>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfan zawiesza działalność?

M 0

molibden

Użytkownik
Oby to się zrealizowało, bo coś tam u nich mam.
Post automatycznie złączony:

Jak były pierwsze ploty, robiłem skany telefonem zleconych wypłat, podstawa iluzoryczna zawsze jest.
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Miesiąc temu Admin Krzysztof na surebety.pl wskazywał, po zawieszeniu działalnosci przez Milenium, na to, że takie problemy mogą się pojawić . Jego zdaniem najbardziej zagrożone były (może są?) LVbet i Noblebet ze względów finansowych i powiązane ze sobą kapitałowo. O ile zawsze uważałem, że Milenium ma gorszą ofertę niż pozostali obecni w internecie i tylko wyjatkowo dało się tam znaleźć rodzynki, bo opiera działalność na obrotach z punktów stacjonarnych i miało swoje powody do zawieszenia działalności, o tyle upadek betfana mnie zaskoczył. Myślałem, że mają dość urozmaiconą ofertę. Co prawda nie korzystałem z niej z powodu mojego stylu obstawiania prawie tylko singli, ale sądziłem, że ta strona ma ofertę dla grających zakłady wielokrotne, sporty niszowe etc. Duży szok! Współczuję tym, którzy mają dni niepewności przed sobą.

Podaję link do nie tyle do krótkiego artykułu, od którego zacząłem tą wypowiedź, ale do artykułu, który był powodemm Admina Krzysztofa: https://interplay.pl/pandemia-absurdu-w-lvbet/

P.S. Postanowiłem wypłacić wszystkie miedziaki z moich kont i przed każdorazowym wpłaceniem weryfikować sytuację na rynku. Nie twierdzę, że to konieczne, ale nie zamierzam się zastanawiać któregokolwiek następnego dnia, co się stało z moja kasą?! Co prawda banksterzy i rząd też mnie chętnie mogą okraść, ale chwilowo wolę "sterować kasą z banku".
 
M 0

molibden

Użytkownik
I to jest cały "urok" Ustawy Hazardowej. Na rynku byli silnie gracze, światowe marki, z funduszami gwarancyjnymi pełnej wypłacalności, ale oczywiście polskie władze były mądrzejsze i umożliwiliśmy różnym lokalnym "spółdzielniom" z dziwnymi prezesami zabawę w prowadzenie zakładów bukmacherskich.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
To są polskie złodzieje. Ani złotówki bym tym Żydom nie podarował z jakiejkolwiek tarczy. To jest ta banda co stosuje podwójną moralność. Ludziom wygarnąć 500 plus ale te ich żydowskie numery są na porządku dziennym.

Ty, ja i wielu innych nie mogłoby tak postąpić w stosunku do ludzi. Z tym genem się trzeba urodzić. Zero szacunku dla tych pseudo prywaciarzy.
Każdy normalny człowiek wstrzymuje wpłaty, robi zwroty i kończy.
 
Ostatnia edycja:
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
I to jest cały "urok" Ustawy Hazardowej. Na rynku byli silnie gracze, światowe marki, z funduszami gwarancyjnymi pełnej wypłacalności, ale oczywiście polskie władze były mądrzejsze i umożliwiliśmy różnym lokalnym "spółdzielniom" z dziwnymi prezesami zabawę w prowadzenie zakładów bukmacherskich.
Masz, moim zdaniem, rację. Pokazuję niżej treść z innej strony bukmacherskiej, która opisuje środowisko, które "wyprodukowało" eWinner:

2. Co łączy eWinner ze SKOK-ami?
UWAGA:
Bezpośredniego powiązania Zarządu eWinner z upadłymi SKOK-ami NIE MA. W wyniku upadłości kilkunastu SKOK-ów najbardziej ucierpiał BFG i wizerunek pozostałych SKOK-ów.

Zarząd eWinnera jest powiązany z TZ SKOK, które nawet nie jest SKOK-iem, a które ma powiązanie jedynie z Kasą Stefczyka.

SKOK to skrót od Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa. Wszystkie SKOK-i w Polsce zrzesza KSKOK, czyli Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa, zwana potocznie Kasą Krajową. Teoretycznie (bo w czasie afery SKOK-ów KSKOK nie miał takich uprawnień jak Komisja Nadzoru Finansowego) pełni ona rolę kontrolną nad polskimi SKOK-ami. Teoretyczną. Kasa Krajowa należy do sieci europejskich SKOK-ów, w której dominującą rolę pełniła luksemburska spółka SKOK Holding.

SKOK można rozumieć jako spółdzielnię osób, które mogą deponować i pożyczać sobie pieniądze po niskim koszcie w ramach spółdzielni. Zgodnie z ustawą o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych z dnia 5 listopada 2009, SKOK nie jest bankiem (lecz parabankiem, nie podlegającym prawu bankowemu). Nadzór kontrolny sprawuje także KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) w Polsce. Środki pieniężne są od 2013 roku objęte ochroną BFG, która w przypadku bankructwa SKOK-u gwarantuje odzyskanie pieniędzy do kwoty 100.000€.

W 2007 roku powstała w Luksemburgu spółka SKOK Holding S.à.r.l., do której sukcesywnie transferowane są środki pieniężne ze SKOK-ów (saldo 87 mln EUR w dniu 16.07.2014 roku). Tak przekazane środki podlegają pod prawo luksemburskie i nie podlegają pod nadzór polskiej KNF. Udziały w tej spółce miały w 2013 roku firmy powiązane ze SKOK-ami (Kasa Krajowa, TUW SKOK, TUnŻ SKOK SA, TZ SKOK i inni).

Powiązania kapitałowe i personalne w sektorze SKOK - KNF, 10.2014

Wyniki finansowe sektora SKOK notowały notoryczną stratę netto na poziomi od -1% do -2,5% w latach 2013-2016.

Do upadłych kas SKOK należą:

L.p.Nazwa KasyRozpoczęcie wypłatKwota z BFG na gwarancje depozytów [mln zł]Kwota z BFG
wypłacona do 31.07.2018 r. [mln zł]
1.SKOK Wołomin20142 246,5342 241,208
2.SKOK Wspólnota2014817,483811,423
3.SKOK Wielkopolska2017284,204279,205
4.SKOK Kujawiak2016183,878182,941
5.SKOK Polska2016170,239168,808
6.Twoja SKOK2017165,782162,378
7.SKOK Wybrzeże2017120,811118,899
8.SKOK Nike2017114,352111,810
9.SKOK Arka201693,14692,157
10.SKOK Skarbiec20168887,438
11.SKOK Jowisz201681,9380,444
ŁĄCZNIE4 366,364 336,71
Źródło: Wikipedia
Ustalenia sejmowej podkomisji wykazały, że pieniądze były regularnie wyprowadzane ze SKOK-ów na rzecz osób prywatnych.

Sama afera prawdopodobnie sięga polityków. Wraz z pojawieniem się w 2013 roku gwarancji z BFG dla SKOK-ów (inicjatywa polityczna), kondycja finansowa SKOK-ów zaczęła się psuć (wyprowadzanie pieniędzy do osób prywatnych).

Upadłe kasy SKOK kosztowały ok. 5 miliardów złotych, a poszkodowanych było ok. 250.000 osób (0,65% wszystkich mieszkańców Polski albo inaczej liczba mieszkańców... Gdynii).

Do 2018 roku koszty "afery SKOK" wyniosły 4,9 mld PLN. Miliardów, nie milionów. Dla porównania planowane dochody całego państwa polskiego w 2019 roku szacowano na 388 mld PLN. Odszkodowania stanowią ponad 1% tych dochodów.



Źródło: https://www.surebety.pl/artykul/ewinner#ixzz6MKxDNDI0

Tak przy okazji, to prawdopodobnie kolejna domena, którą dobrze jest omijać szerokim łukiem w tych niepewnych czasach. Co ciekawe ten i niektórzy inni bukmacherzy regularnie przysyłają do mnie zachęty do wpłat w zamian za wysokie i bardzo wysokie bonusy. Nie sądzę bym się wyróżniał wśród tłumu, więc zaproszenie jest zapewne powszechne. Wiadomo też jednocześnie z innych miejsc, finansowych nieszczęść i tragedii ludzkich, co oznacza uporczywa zachęta do wpłat w zamian za "drogie" prezenty bonusowe (albo np. skrajnie wysokie odsetki)?!
 
A 0

adamek391

Użytkownik
Takie maila dostałem od betfan

Graczu,
Dziękujemy za kontakt.

Jak zapewne zauważyłeś na naszej stronie - w związku z odwołaniem większości rozgrywek sportowych, będących konsekwencją epidemii koronawirusa w całej Europie, zmuszeni jesteśmy zawiesić do odwołania realizowaną przez nas dotychczas całą działalność bukmacherską.

Czas zawieszenia działaności nie jest jeszcze znany.

Oficjalny komunikat Zarządu Spółki dotyczący obecnej sytuacji BETFAN oraz zobowiązań finansowych wobec Graczy zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych kilku dni.

Do czasu powyższego oświadczenia, serdecznie prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Czyli kasy tak szybko się nie zobaczy, jak oni dopiero w ciągu kilku dni maja wydać komunikat...
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
To jest wlasnie najlepsze w naszym panstwie z gowna, ze przepchneli ustawe hazardowa i ustabilizowali rynek bukmacherski licencjami niby po to zeby chronic graczy przed wielkimi i zlymi bukmacherami zagranicznymi ktorzy to Polakow okradaja na kazdym kroku i nie mozna z nimi w zaden sposob walczyc bo nie ma do tego narzedzi. Tymczasem prawda jest taka, ze moje pieniadze u bukow zagranicznych sa bezpieczne za to w tych polskich krzakach z licencja jest dokladnie odwrotnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Oni do końca byli czynni i pozwalali ludziom wpłacać a pewnie wiedzieli, że już nie wypłacą:D

Teraz każdy jest na ich łasce, bo to oni mają te środki i od nich zależy, kiedy oddadzą. Co na to ta śmieszna licencja od ministerstwa finansów? Kabaret...

Tak się nie robi, jak się zwija interes to się wypłaca ludziom.
 
M 0

molibden

Użytkownik
Oni do końca byli czynni i pozwalali ludziom wpłacać a pewnie wiedzieli, że już nie wypłacą:D

Teraz każdy jest na ich łasce, bo to oni mają te środki i od nich zależy, kiedy oddadzą. Co na to ta śmieszna licencja od ministerstwa finansów? Kabaret...

Tak się nie robi, jak się zwija interes to się wypłaca ludziom.
Dokładnie. Najlepsze, że mi wypłaty księgowali cały czas, no to wpłacałem przez 2 dni regularnie. Dopiero po poludniu wypatrzyłem, że w ogóle kasy nie ma na koncie bankowym. Prymitywne postępowanie. Ci sami ludzie, założą nową spólkę, dostaną licencję i odwalą podobny numer.
 
A 96

AntyGol

Użytkownik
Zlecilem wypłatę i dostałem maila ze zostanie zrealizowana po uruchomieniu strony...ktoś tak miał?
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Państwo vel ministerstwo wydało licencje... państwo zapłaci jak nie moze to cos zmieni w ustawie oby tylko takie gówno nie wróciło pod inna nazwa...kapitał powinien byc zamrożony i normalnie wypłacać.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
W tym tygodniu to chyba nie ma co liczyć na przelew, jak w następnym się pojawią to będzie dobrze.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na twitterze i kilku innych stronach można przeczytać że ''mniejszościowy udziałowiec firmy próbuje dokonać wrogiego przejęcia.'' Niech oddają pieniądze i robią sobie co tam chcą ...
tu również artykuł o tym, opisane dość szczegółowo
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pamietacie ostatnio afere z udzialem sklepu sprzedajacego sprzet elektroniczny Bestcena? Nie bede wchodzil w szczegoly kto chce to sobie wyszuka. Chodzi mi o to, ze duzo ludzi wplacilo pieniadze za sprzet ktorego nie dostalo. Byla afera i prawie wszyscy youtuberzy, ktorzy wspolpracowali z Bestcena i brali telefony do testow a pozniej ich promowali musieli sie kajac i tlumaczyc przed ludzmi, ze bez sprawdzenia firmy polecali takiego scama. Morda Betfan jest Pudzianowski wiec czekam czy jakos odniesie sie do tej sytuacji i rowniez pokaja sie za firmowanie swoim wizerunkiem tego gowna.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale gowno. Chcialem u nich postawic kilka tysiecy bo byl zaklad, ze pierwszy odcinek programu prowadzacego przez Najmana bedzie mial mniej niz 700 000 odslon w tydzien. Jak dalem 500zl to nie przyjeli i obnizyli do 650 000, przyjeli kilka kuponow na laczna kwote 500zl i kurs obnizyli do smiesznego. Czekam na rozliczenie bo program ogladalo z 10 razy mniej osob niz zalozyli, a tu patrze zwrot po kursie 1.0. Na pytanie czemu odpisali, ze program byl podzielony na 2 czesci, nawet po zsumowaniu obu bylo ze 100 000 wyswietlen tylko. Napisalem reklamacje, na ktora odpowiadzieli chyba dzien przed terminem - oczywiscie negatywna. Po wstepnej rozmowie z rzecznikiem konsumentow sprawa powinna byc wygrana po mojej stronie. Teraz po kilku dniach u rodziny patrze, a ten smieszny buczek padl. Nie zal mi ich wcale, ale te 500zl pewnie mi nie zwroca.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ale gowno. Chcialem u nich postawic kilka tysiecy bo byl zaklad, ze pierwszy odcinek programu prowadzacego przez Najmana bedzie mial mniej niz 700 000 odslon w tydzien. Jak dalem 500zl to nie przyjeli i obnizyli do 650 000, przyjeli kilka kuponow na laczna kwote 500zl i kurs obnizyli do smiesznego. Czekam na rozliczenie bo program ogladalo z 10 razy mniej osob niz zalozyli, a tu patrze zwrot po kursie 1.0. Na pytanie czemu odpisali, ze program byl podzielony na 2 czesci, nawet po zsumowaniu obu bylo ze 100 000 wyswietlen tylko. Napisalem reklamacje, na ktora odpowiadzieli chyba dzien przed terminem - oczywiscie negatywna. Po wstepnej rozmowie z rzecznikiem konsumentow sprawa powinna byc wygrana po mojej stronie. Teraz po kilku dniach u rodziny patrze, a ten smieszny buczek padl. Nie zal mi ich wcale, ale te 500zl pewnie mi nie zwroca.
Ja pogralem za 500zl under 800 tys i to po moim zagraniu zjechali z linia do 700 tys :cool: Oczywiscie takze zwrot dostalem.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Pamietacie ostatnio afere z udzialem sklepu sprzedajacego sprzet elektroniczny Bestcena? Nie bede wchodzil w szczegoly kto chce to sobie wyszuka. Chodzi mi o to, ze duzo ludzi wplacilo pieniadze za sprzet ktorego nie dostalo. Byla afera i prawie wszyscy youtuberzy, ktorzy wspolpracowali z Bestcena i brali telefony do testow a pozniej ich promowali musieli sie kajac i tlumaczyc przed ludzmi, ze bez sprawdzenia firmy polecali takiego scama. Morda Betfan jest Pudzianowski wiec czekam czy jakos odniesie sie do tej sytuacji i rowniez pokaja sie za firmowanie swoim wizerunkiem tego gowna.
A co moze powiedziec? Swoje zarobil w zyciu, o swoj wizerunek srednio dbal bo bylo widac chocby w sprawie z "przejeciem" hotelu czy tam jakiegos domu wczasowego. Zreszta moze wyda komunikat, ze on to firmowal twarza i nie mial nic do powiedzenia, choc cos kojarze, ze mial udzialy posiadac, ale posiadanie udzialow przy pewnych zapisach i procedurach nie powoduje, ze ma jakiekolwiek zobowiazanie regulowac - po to wlasnie sa spolki z o.o.
Post automatycznie złączony:

Ja pogralem za 500zl under 800 tys i to po moim zagraniu zjechali z linia do 700 tys :cool: Oczywiscie takze zwrot dostalem.
Po pierwszym dniu bylo chyba 60 tys, pewny kasy bylem, a tu kurs 1.0 :D No i tak mialem wyplacic kase i zamknac konto, ale o 1-2 dni sie spoznilem
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Szkoda, lubiłem tego buka. Fajne promocje i bonusy były i ostatnio dołączyli mnie do grona VIP i dali 50 zł bonusa za darmo. Przejrzysta strona, dobre oferty i bonusy sprawiły , że myślałem, że może staną się jednym z najlepszych buków w Polsce. Piszecie o tych zwrotach za te wydarzenia społeczne, ale z tymi wydarzeniami społecznymi to wszędzie jakieś cyrki są, nie wiem po co buki w ogóle to dają w ofercie. Duże zaskoczenie u mnie.
 
Do góry Bottom