>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

BETRedsKings promocja

L 0

lukaszf3

Użytkownik
BetRedkings

Dostałem taką wiadomość...
Wspaniała Akcja Piłkarska w BetRedkings w ten weekend

$15 ZA DARMO na zakłady z name!
To jest łatwe jak 1,2,3
1. Wpłac minimalnie $15
2. Zrób pierwszy zakład na $15
3. Następnie użyj Darmowy Zakład na $15 *
Czy ktoś już korzystał z tego?
BetRedkings
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
ale wyglad identyczny, a i jeszcze jedno jak wygram ten 1 zaklad to i tak dostaje freebeta czy tylko jak przegram?


Free Bet is valid from the 23rd of June until the 31st of July. The whole Free Bet must be used during this time
Players need to make their first deposit of at least 15 USD before the Free Bet can be given
Free Bet must be used on one bet
Free Bet must be used on multiple bets with odds of 3.00 or greater
Free Bet not included in any returns
This offer cannot be used in conjunction with any other
You cannot withdraw until you have made at least one real money bet
Standard Terms and Conditions apply
Free bet excludes the following: Asian Handicaps, Over Unders, Outrights (Winner) and Horse racing on any markets.
to w koncu trzeba go postawic na pojedynczy zaklad czy na multi ?
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Wplacasz 15 i dostajesz 15 freebeta. Musisz go postawic jako jeden zaklad z kilkoma zdarzeniami, z kursem ogolnym 3,00 lub wyzszym.
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
depozyt też trzeba obracać ? można postawić np 1x po kursie 1.5, a bonus ako ponad 3, jak np nie wejdzie to depozyt wypłacić ?
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
nie jest to taki cudowny bukmacher jakby sie wydawalo, nameczylem sie z nimi, oddali kase ale lepiej uwazac przy depozycie i wplacac malymi sumami
 
J 0

jacek2233

Użytkownik
Witam, mam maly problem
Skorzystalem u tego bukmachera z podobnej promocji - 50 free bet, warunki promocji podobne jak wyżej, tyle ze wygraną z freebeta trzeba obrocic w 2 razy &quot;If you win, you need to wager 2x the winnings before any amount can be withdrawn.&quot;
Zagrałem za 25$ żeby otrzymac freebeta, zakład przegrałem i zanim wykorzystałem freebeta, zrobiłem kolejny depozyt 25$, postawiłem na Dortmund i wygrałem (37,50$) w miedzy czasie wykorzystalem free beta i wygralem 180$. Z drugiego depozytu zrobiłem transfer do pokera na 37,5$, potem spowrotem do buka 20$.
I teraz mam taki problem ze w zasadach pisze &quot;you need to wager 2x the winnings before any amount can be withdrawn&quot; a ja zrobilem transfer do pokera, nie wypłacałem pieniędzy tylko zrobilem transfer, tyle ze w historii transakcji jest to u nich jako „Withdrawal” a nie jako tranfer :/ I teraz pytanie czy mogą robic mi problemy z wyplata, czy uznają to jako &quot;„withdrawn” czyli wypłata z konta czy jako zwykły transfer (w zasadach nic nie pisało ze transferu nie można robic). Nie chce obracac kwota, wygrac jeszcze troche (bo niezle idzie) i nagle mialoby się okazac ze nie chcą mi tego wypłacic. Czy wyjasniac jakos to znimi, zanim obroce cala kwote? Jak myslicie? Co robic?
 
babe 17

babe

Użytkownik
Mam pytanie do osób które korzystały z bonusu u tego buka. W terms and conditions jest, że tylko zakłady powyżej kursu 2.0 się kwalifikują, ale nie napisali czy mogą to być zakłady AKO. Wiecie jak to jest?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie wiem jak z AKO ale doczytałeś że nie wolno grać totalsów (un ov) handicapów i zakładów 2 drogowych czyli 1 2... w obrót wchodzą zakłady 1x2...
 
B 0

basic_m

Użytkownik
Wplacilem 50€ i wyjołem nie wiem jakim cudem 100€ w 4 dni obracajac to wszystko wg zalecen 10 razy po kursie minimum 2 i teraz co do tu widocznych wątpliwości o których piszecie... na poczku też myslalem ze można 1x2 i HE jednak z czasem składajac róznego rodzaju ako z udzialem HA, O/U czy nawet zdarzeń 2 drogowych z siatki - skrypt od kuponu sie nie pluł... zatem jest tak że w ako można bez problemu grac wszystko z minimalnym kursem łącznym AKO &gt;2 ale jako single tylko 1x2 i HE z kursem &gt;2. Aha i jeszcze ciekawostka... na live mogłem bez problemu zagrać O/U jako single.

Jaki ktoś ma czas to ok, promocja jest wporzadku, bukmacher żadna rewelka - są gorsi. Kursy też w miare sie trzymają do jakiś 4-5 godzin przed meczem potem jest różnie... ✅

jedyny minus promocji że nie można postawić na mecz dwa razy... np w ako i jeszcze singla... tu mnie to czasami wkurzało... ⛔
 
Do góry Bottom