>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Betgun - Wpłaty i wypłaty

deftones9 7

deftones9

Użytkownik
no właśnie..tyle że na ich wzorze poprawnie wypełnionego druczku nie ma PL więc jestem w kropce i nie wiem teraz czy wpisać czy nie wpisać
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
identycznie, tylko w niektorych bankach nie moga wprowadzic znaku @ w tytule przelewu wiec trzeba to w takiej sytuacji zamienic na znak - x.
 
S 0

shiks

Użytkownik
mam pytnako
wplacilem wczoraj przelewem kase im na konto
kiedy powinna dojsc??podobno do 48 godzin?
pozdro
 
P 12

polak13

Użytkownik
ja wpłaciłem 2 dni temu przelewem pocztowym popołudniu i dzisiaj po południu doszła tak więc bardzo szybko bo na bwinie czekałem 5 dni ;)w dwa dni ci powinna kaska dojść
 
W 13

widget20

Użytkownik
Wypłacam od nich na mbank i jedyna oplata jaka pobieraja to 2złote za każda wyplate ale to odrazu sie pojawia przy próbie wyplaty informacja.
 
V 0

vvojtaszek

Użytkownik
być może masz rację ale wczoraj wpłaciłem na próbe 16zeta debetowka visa elektron z mbanku prowizje wzielo ale zaraz kaska byla wiec chyba jednak mozna ;-) no ale u nich najlepiej przelewem wygodnie szybko i tanio ;)
Vader // Hmm... no to sorki za wprowadzenie w błąd :|
 
G 46

gosiam

Użytkownik
wplacilem dzis ok 12 kaske poprzez mtransfer, do teraz nie mam jej na koncie a z konta bankowego zabralo. Czy dzis kaski nie bedzie ze wzgledu na swieta?
 
A 0

akira5

Użytkownik
Proszę o pomoc. Mam pytanie czy dobrze wypełniłem dane konta bankowego

Nazwa banku: mBank
Kod SWIFT / BIC: BREXPLPWMBK
IBAN: PL76114020040000XXXXXXXXXXX - cały nr nie podam ????
Kraj: Polska
Nazwa posiadacza rachunku: Imię i nazwisko
Adres posiadacza rachunku: Adres

Oczywiście wszystkie dane osobowe są takie same jak na betgun.

Zleciłem im wypłatę na konto w sobotę, wiec powinny być we wtorek bo świeta?
 
A 0

akira5

Użytkownik
Dzięki. Z tego co przeczytałem to pewnie powinna kasa być dziś przed 15 na koncie. Zobaczę później i napisze.
Napisze jeszcze o plusie betgun. Wszyscy wiemy ze wpłaty są błyskawiczne ale i livechat jest bardzo dobry. Otrzymamy odpowiedz na każde nasze pytanie i oczywiście w języku polskim. Polecam!!!
 
A 0

akira5

Użytkownik
Dostałem dziś kasę na konto. Myślałem, że już dziś nie będą a tu niespodzianka i były na koncie po 16. Naprawdę polecam. Dziś zlecili wypłatę i dziś mam kasę. :spokodfhgfh:
 
dejan 0

dejan

Użytkownik
Witam ????
Wpłaciłem kasę dziś ok. 23:00 przelewem z mBanku. Kiedy powinna być na koncie? Może ktoś ma doświadczenie we wpłatach z mBanku? Jak myślicie, zdążę zagrać jutrzejsze mecze Ligi Mistrzów? ;)
 
L 237

lookash

Użytkownik
czy jest możliwość zmiany konta bankowego jeżeli wcześniej wypłacałem na stare a teraz mam nowe i z tamtego nie korzystam ?
 
Do góry Bottom