>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsafe - ogólna dyskusja

Status
Zamknięty.
A 2

algorytm

Użytkownik
Cow am powim to wam powiem ale betsafe ( jak i wielu inncyh bukmacherów) zaczyna leciec w kulki z wyplatami. Zlecielm 27 grudnia zawsze gora max.2 dni kasa na koncie dzis wchodze na czata i co ?! Wyplata jeszcze nie wyszla od nich ( o 23:00 27 grudnia znikla mozliwosc anulacji) i trzeba jeszcze czekac 48 h . Jaja sobie robia teraz bukmacherzy - kiedys w betsafe 3 dni znaczylo ze kasa wciagu 3 dni u mnie na koncie teraz znaczy ze wciagu 3 dni wykonaja przelew . Paranoja
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czy po założeniu konta na Betsafe wymagana jest jakaś weryfikacja konta ?
Tak, dowód, konto i 2.dokument...
Czy można założyć na jednym kuponie wszystkie spotkania z kolejki włoskiej Lega Palavollo - czy także są jakieś blokady?
Można bez problemu składać ako... W sumie u innych też i chyba tylko w Bwin jest te durne ograniczenie
Nie przesadzaj, akurat u nich jest w miarę dobrze w tej kwestii. Dla przykładu ostatnio na kasę z Betsson czekałem 5 dni, a teraz czekam już od soboty. Rozumiem, święta itd, ale widzisz, że u innych jest gorzej.
A poza tym ja nie mam żadnych powodów do narzekań : fajne kursy, bogata oferta, wolny live, aczkolwiek ciut ubogi, no ale byłoby za dobrze... Liczne konkursy na blogu, częste promocje (w porównaniu do większości), więc nie jest tak źle...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nie grałem chyba nigdy u nich, ostatnio dostałem mail z bonusem.

Wygląda następująco:
Na początek mamy dla Ciebie bonus depozytowy w wysokości 100% od kolejnej wpłaty aż do kwoty 200 PLN w naszych Zakładach Sportowych. Oznacza to, iż przy wpłacie 200 PLN otrzymasz od Nas maksymalny bonus w kwocie 200 PLN.

Pamiętaj koniecznie o wpisaniu Kodu Promocji JAN2012 w polu Kod Promocji podczas dokonywania wpłaty.

Zasady i warunki

Oferta ważna jest do niedziela, 15 styczen, godziny 23:59.


Później z zasad bonusa:
 Niniejsza oferta jest przeznaczona wyłącznie dla klientów, którzy otrzymali ofertę mailem lub sms-em
 Bonus musi być obrócony powyżej 6 razy w naszym serwisie Zakładów Sportowych z zakładach ze stawką minimum 1,50 zanim wypłata gotówki lub transfer do innego produktu będzie możliwe.


Jak jest u nich ze stawkami bo czytałem/słyszałem na ich temat różne głosy.
No i jak rozumieć obrót? AKO musi być 1,50 czy każde zdarzenie musi mieć minimum 1,50, by liczyło się do obrotu?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Jak jest u nich ze stawkami bo czytałem/słyszałem na ich temat różne głosy.
No i jak rozumieć obrót? AKO musi być 1,50 czy każde zdarzenie musi mieć minimum 1,50, by liczyło się do obrotu?
Stawki dowolne, nigdy nie miałem żadnych ograniczeń w tej kwestii. Natomiast co do kursu, to zakłady kombinacyjne z AKO powyżej 1.50 zaliczało mi do obrotu.
Jak chcesz się upewnić, to podbij na Livechat. Szybko odpowiadają na pytania.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dzięki, pewnie tak zrobię, że podbije na czat i może mi napiszą jak ta kwestia naliczania wygląda.
Najpierw muszę się uporać z wypłatą z Tobet bo nie chcę nowych środków lokować ;)
I fajnie wiedzieć, że ze stawkami nie powinno być problemu. :cool:
 
K 0

keniol22

Użytkownik
betsafe czas weryfikacji konta
Załozyłem konto na betsafe.com i zleciłem wypłacenie wygranej.Przyszedł mail ze mam wysłac zdjęcie dowodu osobistego .Zrobiłem to i czekam juz ponad 2 dni na weryfikacje. Pisałem do supportu który odpisał ze maja duzo weryfikacji i może to potrwać 2-4 dni. Czy u innych buków tez tyle się czeka ? Ile trwała wasz weryfikacja na betsafe.com?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Moja trwała kilka godzin, ale było to dawno, dawno temu. Jeśli support tak pisze, to pewnie tak jest i jeśli nie zakładałeś kont na chomika czy psa, to nie masz powodów do obaw. Wypłata natomiast idzie zwykle 1-2 dni roboczych.
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Cow am powim to wam powiem ale betsafe ( jak i wielu inncyh bukmacherów) zaczyna leciec w kulki z wyplatami. Zlecielm 27 grudnia zawsze gora max.2 dni kasa na koncie dzis wchodze na czata i co ?! Wyplata jeszcze nie wyszla od nich ( o 23:00 27 grudnia znikla mozliwosc anulacji) i trzeba jeszcze czekac 48 h . Jaja sobie robia teraz bukmacherzy - kiedys w betsafe 3 dni znaczylo ze kasa wciagu 3 dni u mnie na koncie teraz znaczy ze wciagu 3 dni wykonaja przelew . Paranoja
Jak widac to kwestia indywidualna. Bo u mnie bez żadnego zarzutu wypłata na konto doszła. Zawsze miałem z Betsafe dobre doświadczenia z wypłatami i aż byłem ciekaw jak to pójdzie teraz bo parę miesięcy u nich nie grałem. I musze przyznać ze pozytywnie się rozczarowałem. Zleciłem wypłatę bezpośrednio na konto wczoraj o 14:57 (12.01.2012 14.57 Withdraw Gluepay) i dzisiaj rano (czyli 13.01) pieniądze są na koncie już w pierwszej sesji przychodzącej mojego banku (a Inteligo ma dość późno ustawioną pierwszą sesję bo na 10:30). Tak że muszę pochwalić Betsafe ????
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Tez 2 dni temu wyplacalem i jestem mega pozytywnie zaskoczony ze pieniadze juz na mnie czekaja ???? Jesli chodzi o wyplaty to z czystym sumieniem moge polecic kazdemu.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy ktoś naprawdę obyty w tym buku może powiedzieć, jak tam jest z dużymi stawkami i ogólnie ze wszystkim związanym ze słowem &quot;duże&quot; (stawki/wygrane/wypłaty)?
@e
przedział od 400 w górę
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
betsafe wedlug mnie to jeden z najgorszych bukow. Mi zrobili blokady po paru miesiacach gry (moglem obstawic dziennie TYLKO do 50zł) Dodakowo nie dają tam bonusów. W koncu zrezygowalem z ich usług
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Jeden z najgorszych bukmacherów w sieci, w betsafe mam konto od ponad 2 lat, nie robiłem depozytu nigdy, korzystałem tylko z darmowych spinów o ile czasem takie dawali, nigdy nie udało mnie się nic wygrać, a w końcu dzisiaj ponad 8 euro i dokonałem obrotu ???? 440 zł przelane na konto główne, więc co? Postanowiłem wypłacić, najpierw zapytałem na czacie, czy mogę? Pani odpowiedziała, że oczywiście, ja zapytałem o dokumenty, pani odpowiedziała, że na razie nie ma informacji by były potrzebne. Następnie zleciłem wypłatę i od zlecenia minęło parę minut i kasa zabrana, konto zablokowane. Od razu ponownie zgłosiłem się na live czat, o co chodzi? Pani powiedziała, że ktoś korzystał z tej promocji z tego IP, co jest po prostu niewykonalne. I że wypłata którą zleciłem została zabrana jako koszty administracyjne (!?), czyli najzwyczajniej oszukali mnie na 440 zł. 2 godziny kręcenia na slotach poszło na marne.. Wysłałem swoje dokumenty, rachunek, czekam na odpowiedź od 2 godzin milczą. Nie wiecie czy jest jakiś związek zajmujący się takimi sprawami? Ogromny minus dla Betsafe, jak dadzą coś za darmo, nie łudźcie się, że wypłacicie...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Bez obrazy kolego,ale na ich miejscu też bym pewnie szukał pretekstu,żeby Ci nie wypłacić kasy.Twoja jedyna aktywność u nich na stronie to czekanie na freespiny,żadnych depozytów,żadnej gry-po co im tacy gracze?I Ty jeszcze mówisz,po swoich wieloletnich &quot;doświadczeniach&quot;,że jest to jeden z najgorszych bukmacherów?To trochę zabawne.
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
To po co dają te darmowe spiny? Jak to mija się z celem, jak coś człowiek ugra to nie wypłacą. Przecież to jest zwykłe oszustwo z ich strony... Nie gram w betsafe, bo oferta live jest bardzo słaba, stąd gram w Bet365 od lat, którego cenię sobie bardzo. W tobet i betsson z darmowych spinów też udało się wypłacić bez problemów, więc myślałem, że i betsafe zachowa się zgodnie z regulaminem.
Uważam, że jest to jeden z najgorszych buków, bo jeśli blokują konto przy pierwszym kontakcie z wypłatą i to na stosunkowo niską kwotę - 440zł, to można zapomnieć że normalnie wypłacą większe pieniądze.
Wie ktoś gdzie można to zgłosić?
Napiszę krótko: ZŁODZIEJE. Nie udzielą informacji, po prostu zablokowali konto i koniec, pieniędzy nie dostanę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom