>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betsafe daje 10 E za wytypowanie strzelca bramki!

rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja wysłałem im meila około 15:00 ale nie wpisałem nazwy użytkownika - nie wiem dlaczego pewnie zapomniałem.
Ale napisałem w meilu, że stawiam na Rengifo z Lecha Poznań a on już strzelił i ciekawe czy dostane kase bo wysyłałem meila z konta które mam zapisane na BetSafe
 
G 0

garcia16

Użytkownik
jeszcze mecz trwa wiec poczekajmy do jutra z kasa ;)


pozatym coś mi się zdaje ,że beda obcinac ;p tak jak z tym co trafil wysokie AKO
pewnie wymysla jakies warunki ;) zobaczycie :p
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w ogole dali 4 napastników i 3 z nich strzelilo, wiec nie trudno bylo trafic, bo Joaquin i Petrov to pomocnicy i bylo raczej wiadome, ze u nich ciezej o bramki.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
nie no bez jaj....

wiecie mi chyba dali jedynie 0.50 Euro do Kasyna !

haha złodzieje :p a nie mowiłem ? ale jeszcze czas im dam ;) albo napisze do supportu
ludzis czytac nie umiecie??? te 0.5 euro to jest prezent do kasyna na dzien 5 grudnia;!!!!!!!!!!!!!!!!! do wykorzystania w kasynie na los!!!!!!!!!!
 
K 0

kamil6

Użytkownik
Napisali mi że drobne literówki nie mają wpływu i otrzymam kase, a więc pewnie Ci co popełnili jakieś to też dostaną. Kultura :-D
 
W 0

warrez

Użytkownik
garcia16- myślałem, że zejde jak przeczytałem tego posta, buahaha
Zanim coś napiszesz, radze się trochę zastanowić i może zobaczyć czy to nie jakaś inna promocja od buka...???? Bo ten buk jest swietny i mam do niego ogromne zaufanie.
 
Do góry Bottom