>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betklass - 100%

Status
Zamknięty.
D 0

devsiok

Użytkownik
Kumpel wplacil tam kase i ma pewne zastrzezenia o to fragment rozmowy:

xxxxx (15:54)
ale ten betklass smieszny
xxxxx (15:54)
ten gosc co to reklamuje nie napisal wszystkiego
xxxxx (15:54)
a mianowicie
xxxxx (15:55)
mozna obracac tylko na pilce zaklady 3 drozne
xxxxx (15:55)
obrot nie samego bonusa a wszystkiego czyli 200 euro
xxxxx (15:55)
3 pilki ako min 2 za 400 euro &lt;hahahah&gt;
xxxxx (15:55)
ale sie dalem wkopac
xxxxx (15:56)
gdyby to bylo wszystko to nie byloby fatalnie
xxxxx (15:56)
problem w tym ze oni maja tylko wybranych pare meczy z Ligi mistrzow i uefa
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
W takim razie zmienili zasady, bo ja gralem za dowolne stawki pol roku temu. Nie bylo tez przymusu grac samych trojdroznych, byle kupon mial 3 zdarzenia o ako minimum 2.00

No coz, kazdy buk zmienia zasady z uplywem czasu, bo uczy sie na bledach - patrz Unibe t, Expek t itp znane buki.
 
D 0

devsiok

Użytkownik
LOL ten buk jest jakis pierdolniety. TOTALNA ZENADA ODRADZAM KAZDEMU !!
kumpel wplacil 100 euro postawil zaklady chcial zagrac za 100 euro to nie zgodzili sie i dali mu limit 47,16 :wowsdf: wogule akceptowanie zakladow tu odbywa sie recznie wiec jak ktos obudzi sie o 1 nad ranem i zechce postawic na nba o 3 nad ranem to moze zapomniec bo zaklad zaakceptuja mu rano ???? nie mozna zagrac 2 razy tego samego zakladu to kolejna nowosc ???? a limity sa tu okrutnejak chce sie zagrac za 100 euro lub wiecej to skracaja mu zaklad do 40 - 50 euro POWODZENIA Z TYM BUKIEM
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Zatem są pewne nieścislosci. Skoro do obrotu wlicza sie 2x po 100 euro, a Ty piszesz o limitach, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze jednak mozna grac za dowolne stawki, ktore licza sie w obrocie - co wg mnie jest logiczne.

Tez mialem limity i zadnych problemow z obrotem i wyplatami.

Dla zainteresowanych - jesli chcecie polecac innych - obrot tylko jeden raz, nastepnie w Menage Acount transferujecie piniadze na normalne konto i od razu mozecie wyplacac.

Juz mowie po raz kolejny, ze buk powinien byc wykorzystany przez lowcow bonusow i potem sie z nim zegnamy, lub polecamy innym przez co zarabia sie 10 euro.
 
T 10,8K

termii

Użytkownik
Jesli chodzi o wyplaty, kiedys bralem udzial w promocji podwojenia depozytu do 30E i po obroceniu bez problemu wyplacili. I ogolnie buk spoko sie wydawal.
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Dziekje wszystkim ktorzy skorzystali z promocji. Jest ona nadal aktualna (patrz na stronie ahandicap.com) . Kazdy kto skorzystal z tej promocji i chce skorzystac z innych, opisanych na ahandicap moze otrzymac dodatkowa bonifikate w zaleznosci od bukmachera (dobrze zaplace za Betmaker - buk porownywalny z pinnacle czy the greek)

Odnosnie betklass, to zauwazylem wielki postep u tego buka, wyplaty szybkie, support coraz lepszy, oferta coraz wieksza. Mialem obawy wplacajac tam kase, a teraz to jeden z bukow ktore najbardziej oskubalem. Wyplacaja bez problemu kazda sumke.

Tyle ode mnie.
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Promocja jest nadal aktualna. Pisze to poniewaz otrzymalem kilka PW z tym pytaniem.
Powtarzam - buk ten w tej chwili caly czas przedluza okres promocji. No, a sam bukmacher robi sie coraz lepszy. Na plus dla graczy jest to, ze jak u innych kursy leca na leb na szyje, to w Betklass mozna zlapac jeszcze calkiem fajny kurs.
 
S 11

support75

Użytkownik
wplacam 100E, na koncie mam 210E

Stawiam 200 E na
legia - odra powyzej 2.5 1.5
wisla - plock powyzej 2.5 1.3
ruch - druzyna ponizej 2.5 1.2
ako 2,34

kupon wchodzi mam na koncie 479 E
czy wykonalem obrot ? czy moge wyplacic ?

P.S. Czytalem temat ale kazdy mowi inaczej.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
wplacam 100E, na koncie mam 210E
Stawiam 200 E na
legia - odra powyzej 2.5 1.5
wisla - plock powyzej 2.5 1.3
ruch - druzyna ponizej 2.5 1.2
ako 2,34
kupon wchodzi mam na koncie 479 E
czy wykonalem obrot ? czy moge wyplacic ?
P.S. Czytalem temat ale kazdy mowi inaczej.
Nie masz obrotu. Jesli 2x deposit + bonus to musisz postawic jeszcze raz 200 euro i wtedy bedziesz mial obrot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom