>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Jeśli pomylili się w kursie to pewnie anulują zakład ?! Czyli nie warto grać ?! Miał ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie ?
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Bonusy ok, wypłata i weryfikacja bardzo ok. Problem to śmieszne limity na zakładach live. Dla grających pojedyncze zakłady za kilkaset złotych bądź wyżej to raczej nie polecam.
 
D 0

drag2310

Użytkownik
witam. mam 2 pytania:
1. Gdzie mogę sprawdzić historię kuponów? Nie ma w prawym górnym rogu strony jak jest napisane w FAQ
2. Dostałem 150 zł bonusu do obrotu. Jeśli nie zdążę obrócić nim na czas to zakoszą i bonusy i wygraną kasę?
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
panowie mam problem
wpłaciłem dużo hajsu celem zagrania do nich i jak juz chciałem postawić no to się dowiedziałem że mam limit
teraz chcę wypłacić hajs a oni twierdzą że muszą 5% potrącić
pierdziele tyle im płacić
co robić w takim razie?
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
panowie mam problem
wpłaciłem dużo hajsu celem zagrania do nich i jak juz chciałem postawić no to się dowiedziałem że mam limit
teraz chcę wypłacić hajs a oni twierdzą że muszą 5% potrącić
pierdziele tyle im płacić
co robić w takim razie?
Z ich strony to pewnie problemy z licencją są. Każdy buk ma politykę, która ma niby zniechęcać oszustów (typu obrót całego depozytu - czyli też bonusy dawane na start i zmuszające do gry przed wypłatą), i to chyba wymóg ogólny bo u paru już się z takimi rzeczami spotkałem.
 
A 0

awftt

Użytkownik
Określenie Betsyf nie wzięło się znikąd. Wpłaciłem pieniądze, wziąłem bonusy i po jednym (sic!) zakładzie dostałem takie limity, że ciężko grać. Nigdzie się z czymś takim nie spotkałem. Limitowanie - ok, ale nie po jednym zakładzie. Teraz mogę postawić od 0 do 31 zł na zakład. Mocno nie polecam.
 
M 0

marcin8719

Użytkownik
potrzebuje pomocy rok temu zleciłem wypłate w betsafe i sie okazało ze pieniazki nie dotarły na moje konto tylko trafiły na całkiem inne konto zrobiłem reklamacje ktora trwa juz ponad rok i ciagle tylko słysze od nich &quot;panie Marcinie osoba ktorej wysłał pan pieniazki nie ma obowiazku ich zwrucic&quot; tylko ze to nie ja zrobiłem blad tylko pani ktora mnie kierowała jak mam zrobic wypłate i odp pani była taka prosze zrobic wypłate na konto na ktore pan wpłacił
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
potrzebuje pomocy rok temu zleciłem wypłate w betsafe i sie okazało ze pieniazki nie dotarły na moje konto tylko trafiły na całkiem inne konto zrobiłem reklamacje ktora trwa juz ponad rok i ciagle tylko słysze od nich &quot;panie Marcinie osoba ktorej wysłał pan pieniazki nie ma obowiazku ich zwrucic&quot; tylko ze to nie ja zrobiłem blad tylko pani ktora mnie kierowała jak mam zrobic wypłate i odp pani była taka prosze zrobic wypłate na konto na ktore pan wpłacił
Wyplacasz na to konto z ktorego wplaciles - zawsze tak jest.
Czyli wyplaciles kase na konto ktore nie jest Twoje ? ???? Bo wogole nie rozumiem sytuacji, nie jest Twoje ale jednak z niego wplaciles pieniadze ? Bez sensu to wszystko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom