>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Betinia/Zulabet

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Gra ktoś w tym zulabet? Rozliczają wam normalnie zakłady?
ja nie gram w marcu gralem i mi normalnie rozliczali zaklady. Co rozumiesz przez "normalne" rozliczanie zakladow? W tym sofcie tylko jeden zwrot mi zrobili za jakas indyjska lige kobiet. Odpowiedz na czacie "taka byla decyzja traiderow". Mecz skonczony w normalnych okolicznosciach tylko kursy nie takie, ale w tych dziwnych ligach czesto kursy nie takie jak trzeba... gralem wylacznie live.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
ja nie gram w marcu gralem i mi normalnie rozliczali zaklady. Co rozumiesz przez "normalne" rozliczanie zakladow? W tym sofcie tylko jeden zwrot mi zrobili za jakas indyjska lige kobiet. Odpowiedz na czacie "taka byla decyzja traiderow". Mecz skonczony w normalnych okolicznosciach tylko kursy nie takie, ale w tych dziwnych ligach czesto kursy nie takie jak trzeba... gralem wylacznie live.
Zagrałem za wszystko co u nich miałem Ukrainę z Macedonią. Zakład rozliczony widnieje jako wygrany, a stan konta zero. Przez pierwszy dzień pisali że czekają na wyniki od dostawcy zdarzenia. Od wczoraj piszą że mają problemy techniczne i jak je rozwiążą to wypłacą. Dlatego pytam jak u innych wygląda sytuacja.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zagrałem za wszystko co u nich miałem Ukrainę z Macedonią. Zakład rozliczony widnieje jako wygrany, a stan konta zero. Przez pierwszy dzień pisali że czekają na wyniki od dostawcy zdarzenia. Od wczoraj piszą że mają problemy techniczne i jak je rozwiążą to wypłacą. Dlatego pytam jak u innych wygląda sytuacja.
Oni rzeczywiscie maja jakies problemy techniczne. Od kilku dni maja problem z pilka nozna. Byc moze to rzeczywiscie problem z dostawca, bo oferta z pilki noznej to kilka meczow... ja wlasnie w tej sprawie do nich pisalem i mi odpisali, ze maja problemy techniczne chyba w srode pisalem do nich w tej sprawie. Problemow z wyplatami nie mialem z nimi.

edit: ja do betinia pisalem, ale te wszystkie buki to ten sam soft
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cashout zrobilem zagrane pre, cashout na live. Zaklad zamkniety z zyskiem, widnieje jako wygrany a pieniedzy brak. Babka na chacie pisze, ze w ciagu 48 godzin po cashout powinienem dostac pieniadze... rzadko gram pre, nie wiem czy to normalne, ale wydaje mi sie, ze nie xd chat angielski

edit: na polskim chacie babka pisze

Otrzymałam informację aby przesłąć email na adres: [email protected] ponieważ jest to w dalszym ciągu sprawdzane z dostawcą. Najmocniej przepraszamy za czas oczekiwania

jprdl xd
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Betinia.

Uprzejmie dziekujemy za zgłoszenie,Pańska sprawa jest sprawdzana przez
odpowiedni dział . Uprzejmie prosimy o kontakt w późniejszym terminie
drogą e-mailową, gdyż sprawa ta w dalszym ciągu jest badana.

Dziękujemy za zrozumienie .

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt przez e-mail [email protected] lub Czat na Żywo.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Betinia.com

o pieniadze sie nie boje, bo oni serio maja problemy z dostawca nawet siatkowki ligi narodow nie wystawiaja.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Betinia.

Uprzejmie dziekujemy za zgłoszenie,Pańska sprawa jest sprawdzana przez
odpowiedni dział . Uprzejmie prosimy o kontakt w późniejszym terminie
drogą e-mailową, gdyż sprawa ta w dalszym ciągu jest badana.

Dziękujemy za zrozumienie .

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt przez e-mail [email protected] lub Czat na Żywo.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Betinia.com

o pieniadze sie nie boje, bo oni serio maja problemy z dostawca nawet siatkowki ligi narodow nie wystawiaja.
Zmieniło się coś u Ciebie w tej kwestii?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nic, w niedziele jeszcze jeden cashout zrobilem i pieniadze nie wrocily tylko to sie zmienilo xD pisali, ze w weekendy support techniczny nie pracuje i tyle
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Muszę powiedzieć, że ta Betinia - strasznie dziwny ten interfejs i raczej nieintuicyjny, w sumie wyróżnia się chociaż niekoniecznie w tą dobrą stronę. Dziwny buk ogólnie
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ogólnie są dziwni. Pierwsze dwie wypłaty bez weryfikacji. Teraz przeszło tydzień weryfikują moje konto. Odrzucają wszystkie dokumenty potwierdzenia adresu które bym im nie przesłał. Babka na czacie nic nie wie, każe pisać na meila a na jakąkolwiek odpowiedź trzeba dwa dni czekać. Ciągnie się tak że masakara.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ogólnie są dziwni. Pierwsze dwie wypłaty bez weryfikacji. Teraz przeszło tydzień weryfikują moje konto. Odrzucają wszystkie dokumenty potwierdzenia adresu które bym im nie przesłał. Babka na czacie nic nie wie, każe pisać na meila a na jakąkolwiek odpowiedź trzeba dwa dni czekać. Ciągnie się tak że masakara.
jakie potwierdzenie adresu wysylasz? Ja wysylalem do tych wszystkich firm wyciag z konta i mi akceptowali bez problemu.


dzisiaj wyslali mi meila z prosba o nr nierozliczonych zakladow xd skoro maja taki "bardak" to im wyslalem moze rozlicza jeszcze raz xd
 
Do góry Bottom