>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Albo nie spełnił warunków ew. obrotu, jeśli miał jakiś bonus, albo mają jakieś &quot;ale&quot; i będzie dodatkowa weryfikacja... &quot;zero reakcji&quot; tzn ? Nie odpowiedzieli dlaczego nie da się wypłacić, czy co ?
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Sek w tym, ze wogole nie odpowiedzieli, a telefon milczy. Z tego co wiem bonusami nie obracal no i chyba nie weryfikowal konta, tzn nie przesylal zadnych scanow, ani nic z tych rzeczy.
 
R 0

risto

Użytkownik
Pewna firma,z którą miałem wiele nieprzyjemności,to jest bwin,nie raczyła mnie poinformować o konieczności weryfikacji i po zleceniu wypłaty kasa po kilku dniach nie dochodziła.Wystarczyło pogadać na czacie.Myślę,że w tym przypadku chodzi tylko o weryfikację,a co do maili do supportu to ubiegaj się o 30 zł na konto jeśli nie odpisali.W końcu gwarancja odpowiedzi w 15 minut lub 30 zł
A co do Twojej odpowiedzi WER80,to tak się składa,że u wymienionych przez Ciebie bukmacherów wiem,że takie skany również trzeba przesyłać,mnie kazali,no może oprócz pinnacle,bo u nich nie grałem.Za którymś razem zawsze się ktoś przyczepi,co do skanów.
 
acab1923 9

acab1923

Użytkownik
Wie ktoś co się dzieje z Betsafe, nie mogę wypłacić od wczoraj z tamtąd pieniędzy, a support nie odpowiada od wczoraj.
Konto już dawno temu weryfikowałem, gram tam od kilku lat, zawsze bez problemów.
 
L 0

lever19

Użytkownik
Betsafe
Mam ten sam problem, dzisiaj gralem w ruletke i spoko jak chcialem przetransferowac kase na konto glowne.. bach, problem ERROR 404 FILE NOT FOUND... teraz przekierowuje na jakas nazwe.pl i nie idzie w ogole sie zalogowac nawet bo i jak...Co z tym fantem... Napisalem do nich ale no response... ????
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Według mnie Betsafe to bardzo porządna firma.Weryfikacja konta u nich trwała niecałe 5 minut no i mam do nich wielki fart bo już kilka razy z darmowych spinów ugrałem pareset złotych no i kasa na Moneybookers zawsze była w ciągu godziny.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Grał ktoś jeszcze wczoraj Draw no bet w meczu Lille? Mecz zakończył się remisem, a zakład rozliczyli jako przegrany. Ile to może potrwać?
 
P 0

peele

Użytkownik
Grał ktoś jeszcze wczoraj Draw no bet w meczu Lille? Mecz zakończył się remisem, a zakład rozliczyli jako przegrany. Ile to może potrwać?
ja też to zagrałem, btw pisałeś już coś do nich w tej sprawie ?
 
M 32

mad2655

Użytkownik
pytanie , czy nadal jest aktualne to ze mają 15 min na odpowiedź w innym wypadku 30 zł ? bo czat im nie działa, na maile nie odpowiadają od rana , zero kontaktu.
 
R 0

risto

Użytkownik
mad 2655:Z tego co wiem,to aktualnie coś tam zmieniają i nieaktualne na razie.
O ile zawsze miałem o betsafe jak najlepsze zdanie,to ostatnio mi podpadli.Mianowicie mam problem z zakładami live,typu wyświetlający się komunikat &quot;proszę zaloguj się najpierw&quot;.Obsługa wmawia mi,że to problem u mnie,a ja dobrze wiem,że tak nie jest,testowane na 3 przegladarkach.Konto koleżanki działa normalnie na moim komputerze(może stawiać live).Moje konto testowałem na innym komputerze,problem jest cały czas.Ma ktoś podobny problem z kontem?
 
R 0

risto

Użytkownik
Tylko wiesz,problem jest taki,że im o tym mówiłem,a oni nie umiejąc naprawić problemu wykręcają się na wszelkie sposoby.Wczoraj napisałem do nich,że chcę zamknąć konto,bo nie potrafią mi rozwiązać problemu(po co mi konto,które jest ograniczone w użytku?)i co?...zamknęli,bez niczego,zamiast wziąć się za naprawę usterki,widząc że chcę od nich odejść to po prostu mnie olali.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
no i co Cię boli? pokaż im palca i idź do konkurencji ich strata... widać jak traktują klientów nie zawracaj sobie tym głowy, to jest przykład dla wszystkich, którzy to będą czytać i mam nadzieję, że nie pójdą do takiego buka, który ma wszystko w ass...
 
D 1

dzieciakus

Użytkownik
no to zachowali się fatalnie i chyba to nie jedyny taki przypadek. Tak jak napisał Sylar, konkurencja spora, spójrz która promocja startowa jakiegoś buka Ci najbardziej odpowiada i zaczynaj nowy etap ;)
 
K 5

killkoss

Użytkownik
Nie jest to buk do grania powaznego... mozna tam grac za kieszonkowe.Zaczyna sie wygrywac to zaczynają robic limity ,poza tym bawią sie ofertą jak duzo ludzi gra szybciutko znika kurs u ponownie wystawiają mniejszy nie mówiąc juz o tym ze często pojawiają sie pózno jesli chodzi np o siatkówke.Reszty nie wiem bo innymi dyscyplinami sie nie interesuje jesli chodzi o wplaty i wypłaty i konsultacje jest ok
 
D 570

duff999

Użytkownik
Czy ja wiem ,albo mam takie szczęście ,albo nie wiem co jest grane. w Poprzednim miesiącu wyciągnąłem od nich dwa razy po 4 tyś łącznie na czysto w miesiącu jakieś 7.5 tyś stawkowałem od 300 - 1000 na singiel. Dubble grałem 200-400 i czasem 2 z 3 za łączna stawke 600. Limitu nie dostałem czasem tylko jak chciałem coś zagrać live to mogłem zagrać max za tyle aby wygrać do 1 tyś maksymalnie. W kilku innych bukach zdarzało się ,że limitowali ,ale przenosiłem się do innego i miałem spokój. Na betsafe nie nakrzekam super kontakt szybkie wypłaty naprawde jest moim zdaniem ok. Pewnie do czasu aż zlimitują
E: Co do gry live to masz racje nie przyjmują nawet 2-3 tyś przy kursach 1.85 ,a jeśli chodzi o zaklady przedmeczowe to spokojnie idzie zagrać większe kwoty nie jeden raz. I tak jesli ktos chce grac 10 tys wzwyz to od tego ma pinnacle
 
hi-tec 0

hi-tec

Użytkownik
witam. dostałem na maila informacje bonusowe w kasynie betsafe. Musze wpisać dzisiaj kod promocyjny, żeby otrzymać 1 euro czy ktoś może mi powiedzieć gdzie mam to wpisać bo nie moge znaleść ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom