>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsafe vouvher 10 euro

kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Napisałem do nich maila i tak odpisali: Zgodnie z regulaminem promocji, promocja dotyczy ona wyłącznie tylko tych klientów, którzy dokonali aktywacji konta gracza przeniesionego z serwisu Propaganda. W związku z tym bonus nie może zostać dodany do Pańskiego konta gracza.. Czy to prawda?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Tak to prawda. Aktywowałem stare konto z Propagandy, ale nadal kod nie działa. Na szczęście szybko odpisują na maile i pewnie zaraz wszystko będzie działać.

EDIT: Bonus należy się tylko odbiorcą maila oraz starym użytkownikom serwisu Propagandy. Voucher jest aktywny na tym drugim koncie. Z tego co się dowiedziałem można w takim wypadku mieć dwa konta w Betsafe. Normalne i te przeniesione z Propagandy. Nie powinno być żadnych problemów z wypłatami.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
dostałem maila kod nie działa ( bo pewnie polacy się rzucili - i tak nie dostaniecie ! )
obrót 12x po kursie 1.50
ale można stawiać np 2 mecze po 1.25 czy trzeba single po 1.5 ?
można po obrocie wszystko wypłacić ?
a i najwazniejsze ..
The bonus is valid until Sunday 25th of October 2009.
If you request a pay out before this time, you will loose the bonus and any winnings profited from the bonus amount.
mamy tylko 4 dni na obrót ? i nie można wcześniej wyplacać bo wszystko stracimy ..
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
dostałem maila kod nie działa ( bo pewnie polacy się rzucili - i tak nie dostaniecie ! )
obrót 12x po kursie 1.50
ale można stawiać np 2 mecze po 1.25 czy trzeba single po 1.5 ?
można po obrocie wszystko wypłacić ?
a i najwazniejsze ..
The bonus is valid until Sunday 25th of October 2009.
If you request a pay out before this time, you will loose the bonus and any winnings profited from the bonus amount.
mamy tylko 4 dni na obrót ? i nie można wcześniej wyplacać bo wszystko stracimy ..
Na kuponie musi być jakieś zdarzenie z kursem 1.5
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
czyli może być np 1.5 i 1.1 ?
i jak to jest jeszcze z tym obracaniem ..
msuze cały czas grać all in po kursie minimum 1.5
czy tylko 15$ moge stawiać a reszte trzymać na koncie ?
dzięki ..
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
czyli może być np 1.5 i 1.1 ?
i jak to jest jeszcze z tym obracaniem ..
msuze cały czas grać all in po kursie minimum 1.5
czy tylko 15$ moge stawiać a reszte trzymać na koncie ?
dzięki ..
Tak, może być 1.1 i 1.5
łącznie chyba trzeba postawić 180USD, a więc możesz stawiać 180 kuponów po 1 USD
 
S 22

sebdra

Użytkownik
,moge np postawic swoj pierwszy zaklad za 5 dolcow czy musze za wszystko za 15 i do tego jeden mecz po koursie 1,5 i w gore
Juventus - Maccabi Haifa
1

1,25
Wyczyść
Chelsea - Atletico Madrid
1

1,33
 
S 22

sebdra

Użytkownik
Na kuponie musi być jakieś zdarzenie z kursem 1.5
ja w regulaminie nie widze ze trzeba postawic singla chociazby 1,5 iw
gore nawet z innym wydaje mi sie ze mozna stawiac za 2 albo 15 i to dwa lub wiecej meczy zeby suma kursow byla 1.5 iwyzej
The bonus amount must be turned over at least 12 times on sportsbetting to minimum odds 1,50 before withdrawal. If you request a pay out before this time, you will loose the bonus and any winnings profited from the bonus amount.
 
W 0

wilhelm

Użytkownik
kwota bonusu musi zostać obrócona minimum 12-krotnie w naszym serwisie bukmacherskim (zdarzenia LIVE są również wliczane do obrotu). Proszę jednak pamiętać, że do obrotu wliczane są tylko te zakłady, wśród których występuje przynajmniej jedno zdarzenie o minimalnym kursie 1.50.
 
R 125

roger12

Użytkownik
ta postawcie dzis OM 2 z kursem 1.8 i macie nie kombinujcie z realami czy innymi kursami 1.15 jak wczoraj barsa al ja nikogo nie namawiam moim zdaniem OM dziś gra o życie z Zurychem i OM dobrze gra. każdy stawia na zurich bo wygrał z Milanem nie patrzcie na to bo Milan słaby i fuckem zurich wygrał cały mecz się bronił
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Aktykowałem to konto z Propagandy i nadal pisze że bledny kod wyslalem im znowu maila z zapytaniem :-?

ps:

MUSZE PRZYZNAĆ ŻE FAJNIE SIE ZACHOWALI... MIAŁEM PROBLEM z zalogowaniem i w koncu Support sam zadzwonił do mnie i mi pomógł ????

+ dla nich..

pzdr
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
dostałem maila kod nie działa ( bo pewnie polacy się rzucili - i tak nie dostaniecie ! )
obrót 12x po kursie 1.50
ale można stawiać np 2 mecze po 1.25 czy trzeba single po 1.5 ?
można po obrocie wszystko wypłacić ?
a i najwazniejsze ..
The bonus is valid until Sunday 25th of October 2009.
If you request a pay out before this time, you will loose the bonus and any winnings profited from the bonus amount.
mamy tylko 4 dni na obrót ? i nie można wcześniej wyplacać bo wszystko stracimy ..
Do 25 października to jest chyba czas, zeby aktywować tego freebeta.Bo niemożliwe, żeby dali tlyko 4 dni na obrót.
Ja dostałem maila jednak kod nie działa???? Napisałem do supportu i zobaczymy co odpiszą
 
Do góry Bottom