonusu z wpłaconego depozytu na Betsonic.com do 100 €.Minimalna kwota depozytu to 10 €.

Nigdzie nie pisało o żadnych linkach , po prostu wszedłem zalogowałem się wpłaciłem i bonusu niestety nie ma.
Jak się nie mylę to przy rejestracji było nawet napisane że nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego że bonus zostanie dodany po pierwszej wpłacie
Tak czy siak mogli by mi dać znać poprzez e-mail a nie czekam już ponad 8h
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
No to dziwne bo na moje e-maile odpowiadali po 15-20 minutach. Na jednego jedynie po godzinie.
Może to kolejny buk na chwilę, bo ogólnie to coraz ciszej o nich.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ciekawe jak jest z taką opcja że nie dostanę bonus a wygram pierwszy zakład który postawiłem i będę chciał wypłacić pieniądze , zastanawia mnie co wtedy.
Szkoda z takimi łachami się w ogóle bawić....
Kuchcik MU na jaki adres wysyłałeś im wiadomości ?
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ty no, ale bez przesady kolego...Od razu wyzywać od łachów ? W 1wszym poście pisze, żeby logować się z linku...
Ale w pierwszym poście Vader pisze że jeśli chcemy dostać nie 100 a 120 EURO to klikajmy w link i wpisujmy kod.
Ja tego nie robiłem bo wpłacałem tylko 40 EURO a nie 120 więc na co mi to??
Wszedłem na stronę betsonic wcześniej niż zauważyłem temat na forum odnośnie tego buka i się zarejestrowałem więc nie wiem co ma do tego rejestracja z jakiegoś linku skoro wyraźnie na ich stronie piszę że bonus powitalny obowiązuje dla wszystkich nowych użytkowników strony....
A łachy dla tego że gram w necie już kilka lat i jeszcze u żadnego buka nie czekałem na odpowiedź tyle co od nich.
Edit : chyba czytają forum bo właśnie odpisali że należy przesłać środki z my account do sportbook co zrobiłem zaraz po wpłacie....
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przykład Wanderlei pokazuje, że nawet jeśli ktoś nie bierze bonusu w wysokości 120€ to lepiej wpisać kod aby zaoszczędzić sobie ewentualnych problemów przy dopisywaniu bonusu.
chyba czytają forum bo właśnie odpisali że należy przesłać środki z my account do sportbook co zrobiłem zaraz po wpłacie....
Na forum jest osoba z tej firmy - Betsonic Polska. Ale nie będzie tutaj non stop przesiadywał - mimo, że na forum pojawia się nawet w weekendy gdzie w zasadzie nikt tego nie robi. Napisał informacje w sprawie kontaktu.
Hejka. Widac jest podobnie jak w poprzednim przypadku. Slychajcie, w przypadku brakujacej kwoty, piszcie na [email protected] . Juz wyjasniam dlaczego.. jesli kontaktujecie sie ze mna...ja wysylam do do centrali...a oni do supportu...a support do support.pl... Zatem bezposrednio na poslki support prosze. Pozdr
W razie ewentualnych problemów i skarg możecie także pisać do niego na PW. Wyślij prywatną wiadomość (PM) do użytkownika Betsonic Polska
A łachy dla tego że gram w necie już kilka lat i jeszcze u żadnego buka nie czekałem na odpowiedź tyle co od nich.
Mój rekord to odpowiedź bwin po 6 dniach... reklamowałem źle rozliczony zakład. Ostatecznie poprawili mi wymianie kolejnych 2 maili co w sumie zajęło ponad 2 tygodnie.
&lt;!-- End affiliate Code--&gt;
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
Wiem, ze sprawa zostal juz rozwiazana, fajnie gdyby &quot;ktos&quot; o tym napisal. Bo o &quot;lachach&quot; emocjonalna informacja pojawila sie bardzo szybko.

Przypominam, to nie jest bwin, b365 czy expekt, gdzie pracuja setki, czy tysiace osob. firma jest mala. Support miedzynarodowy pracuje 8-22, polski support nie ma jeszcze wyznaczonych godzin pracy. Ja takze nie siedze tutaj 24h/dobe.
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Po zrobionym obrocie zlecilem wyplate i wszedlem na poczte zeby sprawdzic czy przyslali info z automatu o dokumentach. Jakie bylo moje zdziwienie kiedy przyszedl mail ale z... moneybookers. Wyplata po 2s to moj rekord. Serdecznie polecam.
 
M 0

mjlordu

Użytkownik
hej, czy do obrotu liczą się live&#39;y ? (oczywiscie conajmniej dubel i ako =&gt;1,75 )
Problem w tym, że obróciłem już ponad 15 razy kwotą depozytu, jednakże raz nie osiągnąłem 1,75, zupełnie przez przypadek, zwykłe zagapienie. Teraz ciągle nie mogę wypłacić pieniędzy, bo nie jest obrócony bonus jeszcze. Grałem same live&#39;y

/ oki, live&#39;y sie liczą ale faktycznie jeden zakład na jednym kuponie. Byłem za mało ostrożny ???? Fajny live, support całkiem szybko działający nawet w niedzielę.
 
B 14

betsonic-polska

Użytkownik
cezi77 juz kiedys pisalem na ten temat, niektorzy byli zszokowani i niedowierzali mi (wiadomo przedstawiciel zawsze wypowiada sie w samych superlatywach) ale to fakt. Wystarczylo ze wylogowalem sie z Betsonic i zalogowalem na MB, a srodki juz tam byly. To jeszcze za czasow gdy nie wspolpracowalem z Betsonic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom