>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betgun - Wpłaty i wypłaty

rons 2

rons

Użytkownik
Czy ktoś z grających na BETGUN orientuje się czy ten buk ma konto w polskim banku do wpłat i wypłat ?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Konto bankowe
Nazwa odbiorcy Earthport Plc
Adres odbiorcy 21 New Street
London
United Kingdom
Nazwa banku BOS Bank SA
SWIFT Code (BIC): EBOSPLPW
Account number /NRB : 78 1540 0017 2001 3900 0391 0001
IBAN: PL78154000172001390003910001
Tytuł przelewu XXX

Informacja dot. wpłaty:
NRB/IBAN = numer konta na który należy dokonać wpłaty
W tytule wpłaty proszę wpisać TYLKO wygenerowany numer. Numer jest inny przy każdorazowej wpłacie.
Minimalna wpłata 60 PLN. Przy wpłacie mniejszej niż kwota minimalna pobrana zostanie opłata manipulacyjna 5 pln.
Zajrzyj tutaj.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Gdybym twierdził, że inna niż ja osoba zalogowała mi się tam gdzie trzymam pieniądze, np. na rachunku bankowym to sam domagałbym się natychmiastowej blokady konta.
Dokładnie. Przede wszystkim warto się tu spytać - skąd ktoś miał twoje dane do logowania? ???? Powinieneś się cieszyć, że je zablokowali w takim przypadku. Pamiętaj, ze innym razem mógłby być to ktoś, kto np wypłaciłby gotówkę na swoje konto, albo puścił ci &quot;nierealne&quot; kupony ;-)
 
koper 29

koper

Użytkownik
Ponawiam swoje pytanie czy ktoś z was wysyłał pieniądze na poczcie lub w banku?
Zapłać poprzez Moje Rachunki:

Tu masz linka jak to się robi:

http://dotpay.pl/Oferta/Via_Moje_Rachunki_-_Jak_to_dziala

Opłata to 1,99 PLN na pewno znajdziesz placówke w twojej okolicy, ewentualnie zapłacisz na stacji paliw Orlen.

Wchodzisz na betgun.com

Wybierasz wpłata - moje rachunki

wybierasz kwotę doładowania i zapisujesz w formacie pdf kupon z kodem kreskowym

idziesz do sklepu lub na stację paliw i płacisz dając sprzedawczyni kupon wydrukowany pieniądze znajdą się na twoim koncie do 3 dni.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Betgun uruchomił promocję, można wpłacać przez mb/konto/dotpay bez prowizji.
Dodatkowo 5 darmowych wypłat na mb oraz raz w tygodniu darmowa wypłata na konto bankowe. Duży plus.
 
B 2

bobi21

Użytkownik
Witam Panowie mam taki problem zrobiłem wpłate na betgun za pomoca moneybokers zawsze jak wpłacałem pieniądze były automatycznie na koncie. Dzis zrobiłem wszystko jak zawsze a kasy na koncie nie ma pisałem do betgun odpisali ze niedostali wpłaty od MB i dlatego nie mam jej na koncie pisałem do MB oni nic nie odpisują, co mam zrobić ?
 
B 2

bobi21

Użytkownik
panowie ile można czekać na odpowiedz z MB ?! człowiek wpłaca pieniadze chce sobie obstawić mecz a oni z człowieka robią idiote i nikt nic nie wie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2

bobi21

Użytkownik
powiem wam ze to robi sie smieszne MB twierdzi ze kase wysłało a betgun twierdzi ze nic nie dostał i ja nie mam kasy ani na mb ani na betgun po prostu smieszne to jest
 
forzajuve1897 6K

forzajuve1897

Użytkownik
Czy wpłacać do betgun trzeba z konta bankowego tego samego co konto na betgun ? czy moge wplacic z konta kolegi , i to samo jesli chodzi wyplate musi byc ona zlecona na konto o tym samym imieniu i nazwisku co gracz w BT?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Musi to być Twoje konto bankowe do wypłat i wpłat.Powtarzam tylko Twoje.Muszą się zgadzać dane personalne.
Po prostu nie kombinuj ,bo możesz mieć problemy.Będziesz się niepotrzebnie denerwował.
Jeśli na przyszłość nie chcesz korzystać z tego konta bankowego co masz teraz,to załóż sobie jakieś darmowe konto przez internet.Kiedyś miałem taka sytuację,że komornik skarbowy wszedł mi na konto za zaległe,niezapłacone mandaty.
Po otrzymaniu listu o zajęciu natychmiast założyłem nowe konto przez neta w BOŚ banku.Nie musiałem nawet podpisywać umowy na papierze tylko według ich regulaminu można było to zrobić elektronicznie,potwierdzając dane symbolicznym przelewem na moje nowe konto z tego konta,które zajął mi komornik.
Dalej podałem nowe konto do pracy i pensja mi wpłynęła cała.Komornikowi zapłaciłem później jak mi pasowało.
Tak,że można obejśc pewne sytuacje.To tak rada na przyszłość.
Jedno jest pewne.Nie wolno kombinować z kontami przy wpłatach i wypłatach u bukmacherów,bo Cię po prostu zablokują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie masz co sie martwić,oni co jakiś czas mają spóznione przelewy ale generalnie zawsze wypłacają.Gadałem z kolesiem na chacie bo sam czekam na kase i powiedział mi że pieniądze mogą sie nieco spóznić ponieważ mieli jakieś problemy techniczne
 
Do góry Bottom