>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betfan - oszustwo

M 438

Merrow

Użytkownik
Witam potrzebuję rady co mam zrobić dalej i do kogo się udać. We wtorek wygrałam 23 tysięcy u bukmachera betfan w nocy wypłaciłam środki na rachunek bankowy i rano próbując się zalogować wyskoczył mi komunikat "konto zablokowane". Najgorsze w tym wszystkim jest to że u innego bukmachera przed ostatnim meczem na kuponie brighton - manchester united zagrałam na brighton wraz z remisem za 12 tysięcy aby mieć pewny zysk, nie sądziłąm że mogą tak postąpić.
Zadzwoniono do mnie z numeru prywatnego - bukmacher betfan i zostałam wypytywana o takie rzeczy jak data założenia konta ( skąd ja mam pamiętać takie rzeczy? kto pamięta kiedy założył konto na facebooku? ) czy też o zdarzenia na kuponie które były zagrane. Mimo iż większość byłam w stanie powiedzieć to nie dałam rady wszystkich spamiętać. Nie miałam możliwości sprawdzenia gdyż zablokowali mi dostęp do konta. Skąd ja miałam wiedzieć że takie rzeczy trzeba znać? W ich regulaminie nic o tym nie ma. Zablokowali moje konto i pozbawili pieniędzy tylko przez to że przypuszczają że z konta korzystała inna osoba lecz jest to absurd. Założyłam sama konto i sama wpłaciłam pieniądze z własnego konta bankowego. Każdy u mnie w domu ma ukończone 18 lat i ma swoje konto bankowe, gdyby chcieli sami mogliby zagrać. Dlaczego bukmacher betfan najpierw pozytywnie rozpatrzył weryfikację konta a po wygranej takiej sumy pieniędzy nagle jakieś wątpliwości i absurdalne pytania? Czy w przypadku przegranej 20 tysięcy również by tak postąpili? Jestem stratna ponad 12 tysięcy przez nich jest to dla mnie ogromna kwota i nie mogę tak tego zostawić, w życiu bym nie przypuszczała że takie rzeczy mogą się dziać. Zdarzyło się już kiedyś wygrać około 10 tysięcy u innego bukmachera i wypłacili mi pieniądze bez problemu. Jestem przekonana że nie mogą mi tak po prostu zablokować konta i możliwości wypłaty środków bo im się coś wydaje. Potrzebuje pomocy do kogo się z tym udać czy na policje czy do prawnika?
 

Załączniki

Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam

To sa wlasnie metody Bukmacherow ktorzy wyrastaja jak grzyby po deszczu a w ostatnim czasie w Polsce jest ich bez "liku" wiekszosc z nich to "krzaki" bukmacherzy bez zadnej renomy i za ufania, to wlasnie dowod a zarazem przestroga aby nie zakladac kont u bukmcaherow ktorzy maja maly starz sa bukmacherami na rynku od "wczoraj" (Chodz przyznam sie ze sam zalozylem konto nie dawno u trzyletniego bukmachera heh ale nic nie wplacilem i nie wplace widzac jakie cyrki sie dzieja) i sa bukmacherami na dorobku.

Sluchaj tutaj jest juz jeden " Magik" co robi zamieszanie z 300 tysiacami i ciagnie temat w nieskonczonosc mimo to ze uzytkownicy radza mu isc do biura?kancelaria prawniczego(jezeli dobrze napisalem). Tobie radze to samo , tutaj nie ma prawnikow az tak dobrych a moze i sa ale tak czy siak musisz zebrac wszystkie dowody, skany/screenshoty i udac sie do prawnika , tutaj jezeli ktos moze tobie pomoc to mozliwe ze ktos poda namiary do jakiegos prawnika bo nikt z nas nie rozwiaze tej sprawy.(Chodz powinnas to zglosic rowniez na Policje)

Ogolnie wzieli ciebie pod %£$%^& brzydko mowiac bo jak mowisz zapytali ciebie kiedy konto bylo zalozone a kto takie rzeczy pamieta, to tak jakby z bet365 czy Paddypower zadzwonili do mnie i zapytali kiedy zalozylem konta, poprostu szuakali pretekstu aby zamknac konto aby mniec dowod do nie wyplaty srodkow i tak w koncu by zadali i tak takie pytanie na ktore bys nie odpowiedziala aby zamknac konto, poprostu oni nie chca wyplacic tobie tych pieniedzy bo to za duzy dla nich cios dla nie spelna dwu letniego bukmachera -heh.

Kieruj sie z tym do prawnika, mozliwe ze ktos cos tobie zapoda a jak nie to isc do kilku prawnikow i zobaczyc co maja do powiedzenia w tej kwesti, - Malo ze na podatkach ludzi j.... to jeszcze jakie oszustwa az zal to czytac i grac w Polsce, wspolczuje tobie, pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
M 438

Merrow

Użytkownik
Trustbet niestety niestety nie pomaga z betfanem tak samo legalnibukmacherzy już próbowałam... Złożyłam reklamacje chociaż wiem że to pewnie nic nie da skoro chwytają się wszystkiego żeby tylko nie wyplacic. Jak odpiszą to zgłoszę sprawę na policję i pójdę do prawnika. Jak ktoś ma jeszcze jakieś rady to bardzo proszę pisać jest to dla mnie naprawde bardzo ważna sprawa
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Spróbuj napisać do organu,który wydał licencję Betfan czyli ministerstwo finansów lub dowiedzieć się w UKOiK czy można złożyć skargę na bukmachera.Jak nie to tylko sąd
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Odwołali się do tych punktów zamykając moje konto
tylko że punkt C to nie wiem skąd oni sobie wymyslili? zanim zagrałam kupon, to najpierw zostałam poprawnie zweryfikowana na co mam dowody mail od nich gdzie potwierdzaja zalozenie konta i wszystkie dane.
A co do punktu d jest w nim napisane ze procedura ta zaklada m.in. przyslanie na wezwanie Spolki dodatkowych skanow, fotografii i poprawnosci wymaganego wieku. Szkoda tylko ze nic takiego nie mialo miejsca jak do mnie dzwonili a wypytywali mnie o zaklady zawarte na kuponie czy date zalozenia konta jakis absurd
 

Załączniki

5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciągle dużo się słyszy o dyskryminacji kobiet. Uważam, że w wielu przypadkach jest to przesadzone, ale bukmacherka jest akurat jedną z tych dziedzin, gdzie kobiety są bardzo dyskryminowane. Było już wiele podobnych przypadków jak Twój, że jakiś bukmacher robił dziewczynom mocno pod górę jeśli te dużo wygrały. W dzisiejszych czasach wiele kobiet interesuje się sportem, bukmacherką również nierzadko mając wiedzę większą niż niejeden grający facet, ale niestety wciąż jest wiele osób uważających, że przecież baba nie może się znać na sporcie, więc możliwe, że ten ktoś od weryfikacji uznał, że po prostu sama nie grasz tylko zamiast Ciebie obstawia np. Twój chłopak.

Co masz robić? Przede wszystkim ciągle do nich pisz, nie poddawaj się. Oni tam mają wielu ludzi od weryfikacji i może w końcu trafisz na kogoś normalnego.

Swoją drogą to radzę uważać z posiadaniem zbyt dużych środków na koncie u bukmacherów, zwłaszcza u tych mniejszych, lepiej regularnie wypłacać. Od czasu pandemii coś za dużo osób ma jakieś problemy i widać, że niektórzy bukmacherzy chcą sobie odbić ten zastój stosując różne sposoby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Jeśli czujesz, że sprawa jest w 100% klarowna i nie mają nic na Ciebie możesz śmiało iść na drogę sądową. Jeśli nie, nie radzę. Poza 12k wyrzuconymi w błoto dojdą ci jeszcze koszta sądowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiecie co... Przepraszam autorkę tematu jeśli się mylę, ale zaczynam się zastanawiać czy to nie jest kampania czarnego PR ze strony jakiegoś buka ta sprawa i tamta tego magika z 300 tyś... :) Poczekajmy czy za chwilę nie pojawi się coś podobnego w odniesieniu do jeszcze innego buka...

Jeśli to jednak nie ściema... to betfan z ich ręczną weryfikacją każdego betu (czyli uczenie się na graczach) odrzuca mnie od tego buka. Niedawna sprawa czasowego wyłączenia... Takie metody co pisze użytkowniczka były jak się korzystało z bonusu albo ktoś grał w tym celu na matkę/siostrę itd - buki od czasu do czasu tak robiły - zarówno bet365 jak i bah i inne zagraniczne (kiedy działały w Polsce) ale słyszałem o tym tylko w odniesieniu do bonusów...

Jeśli masz zablokowane konto i wszystko zrobiłaś sama i zagrałaś sama (a nie inna osoba) i przelew jest z Twojego konta jestem pewny, że sprawa się wyjaśni pozytywnie...

edit// skoro zagrałaś inny bet na 2x to miał być to surebet ? Czy kontra ? Niestety, ale takie matematyczne zabawy potrafią się tak skończyć... Może pomogą koledzy "matematycy" grający wyłącznie na value i na multikontach jak tyrion i reszta z tematu droga do zawodowego typera... Niestety granie stawkami po 10 tyś i szukanie błędów buków, odwróconych kursów i surebetów potrafi się i tak skończyć... Sam wiele lat temu miałem podobną sytuację z bodajże bet365, to było w czasach kiedy było wolno. Pomyliłem się po prostu i też były sumy pięciocyfrowe, u innego buka była kontra i na całe szczęście bet365 umożliwiał raz w życiu wycofanie betu i mi się udało, ale całą noc nie spałem... W plecy była by jeszcze wyższa suma niż u Ciebie... Dlatego jak dla mnie gra wyłącznie na "value", odwrócone kursy, łapania błędów i surebety są idiotyzmem i ciągłą nerwówką, ale jak widać są osoby grające tak zawodowo...

Tyrion i reszta ratujcie dziewczynę... ;)
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 170532

Gość
Ja powiem tylko tak bo ostatnie 2 tygodnie grałem u tego buka.
Obstawiałem single live za 100zl czy ponad 100zl, a także raz obstawiłem za, 1000zl i mogę tylko powiedzieć że żadnych problemów nie było, żadnej ręcznej weryfikacji ani przy wypłacie 2000zl na konto.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ciągle dużo się słyszy o dyskryminacji kobiet. Uważam, że w wielu przypadkach jest to przesadzone, ale bukmacherka jest akurat jedną z tych dziedzin, gdzie kobiety są bardzo dyskryminowane.
Przykro mi to pisać, ale Polaczki cwaniaczki sami sobie zasłużyli.... Jak buki (zagraniczne) weszły do Polski dały różne bonusy, a gracze zaczęli masowo zakładać konta na właśnie kobiety - dziewczyny, siostry, matki, a nawet babcie... I do oporu korzystali z bonusów więc buki zaczęli dzwonić i wypytywać kobiety... Taka smutna prawda... Tak samo jak nam cofnęli darmowy Netflix przez 30 dni co też było nadużywane... Znajdujemy się w nielicznej grupie państw gdzie tak traktuje się Polaków... Sam przez swoją narodowość mam problemy biznesowe jak zgłaszam jakieś roszczenie w krajach UE. Podwójnie muszę wszystko udowadniać... Smutne, ale prawdziwe - zasłużyliśmy... A polskie buki znające to od podszewki od początku tak działają.
Post automatycznie złączony:

Ja powiem tylko tak bo ostatnie 2 tygodnie grałem u tego buka.
Obstawiałem single live za 100zl czy ponad 100zl, a także raz obstawiłem za, 1000zl i mogę tylko powiedzieć że żadnych problemów nie było, żadnej ręcznej weryfikacji ani przy wypłacie 2000zl na konto.
Przedwczoraj zakład na wybory i na zatwierdzenie kwoty 200zł czekałem ok 5 min... I tyle w temacie... Może LM tak nie robią, ale pewno całą resztę tak...
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Wiecie co... Przepraszam autorkę tematu jeśli się mylę, ale zaczynam się zastanawiać czy to nie jest kampania czarnego PR ze strony jakiegoś buka ta sprawa i tamta tego magika z 300 tyś... :) Poczekajmy czy za chwilę nie pojawi się coś podobnego w odniesieniu do jeszcze innego buka...

Jeśli to jednak nie ściema... to betfan z ich ręczną weryfikacją każdego betu (czyli uczenie się na graczach) odrzuca mnie od tego buka. Niedawna sprawa czasowego wyłączenia... Takie metody co pisze użytkowniczka były jak się korzystało z bonusu albo ktoś grał w tym celu na matkę/siostrę itd - buki od czasu do czasu tak robiły - zarówno bet365 jak i bah i inne zagraniczne (kiedy działały w Polsce) ale słyszałem o tym tylko w odniesieniu do bonusów...

Jeśli masz zablokowane konto i wszystko zrobiłaś sama i zagrałaś sama (a nie inna osoba) i przelew jest z Twojego konta jestem pewny, że sprawa się wyjaśni pozytywnie...

edit// skoro zagrałaś inny bet na 2x to miał być to surebet ? Czy kontra ? Niestety, ale takie matematyczne zabawy potrafią się tak skończyć... Może pomogą koledzy "matematycy" grający wyłącznie na value i na multikontach jak tyrion i reszta z tematu droga do zawodowego typera... Niestety granie stawkami po 10 tyś i szukanie błędów buków, odwróconych kursów i surebetów potrafi się i tak skończyć... Sam wiele lat temu miałem podobną sytuację z bodajże bet365, to było w czasach kiedy było wolno. Pomyliłem się po prostu i też były sumy pięciocyfrowe, u innego buka była kontra i na całe szczęście bet365 umożliwiał raz w życiu wycofanie betu i mi się udało, ale całą noc nie spałem... W plecy była by jeszcze wyższa suma niż u Ciebie... Dlatego jak dla mnie gra wyłącznie na "value", odwrócone kursy, łapania błędów i surebety są idiotyzmem i ciągłą nerwówką, ale jak widać są osoby grające tak zawodowo...

Tyrion i reszta ratujcie dziewczynę... ;)

Nie jest to żadna ściema. Konto zostało założone przeze mnie - jeszcze raz powtórzę każdy u mnie w domu ma ukończone 18 lat i konto bankowe, gdyby tylko chcieli zagrać zrobiliby to ze swojego konta tymbardziej że wypłacić pieniądze można tylko na swoj konto. To ja dokonałam wpłaty ze swojego konta i ja zagrałam kupon a że szczęście się uśmiechnęło (albo i nie) to kupon okazał się wygrany. Nie był to żaden surebet a zwykła kontra, pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją że po wygranej bukmacher może zablokować konto. Wcześniej normalnie zostałam zweryfikowana i mam na to dowody, co do bonusów to z nich nie korzystałam.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie jest to żadna ściema. Konto zostało założone przeze mnie - jeszcze raz powtórzę każdy u mnie w domu ma ukończone 18 lat i konto bankowe, gdyby tylko chcieli zagrać zrobiliby to ze swojego konta tymbardziej że wypłacić pieniądze można tylko na swoj konto. To ja dokonałam wpłaty ze swojego konta i ja zagrałam kupon a że szczęście się uśmiechnęło (albo i nie) to kupon okazał się wygrany. Nie był to żaden surebet a zwykła kontra, pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją że po wygranej bukmacher może zablokować konto. Wcześniej normalnie zostałam zweryfikowana i mam na to dowody, co do bonusów to z nich nie korzystałam.
No ale zgodnie z podpunktem b) co Ci zarzucają, że naruszyłaś ?
- przepisy prawa
- regulamin
- dokumenty nie przeszły weryfikacji

Raczej nie to ostatnie skoro miałaś zweryfikowane.
Post automatycznie złączony:

A tak na marginesie tej sytuacji - ludzie jak chcecie grać stawkami po 12 tyś na miłość boską - rozrzucajcie to na kilku buków... Nawet jak są trochę gorsze kursy, ale nie warto u jednego buka trzymać takiej kasy i mieć postawionych betów na taką kasę... Max u jednego buka jednorazowo to 5-6tyś, wypłacamy i wpłacamy znowu i tak aby nigdy nie było więcej... A im mniej tym lepiej... Jedna rada - nasza kasa jest wyłącznie bezpieczena na naszym koncie bankowym... Żadne buki, żadne skrille, żadne eccopayz itd
 
K 297

krejos

Użytkownik
Nie jest to żadna ściema. Konto zostało założone przeze mnie - jeszcze raz powtórzę każdy u mnie w domu ma ukończone 18 lat i konto bankowe, gdyby tylko chcieli zagrać zrobiliby to ze swojego konta tymbardziej że wypłacić pieniądze można tylko na swoj konto. To ja dokonałam wpłaty ze swojego konta i ja zagrałam kupon a że szczęście się uśmiechnęło (albo i nie) to kupon okazał się wygrany. Nie był to żaden surebet a zwykła kontra, pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją że po wygranej bukmacher może zablokować konto. Wcześniej normalnie zostałam zweryfikowana i mam na to dowody, co do bonusów to z nich nie korzystałam.
W jaki sposób przelewałaś pieniądze do buka? Jeżeli przelewem bankowym, to pośredniczy w tym firma PAYPRO. Zdarzało mi się, że gdy mój bank miał przerwę techniczną, to przelewu dokonywałem z konta syna; buk nie wie z jakiego konta osobistego dokonano przelewu. Nigdy nie było z tym problemu. Oczywiście wypłaty za każdym razem realizuję na swoje konto. Moim zdaniem nie mają żadnych podstaw blokować twoje konto - chyba, że nie mówisz całej prawdy ...
 
M 438

Merrow

Użytkownik
Betfan na pewno wiedział kto przelewa pieniądze ponieważ przy wpłacie dostałam odpowiedź że imię i nazwisko się nie zgadza a było to z takiego powodu że posiadam współdzielone konto i dopiero po przesłaniu potwierdzenia przelewu pdf zatwierdzili moje konto
Post automatycznie złączony:

Napisałam do nich reklamację żeby podali konkretne argumenty dlaczego uważają ze to nie ja korzystałam z konta. Powołali się na regulamin który nie ma mi nic do zarzucenia. Czekam na odpowiedź choć wiem że na pewno będą dalej twierdzili swoje, później zgłoszę sprawe na policje za przywłaszczenie mienia i pójdę do prawnika bo cóż innego mogę zrobić?
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bez urazy adamo80 adamo80 ale ja ciagle widze, ze ty co jakis czas w roznych dzialach przedstawiasz sie jako prawnik. Tutaj jest konkretny przypadek w ktorym twoje zdolnosci by sie przydaly ale za kazdym razem jak jest takie cos gdzie potrzebny jest skill prawniczo-adwokacki to nigdy nic nie potrafisz podpowiedziec chocby w minimalnym stopniu. Moj wniosek jest taki, ze z prawem to masz niewiele wspolnego i walisz ciagle scieme tylko sie zastawiam po co.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Odpowiedź z firmy Betfan:

"Po ponownym zapoznaniu się z powyższą sprawą informujemy, że decyzja spółki dotycząca konta wspomnianego w treści posta jest nieodwołalna. Przeprowadzona weryfikacja nie pozostawia wątpliwości, że w powyższym przypadku doszło do naruszeń postanowień regulaminu poprzez użytkowanie konta przez osoby trzecie, co jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Jako legalny polski bukmacher nie możemy ujawnić zebranej dokumentacji na forum publicznym. Niemniej jednak, w przypadku wystąpienia na drogę sądową jesteśmy gotowi przedstawić zebrany materiał, który był podstawą do zamknięcia wyżej wymienionego konta."
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bez urazy adamo80 adamo80 ale ja ciagle widze, ze ty co jakis czas w roznych dzialach przedstawiasz sie jako prawnik. Tutaj jest konkretny przypadek w ktorym twoje zdolnosci by sie przydaly ale za kazdym razem jak jest takie cos gdzie potrzebny jest skill prawniczo-adwokacki to nigdy nic nie potrafisz podpowiedziec chocby w minimalnym stopniu. Moj wniosek jest taki, ze z prawem to masz niewiele wspolnego i walisz ciagle scieme tylko sie zastawiam po co.
Cześć !

Jak sobie życzysz wyślę Ci na priv skan dyplomu ukończenia studiów :) Może być ? Owszem udzielam rad. Gościowi od 300 tyś pisałem żeby wziął adwokata od prawa karnego, a tu się pytałem który pkt z tych wymienionych został zdaniem betfan naruszony. I w zależności od odpowiedzi bym udzielił rady. I też wielokrotnie pisałem, ale może nie pamiętasz, że jestem z wykształcenia prawnikiem. Kilka lat działałem dla rządu w szeroko pojętej administracji kontrolnej (bo dokładnie gdzie nie zamierzam oczywiście pisać), ale od bardzo wielu lat jestem po za zawodem prawniczym. Pomijam, że konkretnie to bez akt sprawy żaden szanujący się prawnik nie udzieli żadnej rady....

Jak będziesz chciał ten skan to Ci wyślę. Jesteś moderatorem więc mam zaufanie, że byś z tym czegoś złego nie zrobił.

Pozdrawiam
Post automatycznie złączony:

Odpowiedź z firmy Betfan:
Przeprowadzona weryfikacja nie pozostawia wątpliwości, że w powyższym przypadku doszło do naruszeń postanowień regulaminu poprzez użytkowanie konta przez osoby trzecie, co jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. ."
Czyli już wiem, że regulamin... Jeśli autorka postu nie weszła ani razu na konto betfan z:

- innego IP niż swoje
- innej przeglądarki niż swoja
- innego telefonu niż swój

Nie do udowodnienia jest czy korzystała osoba trzecia... Akurat takie przesłuchiwanie kogoś czy wie co to jest spalony albo które miejsce zajmuje Man Utd w tabeli ma nikłą wartość dowodową i żaden sąd by tego nie uznał.

W związku jednak z powyższym, jak autorka tematu jest święta w tej sprawie jak dziewica jasnogórska :) i sama to grała i nie było nigdy osób trzecich powinna wziąć adwokata cywilistę lub sama złożyć pozew do sądu cywilnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
M 438

Merrow

Użytkownik
Śmiech na sali że na podstawie pytań dotyczących jakie były zakłady na kuponie i daty rejestracji kuponu są przekonani że to na pewno nie ja korzystałam z konta. Równie dobrze mogłam być pijana albo skopiować kupon czy też losowo klikać w telefon i wyłączyć aplikacje. Śmieszne są te wasze dowody i dzwonienie z numeru prywatnego (nie wyraziłam zgody na używanie przez BETFAN używanie mojego numeru telefonu) wypytywania o milion rzeczy zawartych na kuponie a nic o moje dane. Szkoda ze w waszym regulaminie nic nie ma o takich praktykach. Grając na fortunie ludzie którzy kopiują kupony ze strefy mają je wykuwać na pamięc przed puszczeniem? Na pewno tak łatwo nie odpuszczę bo to śmieszne że na takiej podstawie jesteście przekonani że ktoś inny gra sobie na moim koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom