>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betinia/Zulabet

ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Troche sie kopalem z nimi przy weryfikacji bo robili problemy z potwierdzeniem adres zamieszkania i dlugo to trwalo. Same wyplaty tez okolo 4-5 dni ida ale koniec koncow wyplacaja. Jak ktos chce tam pograc to w sumie polecam oczywiscie do czasu az wleca limity.
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Ogólnie jakie wysłaliście dokumenty do weryfikacji? Bo zleciłem pierwsza wypłatę, ale aktualnie nie mam zadnych rachunków na siebie, moge przesłać pojedyncza transakcje i wyciąg z kilku miesiecy, czy to wystarczy?
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ogólnie jakie wysłaliście dokumenty do weryfikacji? Bo zleciłem pierwsza wypłatę, ale aktualnie nie mam zadnych rachunków na siebie, moge przesłać pojedyncza transakcje i wyciąg z kilku miesiecy, czy to wystarczy?
Wyciag z banku moze byc ale musi byc tam adres widoczny.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Odradzam stanowczo grę w Betinia. Na wypłatę czekam już 4 dzień roboczy, gdzie support odpisuje, wypłata trwa do 3 dni i nie wiedzą kiedy dział finansowy przetworzy :) Dziadostwo nie bukmacher, trzymajcie się z daleka. Na rynku dla Polaków zostaje do gry tylko Unibet, reszta bez podjazdu.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Odradzam stanowczo grę w Betinia. Na wypłatę czekam już 4 dzień roboczy, gdzie support odpisuje, wypłata trwa do 3 dni i nie wiedzą kiedy dział finansowy przetworzy :) Dziadostwo nie bukmacher, trzymajcie się z daleka. Na rynku dla Polaków zostaje do gry tylko Unibet, reszta bez podjazdu.
Ja nie wiem dlaczego wszyscy tacy zakochani w tym unibecie. Zalozylem nowe konto bo stare juz spalone i limity juz na start to kilka stow. Po chwili grania za jakies gowno stawki konto zlimitowane do kilkudziesieciu zl a gram tylko popularne ligi nie zadne bangladeszy. Wszystko puszczane do akceptacji odrzucane. Uni to chyba najbardziej przereklamowany buk na rynku. Co do Betinia/Zulabet to chwile trzeba sie pokopac z supportem ale koniec koncow wyplacaja.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Ja nie wiem dlaczego wszyscy tacy zakochani w tym unibecie. Zalozylem nowe konto bo stare juz spalone i limity juz na start to kilka stow. Po chwili grania za jakies gowno stawki konto zlimitowane do kilkudziesieciu zl a gram tylko popularne ligi nie zadne bangladeszy. Wszystko puszczane do akceptacji odrzucane. Uni to chyba najbardziej przereklamowany buk na rynku. Co do Betinia/Zulabet to chwile trzeba sie pokopac z supportem ale koniec koncow wyplacaja.
Wypłata z Unibet średnio 2 godziny, wypłata z Betinia po raz pierwszy i 4 dni oczekiwania i dalej cisza. Tu stawiam kropkę, więcej nic nie trzeba dodawać. Jedynie co jeszcze dodam to sprawa limitów na Unibet, na CS:GO tier 2 i niższy limity są jak wszędzie 100 zł to max, ale tier 1 spokojnie do 2k ;) Dla wielu wystarczająco
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wypłata z Unibet średnio 2 godziny, wypłata z Betinia po raz pierwszy i 4 dni oczekiwania i dalej cisza. Tu stawiam kropkę, więcej nic nie trzeba dodawać. Jedynie co jeszcze dodam to sprawa limitów na Unibet, na CS:GO tier 2 i niższy limity są jak wszędzie 100 zł to max, ale tier 1 spokojnie do 2k ;) Dla wielu wystarczająco
I co mi z tych 2h wyplaty jak nic nie moge tam zagrac bo maja beznadziejne limity i to juz na starcie na nowym koncie. Dla mnie to bez roznicy czy wyplata bedzie 2h czy w 2 tygodnie. Jak ma sie jakies fundusze i nie trzeba zonglowac z jednego buka do drugiego to bez roznicy ile idzie wyplata.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Wypłata z Unibet średnio 2 godziny, wypłata z Betinia po raz pierwszy i 4 dni oczekiwania i dalej cisza. Tu stawiam kropkę, więcej nic nie trzeba dodawać. Jedynie co jeszcze dodam to sprawa limitów na Unibet, na CS:GO tier 2 i niższy limity są jak wszędzie 100 zł to max, ale tier 1 spokojnie do 2k ;) Dla wielu wystarczająco
Chyba tylko pierwsza wypłata u nich tak się przeciąga. Ja czekałem kilka dni po tym czasie napisałem meila i dostałem odpowiedź że w ciągu 5 dni wypłacą i wypłacili 5 dnia. W każdym bądź razie buk jest wypłacalny.
Post automatycznie złączony:

I co mi z tych 2h wyplaty jak nic nie moge tam zagrac bo maja beznadziejne limity i to juz na starcie na nowym koncie. Dla mnie to bez roznicy czy wyplata bedzie 2h czy w 2 tygodnie. Jak ma sie jakies fundusze i nie trzeba zonglowac z jednego buka do drugiego to bez roznicy ile idzie wyplata.
To ze mnie jakiś szczęściarz bo nawet za 15k przyjmą kosza. Jakiś czas temu miałem u nich problem z limitami tak że w ogóle nie dało się grać ale to raptem dzień czy dwa potrwało i wróciło do normy. Teraz czasami wyskoczy jakiś limit jak wygrana za wysoka (tak powyżej 5k) ale po zmianie kursu mogę grać ponownie to samo.
 
cycufootball 3,6K

cycufootball

Użytkownik
Pierwsza wypłata 500 zł do 3 dni wypłacili potem druga na 2,5k to weryfikacja i czekam już w sumie ponad tydzień. No i limity na 1 EUR dostałem 3 :( limity również na zulabet mimo że tam mało co grałem...
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Z tego co pamiętam to u mnie w jednym czasie kilka tych firm przysłała meila z informacją o zlimitowaniu konta do 10 euro na zakład. Pierwszy raz z czymś takim się spotkałem żeby oficjalnie poinformować gracza o zlimitowaniu konta.
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Wypłata z Unibet średnio 2 godziny, wypłata z Betinia po raz pierwszy i 4 dni oczekiwania i dalej cisza. Tu stawiam kropkę, więcej nic nie trzeba dodawać. Jedynie co jeszcze dodam to sprawa limitów na Unibet, na CS:GO tier 2 i niższy limity są jak wszędzie 100 zł to max, ale tier 1 spokojnie do 2k ;) Dla wielu wystarczająco
6 dni roboczych czekania na pierwszą wypłatę, dziś zleciłem drugą, to oby przed świętami Bożego Narodzenia przyszła będzie dobrze.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Casinia jeszcze nalezy do tej grupy, chyba nie byla wymieniana tutaj. Tego samego softa ma tez sportaza (grupa rabidi n.v. wpisac w google rabidi n.v. site owner i wyskocza inne kasyna z tej grupy, kilka ma bukmachera).
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
5 minut temu zleciłem pierwszą wypłatę w Betinii na muchbetter i jestem ciekawy ile to zajmie i czy będą chcieli coś weryfikować / będę musiał coś przesyłać 🤔
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
5 minut temu zleciłem pierwszą wypłatę w Betinii na muchbetter i jestem ciekawy ile to zajmie i czy będą chcieli coś weryfikować / będę musiał coś przesyłać 🤔
Przy zweryfikowanym koncie wyplata trwa 2 dni. Jesli nie bylo weryfki to tak z tydzien ci zajmie szarpanie sie z supportem bo lubia doksy odrzucac.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Ten support to jest generalnie tragiczny tam - pytasz o najmniejszą pierdołę i zajmuje im to minimum z 5-10 minut zawsze. Najwolniejszy chat na żywo, który kiedykolwiek mi się przytrafił. No ale nic, wpłaciłem, skorzystałem z jakiegoś freebeta 100% wpłaty, wygrałem i wypłacam. Jeżeli prędzej czy później wypłacą to spoko, nawet jeżeli to będzie później
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jak nic sie nie zmienilo to wyplaty akceptuja od poniedzialku do piatku. W weekendy dzial finansowy nie pracuje takze te 2 dni oczekiwania licz od poniedzialku ;)
 
Do góry Bottom