>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Jeśli pomylili się w kursie to pewnie anulują zakład ?! Czyli nie warto grać ?! Miał ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie ?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Bonusy ok, wypłata i weryfikacja bardzo ok. Problem to śmieszne limity na zakładach live. Dla grających pojedyncze zakłady za kilkaset złotych bądź wyżej to raczej nie polecam.
 
D 0

drag2310

Użytkownik
witam. mam 2 pytania:
1. Gdzie mogę sprawdzić historię kuponów? Nie ma w prawym górnym rogu strony jak jest napisane w FAQ
2. Dostałem 150 zł bonusu do obrotu. Jeśli nie zdążę obrócić nim na czas to zakoszą i bonusy i wygraną kasę?
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
panowie mam problem
wpłaciłem dużo hajsu celem zagrania do nich i jak juz chciałem postawić no to się dowiedziałem że mam limit
teraz chcę wypłacić hajs a oni twierdzą że muszą 5% potrącić
pierdziele tyle im płacić
co robić w takim razie?
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
panowie mam problem
wpłaciłem dużo hajsu celem zagrania do nich i jak juz chciałem postawić no to się dowiedziałem że mam limit
teraz chcę wypłacić hajs a oni twierdzą że muszą 5% potrącić
pierdziele tyle im płacić
co robić w takim razie?
Z ich strony to pewnie problemy z licencją są. Każdy buk ma politykę, która ma niby zniechęcać oszustów (typu obrót całego depozytu - czyli też bonusy dawane na start i zmuszające do gry przed wypłatą), i to chyba wymóg ogólny bo u paru już się z takimi rzeczami spotkałem.
 
A 0

awftt

Użytkownik
Określenie Betsyf nie wzięło się znikąd. Wpłaciłem pieniądze, wziąłem bonusy i po jednym (sic!) zakładzie dostałem takie limity, że ciężko grać. Nigdzie się z czymś takim nie spotkałem. Limitowanie - ok, ale nie po jednym zakładzie. Teraz mogę postawić od 0 do 31 zł na zakład. Mocno nie polecam.
 
M 0

marcin8719

Użytkownik
potrzebuje pomocy rok temu zleciłem wypłate w betsafe i sie okazało ze pieniazki nie dotarły na moje konto tylko trafiły na całkiem inne konto zrobiłem reklamacje ktora trwa juz ponad rok i ciagle tylko słysze od nich &quot;panie Marcinie osoba ktorej wysłał pan pieniazki nie ma obowiazku ich zwrucic&quot; tylko ze to nie ja zrobiłem blad tylko pani ktora mnie kierowała jak mam zrobic wypłate i odp pani była taka prosze zrobic wypłate na konto na ktore pan wpłacił
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
potrzebuje pomocy rok temu zleciłem wypłate w betsafe i sie okazało ze pieniazki nie dotarły na moje konto tylko trafiły na całkiem inne konto zrobiłem reklamacje ktora trwa juz ponad rok i ciagle tylko słysze od nich &quot;panie Marcinie osoba ktorej wysłał pan pieniazki nie ma obowiazku ich zwrucic&quot; tylko ze to nie ja zrobiłem blad tylko pani ktora mnie kierowała jak mam zrobic wypłate i odp pani była taka prosze zrobic wypłate na konto na ktore pan wpłacił
Wyplacasz na to konto z ktorego wplaciles - zawsze tak jest.
Czyli wyplaciles kase na konto ktore nie jest Twoje ? ???? Bo wogole nie rozumiem sytuacji, nie jest Twoje ale jednak z niego wplaciles pieniadze ? Bez sensu to wszystko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom