>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan - oszustwo

zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
a co to juz u tych polskich syfow nie mozna z kilku komputerow klikac ! chore wspolczuje ludziom o musza sie z tymi pseldo krzakami urzerac
Post automatycznie złączony:

post usuniety widze ze na forum cenzura jak w rzadzie jak krytyka sponsora to usunac a ludzie dalej sie musza klucic o swoje
Post automatycznie złączony:

sorki wskoczyl ten ostatni do kosza
Post automatycznie złączony:

pisac o kazdym takim przypadku na wszystkich dostepnych forach hejtowac dziadow moze sie czagos naucza po kase to lapy wyciagaja ale juz wyplacic to kuku tys powodow zeby jej nie wyplacic sie znerwowalem
 
Ostatnia edycja:
al_capone 29K

al_capone

Gangster
a co to juz u tych polskich syfow nie mozna z kilku komputerow klikac ! chore wspolczuje ludziom o musza sie z tymi pseldo krzakami użerać
Zagraniczni bukmacherzy też mocno weryfikowały/weryfikują graczy z polski, zwłaszcza przy dobrych warunkach bonusu powitalnego. Zwłaszcza dotyczy to kobiet bo w większości przypadków to konta używane przez osoby trzecie. Przypomniała mi się historia 82-letniej staruszki co obstawiała w nocy NBA w Betsafe lub Betsson. Też chciałbym mieć taką "babcię", z którą można oglądać i obstawiać NBA :D Szybko wyszło, że gość obstawiał surebety. Ale to tak na marginesie. Do tej konkretnej sytuacji na razie się nie odnoszę. Gdyby autorka chciała naszej pomocy to powinna napisać od razu do nas na priv.
Na przyszłość. Macie problem z bukmacherami to możecie śmiało do nas pisać. Chętnie pomożemy i ewentualnie rozwiążemy problem związany z bukmacherami.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
kozystanie z osob trzecich???A co oni jasnowidze puszczam kupon z domu za godzi lece do berlina z kafejki puszam kupon i juz maja podstawe bo inne ip chore to jest
Post automatycznie złączony:

tu ewidentnie chodzi o kase polskie s.......... nie chetnie wyplacaja kwot 5 cyfrowych wtedy szukaja podstaw zeby ich nie wyplacic a jak juz po ciezkiej wojnie wyplaca to konto banuja bo oni kochaja 15-17 letnich januszy co maja konto na tate i graja ako milion za 5 zl 3 razy na dzien smutne ale taka prawda daleka droga do normalnosc pomijajac ten nieszczesny podatek
 
Ostatnia edycja:
M 438

Merrow

Użytkownik
To że chodzi im o kase to już wiadomo :) naczytałam się już troche opinii jak przy większych wygranych nie chcą wypłacać pieniedzy, no cóż ważne że Mariusz Pudzianowski widnieje na stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Współczuję. Niestety spora część bukmacherów w ten sposób działa. Gdy wygrasz większe pieniadze, wówczas szukają sposobu, aby Ci tych pieniędzy nie wypłacić. Ja przykładowo grałem długi czas u pewnego bukmachera. Dosyć często miałem wygrane kilkaset-kilka tysięcy złotych. Przez wiele lat nigdy nie było problemów. Nagle, gdy udało mi się wygrać kwotę 5-cyfrową zaczęły się kłopoty. Zablokowane konto i nakaz wysłania ogromnej ilości dokumentów, w tym zdjęcie dowodu osobistego przy twarzy oraz kartki z danymi do konta. Śmiech na sali. Nie dość, że ludzie są z góry na straconej pozycji przez dwunastoprocentowy podatek, ustawione mecze, to jeszcze robią pod górkę tym, którym się udało coś ugrać.
 
Ostatnia edycja:
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Dokładnie jak pisze adamo80, jeśli nie weszła Pani ani razu na konto betfan z:
- innego IP niż swoje
- innego telefonu niż swój
- i nie ma żadnych powiązań IP z członkiem rodziny, który korzystał wcześniej z promocji/bonusów to sprawa jest klarowna i bez większych problemów do wygrania.

W powyższym przypadku proszę o kontakt priv z przedstawioną sytuacją od A do Z, wówczas spróbuję pomóc w tej sprawie.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik
Bez sensu. Ja przykładowo gram u buka z laptopa domowego, telefonu i komputera w pracy. Jak wygram coś to mi zamkną konto ? Złodziejstwo.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Dokładnie. Betfan sobie w białych rękawiczkach znalazł sposób. To co jak ja na konta polskich buków tak samo loguje sie z tel gsm , internetu wifi z innej sieci i do tego jeszcze sporadycznie z innej karty sim to tak samo ? A ze padła wieksza kwota to logiczne , gdyby wygrała 200 parę zł konto byłoby dalej :oops:
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
K 297

krejos

Użytkownik
Adres IP nie ma tu nic do rzeczy. "Adres IP może być dynamiczny lub statyczny. Pierwszy z nich jest pożyczany z puli adresów IP, a jego przypisywanie odbywa się automatycznie za pomocą protokołu DHCP. Użytkownik nie musi nic robić. Taki adres zmienia się przy każdym połączeniu z Internetem". Zdecydowana większość adresów IP jest dynamiczna.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adres IP nie ma tu nic do rzeczy. "Adres IP może być dynamiczny lub statyczny. Pierwszy z nich jest pożyczany z puli adresów IP, a jego przypisywanie odbywa się automatycznie za pomocą protokołu DHCP. Użytkownik nie musi nic robić. Taki adres zmienia się przy każdym połączeniu z Internetem". Zdecydowana większość adresów IP jest dynamiczna.
To się zgadza, ale co z tego ? Na pewno przy kwestii bonusów jest zapis, że IP na jeden adres i jedno gospodarstwo domowe. W razie sprawy w sądzie sąd może zażądać od operatora telekomunikacyjnego wykazu połączeń od danej osoby i w ten sposób wiadomo czy z danego adresu domowego ktoś się logował czy nie. W gospodarstwie domowym mogą mieszkać różne osoby i co wtedy ? Buk i tak może powiedzieć, że to był ktoś inny... Natomiast jak dla mnie sprawa nie do ruszenia w sądzie ze strony buka - nie ma jak tak naprawdę udowodnić, że korzystała osoba trzecia... No chyba, że np. jest wykaz połączeń IP i z tego samego IP logował się zupełnie inny użytkownik o czym osoby zajmujące się multikontami doskonale wiedzą... Wtedy rzeczywiście sprawa przegrana. Albo np. z tej samej przeglądarki...

Jeśli użytkowniczka jest pewna swoich racji powinna w pierwszej kolejności wysłać do buka pismo w sprawie przedsądowego wezwania do zapłaty czy ugody... Z reguły jak buk nie ma dowodów i to jest tylko zagrywka na kasę po tym powinien jej wypłacić...

Możliwość jest też taka, że w przeciągu ostatniego np. roku ktoś inny z tego samego IP się logował... Pewnie, że jak adres dynamiczny mógł być to zupełnie ktoś inny, ale buk może mieć podstawę i wtedy rozwiąże sprawę wyłącznie sąd.

Sprawa jest w sumie tu prosta - jeśli użytkowniczka pisze prawdę niech idzie do sądu i wygra i to wszystko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
M 438

Merrow

Użytkownik
Jeszcze jedna osoba korzystała z betfan w domu i ma u nich założone konto ale w ich regulaminie nic nie jest napisane że jest zabronione posiadanie więcej niż jedno konto na jedno IP. Jest napisane że tylko jedna osoba może korzystać z konta i tak też było. Inna kwestia jest z bonusami tam jest wyraźnie napisane że tylko jedna osoba może na jednym IP z nich korzystać ale ja nie korzystałam z żadnych bonusów. Czy przez to że ktoś zakładał już konto z tego IP co ja mogę być w gorszej sytuacji? Mimo iż nie jest to zabronione w regulaminie?
 

Załączniki

K 297

krejos

Użytkownik
To się zgadza, ale co z tego ? Na pewno przy kwestii bonusów jest zapis, że IP na jeden adres i jedno gospodarstwo domowe. W razie sprawy w sądzie sąd może zażądać od operatora telekomunikacyjnego wykazu połączeń od danej osoby i w ten sposób wiadomo czy z danego adresu domowego ktoś się logował czy nie. W gospodarstwie domowym mogą mieszkać różne osoby i co wtedy ? Buk i tak może powiedzieć, że to był ktoś inny... Natomiast jak dla mnie sprawa nie do ruszenia w sądzie ze strony buka - nie ma jak tak naprawdę udowodnić, że korzystała osoba trzecia... No chyba, że np. jest wykaz połączeń IP i z tego samego IP logował się zupełnie inny użytkownik o czym osoby zajmujące się multikontami doskonale wiedzą... Wtedy rzeczywiście sprawa przegrana. Albo np. z tej samej przeglądarki...

Jeśli użytkowniczka jest pewna swoich racji powinna w pierwszej kolejności wysłać do buka pismo w sprawie przedsądowego wezwania do zapłaty czy ugody... Z reguły jak buk nie ma dowodów i to jest tylko zagrywka na kasę po tym powinien jej wypłacić...

Możliwość jest też taka, że w przeciągu ostatniego np. roku ktoś inny z tego samego IP się logował... Pewnie, że jak adres dynamiczny mógł być to zupełnie ktoś inny, ale buk może mieć podstawę i wtedy rozwiąże sprawę wyłącznie sąd.

Sprawa jest w sumie tu prosta - jeśli użytkowniczka pisze prawdę niech idzie do sądu i wygra i to wszystko...
No i M Merrow potwierdziła Twój wywód - dwa konta na jednym IP.
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Tak jeszcze jedna osoba miała założone konto u nich na stronie, ale co z tego skoro nie jest to zabronione w regulaminie? Jeśli to jest argument do nie wypłacenia środków to bardzo słaby, skąd mam wiedzieć że nie wolno czegoś robić skoro regulamin tego nie zabrania? Jestem w sytuacji bez wyjścia - gdybym przegrała u nich pieniądze nic by nie zrobili z tym że ktoś już ma założone konto, jak wygrałam to oczywiście blokada konta. Powtarzam że nie korzystałam z żadnych bonusów - jaki miałby sens żeby ktoś grał na moim koncie skoro mógłby na swoim bez wykorzystywania bonusów?

jeśli się mylę prosze podać mi punkt w którym zabronione jest zakładanie więcej niż jedno konto na jedno IP - i nie mówię tu o wykorzystywaniu bonusów tylko o normalnym założeniu konta.
 
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Na screenie z saldem konta jest 10 zł na koncie bonusowym, więc jakiś bonus został przyznany. Nie pamiętam jak tam jest w Betfanie, aby dostać bonus za rejestrację trzeba podać jakiś kod, czy przyznawany jest automatycznie?
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Na screenie z saldem konta jest 10 zł na koncie bonusowym, więc jakiś bonus został przyznany. Nie pamiętam jak tam jest w Betfanie, aby dostać bonus za rejestrację trzeba podać jakiś kod, czy przyznawany jest automatycznie?
nie mam pojęcia, rejestracji dokonałam z jakiegoś linku na facebooku ale wiem że nie korzystałam z żadnych bonusów - nie grałam zakładu bez ryzyka, oraz nie wykorzystywałam żadnych środków z bonusowego salda

6. Każdy Klient ma prawo wziąć udział w Akcji jednokrotnie, co oznacza ograniczenie możliwości udziału w Akcji do jednego BetKonta, jednego gospodarstwa domowego, jednego adresu IP, komputera (urządzenia), adresu zamieszkania, numeru telefonu, karty kredytowej/debetowej oraz adresu miejsc publicznych (np. uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.). Ponadto „bonusy do gry” i Nagrody nie zostaną przyznane lub mogą zostać odebrane, gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane dla innego BetKonta, począwszy od momentu rejestracji BetKonta do zlecenia wypłaty wygranych.

skoro nie korzystałam z żadnego bonusu ten punkt regulaminu w moim przypadku o niczym nie świadczy
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Napisz do Administratora al_capone al_capone prywatną wiadomość. Załącz wszystko co masz. Będzie wiedział do kogo się odezwać. Może akurat coś zadziała w tej sprawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przy bonusach większość jak nie wszystkie buki piszą, że tylko na jedno gospodarstwo domowe może być założone konto. Jak widać jednak betfan nie wymyślił sobie tego z księżyca... Natomiast jak takie zapisy mają się do przepisów powszechnie obowiązujących to już inna sprawa. Tak samo jak to, że MF udzielając licencji niejako przyklepuje takie regulaminy... Szczerze mówiąc to UOKiK powinien się tym zająć a jak nie może to jakaś interpelacja poselska w celu zmiana prawa bo nie może być tak, że banki czy sklepy podlegają UOKiK i banki dodatkowo KNF, a sklepy IH a nad bukami nie ma żadnego organu kontroli i nadzoru - tzn jest ale taki co sam z tego czerpie korzyści. Sprawa do zajęcia się przez prawników czy obywateli. Mi też napisał jeden z buków, że ich RODO nie obowiązuję - są jak nietykalne święte krowy ! MAM DOŚĆ !
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Skoro grasz za konkretne stawki to masz doświadczenie w bukmacherce. Skoro masz doświadczenie w bukmacherce to powinnaś wiedzieć że u takich buków jak betfan nie gra się dużymi stawkami.
Idź do prawnika po poradę bo na forum nikt Tobie nie pomoże rozwiązać tej sprawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
M 438

Merrow

Użytkownik
Skoro grasz za konkretne stawki to masz doświadczenie w bukmacherce. Skoro masz doświadczenie w bukmacherce to powinnaś wiedzieć że u takich buków jak betfan nie, gra się dużymi stawkami.
Idź do prawnika po poradę bo na forum nikt Tobie nie pomoże rozwiązać tej sprawy.

Oczywiscie że pójdę.
Kupon został zagrany za 100 zl czy jest to dużą stawką?
 
buzzerbeater 335

buzzerbeater

Użytkownik
Merrow ma rację. Myślicie, że gdyby przegrała ten pierwszy zakład - wówczas Betfan doszedłby po jakimś czasie do wniosku, że z konta korzysta jednak osoba trzecia? Zdecydowaliby się pomimo przegranej, zwrócić jej depozyt? Aż niedobrze mi się robi momentami, gdy sobie pomyślę o praktykach tych śmiesznych bukmacherów, których ostatnio coraz więcej.

Po tym wszystkim, co przeczytałem Betfan stracił sporo w moich oczach. W życiu nie wpłacę już do nich ani złotówki. Kto wie, może stwierdzą za jakiś czas, że piorę u nich pieniądze, albo zaloguję się przez nieuwagę u znajomego, który miał u nich konto i korzystał kiedyś z bonusu? Co wtedy? Też mi zamkną konto i zablokują wygrane środki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom