>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

BetRevolution

Status
Zamknięty.
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
While processing your withdrawal we unfortunately noticed account details that are against the rules of the Free $10 promotion.

- Only for new Members and limited one per Member/Household/IP address. If you are found to have multiple accounts you will not be eligible to withdrawal from any of the accounts.

As a result, we have unfortunately had to decline your withdrawal request. If you have any questions, you may contact us through any of the methods below.

Po wysłąniu skanów billów itp - możecie zapomnieć o jakiejkolwiek wypłacie z tego czegoś.⛔
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
While processing your withdrawal we unfortunately noticed account details that are against the rules of the Free $10 promotion.

- Only for new Members and limited one per Member/Household/IP address. If you are found to have multiple accounts you will not be eligible to withdrawal from any of the accounts.

As a result, we have unfortunately had to decline your withdrawal request. If you have any questions, you may contact us through any of the methods below.
Po wysłąniu skanów billów itp - możecie zapomnieć o jakiejkolwiek wypłacie z tego czegoś.⛔
pisałem że to SCAM ;)
 
L 0

lupus007

Użytkownik
While processing your withdrawal we unfortunately noticed account details that are against the rules of the Free $10 promotion.

- Only for new Members and limited one per Member/Household/IP address. If you are found to have multiple accounts you will not be eligible to withdrawal from any of the accounts.

As a result, we have unfortunately had to decline your withdrawal request. If you have any questions, you may contact us through any of the methods below.


Po wysłąniu skanów billów itp - możecie zapomnieć o jakiejkolwiek wypłacie z tego czegoś.⛔

jak zrobiłeś 2 lub więcej kont na jednym to się dziwisz ?
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
jak zrobiłeś 2 lub więcej kont na jednym to się dziwisz ?
chłopczyku jak ja grałem u buków to ty jeszcze nawet mama nie potrafiłeś powiedzieć, więc daruj sobie swoje wywody. pisze dla całej reszty żeby nie tracili czasu na tego pseudo buka
 
L 0

lupus007

Użytkownik
byś się przyznał szczerze czy to twoje drugie konto bo na pierwszym przegrałęs i sie wkurzyłeś i pomyślałeś ,, odegram sie, nie zorientują sie że to ten sam komp&#39;&#39; i teraz płaczesz i mydlisz ludziom oczy.
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
spowiadać ci się z niczego nie muszę, bo ty i tak będziesz wiedział swoje, tak jak pisze endriu to scam, świadczą zreszta o tym liczne dowody wypłat z tego buka:] oraz to że nie podlega on żadnej organizacji kontrolującej buki????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
byś się przyznał szczerze czy to twoje drugie konto bo na pierwszym przegrałęs i sie wkurzyłeś i pomyślałeś ,, odegram sie, nie zorientują sie że to ten sam komp&#39;&#39; i teraz płaczesz i mydlisz ludziom oczy.
A myślisz, że jak działają SCAMowe strony? Myślisz, że napiszą:

&#39;Przepraszamy Twoja wypłata nie zostanie zrealizowana, ponieważ chcieliśmy tylko wyłudzić Twoje dane i hasła oraz dane i hasła wszystkich osób, które się u Nas zarejestrowały. Prosimy nie informuj o tym nikogo, ponieważ liczymy, że znajdą się jeszcze inni naiwni, którzy oddadzą Nam swoje dane za wirtualne środki.

Dziękujemy&#39;

Nie wiem ile kont zakładają ludzie, ale jak dotąd nikt nie wypłacił środków, a ta stronka śmierdzi wałem. Zawsze znajdzie się dobry powód, żeby nie wypłacić pieniędzy, a później całkiem zwinąć interes.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Ja mam po 14 obrotach ponad 140 $ i jest taka sprawa, że na początku był obrót wymagany 10, teraz jest 100 i na dodatek nie wszystko liczą! Mam niby obrócone 7 razy i do końca jeszcze 93. Wątpię żeby wypłacali, ale poobstawiam po 1/2 puli kilka dni i zobaczymy, a nóż podejdzie. Chociaż na wiele nie należy liczyć, bo może być ban za rzekome multikonto o jakim nie może być mowy.
 
P 58

pyzza

Użytkownik
Wykonałem wymagany obrót i okazało się że bukmacher jest jak najbardziej wypłacalny!

Bardzo miły support (pozdro dla Petera), wysłał nawet w NIEDZIELE przekaz Moneygram tak że kasę odebrałem dzisiaj w banku BGŻ. Normalnie do Polski idzie przekaz przez Western Union, ale że były problemy to poszło Moneygramem ( przekaz moneygram można odebrać nawet na poczcie). Co więcej?
Przelew Moneygram tak jak i Western Union trochę kosztuje i z moich 100$ potrącono mi 24 $. Można było próbować wpłaty mb, ale straszyliście że firma niewypłacalna itp więc nie ryzykowałem. Do wypłaty trzeba było na stronce zuploadować dowód i jakąś fakturę (tutaj też pozdro dla Petera, który na pytanie co zrobić jak nie mam na siebie rachunków, bo po studiach wynajmuję mieszkanie i opłaty płaci właścicielka? Odpowiedział: Gratuluję ukończenia studiów ???? )

Chyba tyle. Jak coś sobie przypomnę zedytuję post
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom