>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Betklass - 100%

Status
Zamknięty.
D 0

devsiok

Użytkownik
Kumpel wplacil tam kase i ma pewne zastrzezenia o to fragment rozmowy:

xxxxx (15:54)
ale ten betklass smieszny
xxxxx (15:54)
ten gosc co to reklamuje nie napisal wszystkiego
xxxxx (15:54)
a mianowicie
xxxxx (15:55)
mozna obracac tylko na pilce zaklady 3 drozne
xxxxx (15:55)
obrot nie samego bonusa a wszystkiego czyli 200 euro
xxxxx (15:55)
3 pilki ako min 2 za 400 euro &lt;hahahah&gt;
xxxxx (15:55)
ale sie dalem wkopac
xxxxx (15:56)
gdyby to bylo wszystko to nie byloby fatalnie
xxxxx (15:56)
problem w tym ze oni maja tylko wybranych pare meczy z Ligi mistrzow i uefa
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
W takim razie zmienili zasady, bo ja gralem za dowolne stawki pol roku temu. Nie bylo tez przymusu grac samych trojdroznych, byle kupon mial 3 zdarzenia o ako minimum 2.00

No coz, kazdy buk zmienia zasady z uplywem czasu, bo uczy sie na bledach - patrz Unibe t, Expek t itp znane buki.
 
D 0

devsiok

Użytkownik
LOL ten buk jest jakis pierdolniety. TOTALNA ZENADA ODRADZAM KAZDEMU !!
kumpel wplacil 100 euro postawil zaklady chcial zagrac za 100 euro to nie zgodzili sie i dali mu limit 47,16 :wowsdf: wogule akceptowanie zakladow tu odbywa sie recznie wiec jak ktos obudzi sie o 1 nad ranem i zechce postawic na nba o 3 nad ranem to moze zapomniec bo zaklad zaakceptuja mu rano ???? nie mozna zagrac 2 razy tego samego zakladu to kolejna nowosc ???? a limity sa tu okrutnejak chce sie zagrac za 100 euro lub wiecej to skracaja mu zaklad do 40 - 50 euro POWODZENIA Z TYM BUKIEM
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Zatem są pewne nieścislosci. Skoro do obrotu wlicza sie 2x po 100 euro, a Ty piszesz o limitach, to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ze jednak mozna grac za dowolne stawki, ktore licza sie w obrocie - co wg mnie jest logiczne.

Tez mialem limity i zadnych problemow z obrotem i wyplatami.

Dla zainteresowanych - jesli chcecie polecac innych - obrot tylko jeden raz, nastepnie w Menage Acount transferujecie piniadze na normalne konto i od razu mozecie wyplacac.

Juz mowie po raz kolejny, ze buk powinien byc wykorzystany przez lowcow bonusow i potem sie z nim zegnamy, lub polecamy innym przez co zarabia sie 10 euro.
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
Jesli chodzi o wyplaty, kiedys bralem udzial w promocji podwojenia depozytu do 30E i po obroceniu bez problemu wyplacili. I ogolnie buk spoko sie wydawal.
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Dziekje wszystkim ktorzy skorzystali z promocji. Jest ona nadal aktualna (patrz na stronie ahandicap.com) . Kazdy kto skorzystal z tej promocji i chce skorzystac z innych, opisanych na ahandicap moze otrzymac dodatkowa bonifikate w zaleznosci od bukmachera (dobrze zaplace za Betmaker - buk porownywalny z pinnacle czy the greek)

Odnosnie betklass, to zauwazylem wielki postep u tego buka, wyplaty szybkie, support coraz lepszy, oferta coraz wieksza. Mialem obawy wplacajac tam kase, a teraz to jeden z bukow ktore najbardziej oskubalem. Wyplacaja bez problemu kazda sumke.

Tyle ode mnie.
 
A 0

ahandicap

Użytkownik
Promocja jest nadal aktualna. Pisze to poniewaz otrzymalem kilka PW z tym pytaniem.
Powtarzam - buk ten w tej chwili caly czas przedluza okres promocji. No, a sam bukmacher robi sie coraz lepszy. Na plus dla graczy jest to, ze jak u innych kursy leca na leb na szyje, to w Betklass mozna zlapac jeszcze calkiem fajny kurs.
 
S 11

support75

Użytkownik
wplacam 100E, na koncie mam 210E

Stawiam 200 E na
legia - odra powyzej 2.5 1.5
wisla - plock powyzej 2.5 1.3
ruch - druzyna ponizej 2.5 1.2
ako 2,34

kupon wchodzi mam na koncie 479 E
czy wykonalem obrot ? czy moge wyplacic ?

P.S. Czytalem temat ale kazdy mowi inaczej.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
wplacam 100E, na koncie mam 210E
Stawiam 200 E na
legia - odra powyzej 2.5 1.5
wisla - plock powyzej 2.5 1.3
ruch - druzyna ponizej 2.5 1.2
ako 2,34
kupon wchodzi mam na koncie 479 E
czy wykonalem obrot ? czy moge wyplacic ?
P.S. Czytalem temat ale kazdy mowi inaczej.
Nie masz obrotu. Jesli 2x deposit + bonus to musisz postawic jeszcze raz 200 euro i wtedy bedziesz mial obrot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom