>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Dobrze Ci wychodzi, kurs 21.55 jest prawidłowy. Porażka totalna. Najlepiej, że w przypadku etoto są zrobione te same babole w fikcyjnym kuponie. Widać, że jedna i ta sama mafia ;-)
Tam i tu to powinien się zająć prokurator za fikcyjne kupony,ale że mamy państwo z tektury i wymiaru sprawidliwości nie ma to jest jak jest!!!
 
D 0

DZEJ DZEJ

Użytkownik
Nie polecam
Apka się wiesza co powoduje błedy i jest zrobiona by przyjmować kupony po stawce z góry 50 złotych ustalonej
Jak obstawia się kupon można można łatwo się pomylić gdyż apka jedno dotknięcie traktuje jako potwierdzenie zakładu


Zadziwiające że kupon przyjmuje się nawet jak nie jestem zalogowany
Z wypłatami też nie jest tak kolorowo
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nowości w aplikacji

Najnowsza aktualizacja aplikacji BETFAN to wiele wprowadzonych usprawnień i funkcjonalności, które z pewnością jeszcze bardziej poprawią intuicyjność oraz komfort korzystania z niej i grę w BETFAN. Najważniejsze nowości to m.in.:

- Nowy widok w bonusach i freebetach, dzięki czemu Gracz otrzymuje klarownie opisane zasady obrotu (na przykładzie poniższego screenu);

- Gdy Gracz ma kupon w grze, po kliknięciu w dany kupon, wyświetla się wynik na żywo dla trwających aktualnie meczów – nie potrzeba już sprawdzać wyników w aplikacjach czy stronach z wynikami na żywo

- Nowa, pomarańczowa, ikonka Cashoutu przy każdym zdarzeniu, które jest w ramach niego objęte – dzięki temu Gracz przed zagraniem widzi co może zagrać z opcją Cashout

I wiele innych ulepszeń. Gorąco zachęcamy do pobrania najnowszej wersji apki BETFAN!

1678720223643.png 1678720235532.png
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Otóż mam pewien problem dziś w nocy zleciłem wypłatę i do tej pory jej ma.
Później zagrałem zanotowałem jeszcze 2 wygrane i wypłaty przyszły w mniej niż 15 minut. Na czacie powiedzieli,że wypłaty od nich wyszły i zależy to od banku i dostawcy płatności.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gral ktos w Betfan na tych maszynach co sa w roznych miastach poustawiane stacjonarnie i moze powiedziec jak wyglada sprawa z limitami? Da rade cos mocniej przylozyc czy szkoda czasu?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
AKO 2 mecze z kursem @2,94 w tym polska 2 liga i dokładka po 1,28, stawka 500 złotych obcięte do 100 złotych :LOL: :poop:
ktoś mi powie po co takie firmy istnieją na rynku?
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
AKO 2 mecze z kursem @2,94 w tym polska 2 liga i dokładka po 1,28, stawka 500 złotych obcięte do 100 złotych :LOL: :poop:
ktoś mi powie po co takie firmy istnieją na rynku?
to i tak prawilnie jak na kupon z regionalnymi rozgrywkami (Fortunie ma podobnie - na kupon z 4. ligami online max. 100 zł);
dla porównania bukmacher robiony rumuńskim kutasem nie przyjmuje AKO6 z Ligą Mistrzów za... 19 zł
1683658084928.png
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
AKO 2 mecze z kursem @2,94 w tym polska 2 liga i dokładka po 1,28, stawka 500 złotych obcięte do 100 złotych :LOL: :poop:
ktoś mi powie po co takie firmy istnieją na rynku?
Od początku swojej działalności betfan obcinał bez pytania stawki. Moim zdaniem berfan to bukmacher dla "młodzieży". Widać to po ich kampaniach marketingowych. Pokolenie 30 latków ma tam grać i ma robić to regularnie. Jest to jedna z niewielu firm osiągająca regularny zysk, więc jako jedni z nielicznych są po to aby działać na rynku w celach innych niż wykorzystanie formy działalności (Spółka Z O.O.), "nachapanie" sie pieniędzmi i zero odpowiedzialności.


to i tak prawilnie jak na kupon z regionalnymi rozgrywkami (Fortunie ma podobnie - na kupon z 4. ligami online max. 100 zł);
dla porównania bukmacher robiony xxx nie przyjmuje AKO6 z Ligą Mistrzów za... 19 zł
Pokaż załącznik 29547
[/QUOTE]

A znasz jakiegoś legalnego, który pozwala na maskowanie kuponu w ten sposób? :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +98
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sprawą dziecka Wersow i Friza żyje polski Internet. W BETFAN szybko reagujemy na potrzeby naszych graczy, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą tego jakże wielkiego wydarzenia.

Oferta dostępna TUTAJ.

image017.png
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2023.05.22 17.24 - 001.png

W maju zapachniało wielką wygraną w BETFAN!

Parafrazując tekst kultowej piosenki Maryli Rodowicz, w maju zapachniało w BETFAN wysoką wygraną! 30-letni Fabian stworzył dwie ogromne taśmy, składające się z 30 zdarzeń. Czekał 10 dni na jej rozliczenie, ale wygrał blisko 390 tys. zł!

10 dni oczekiwania!

Czwartek 11 maja był proroczym dniem dla 30-letniego Fabiana. Gość usiadł i stworzył taśmę składającą się z 30 zdarzeń. Na rozliczenie ostatniego czekał aż 10 dni. Mało tego, postanowił zrobić dwie takie taśmy, grając za łączną stawkę 406 zł. Wyciągnął z tego blisko 390 tys. zł!


Wrzucając 30 zdarzeń na kupon, nasz Gracz skonstruował przepotężną taśmę z łącznym kursem 1090.71. Najwyższy kurs pojedynczego zdarzenia wynosił zaledwie 1.40. Na samym kuponie znalazły się natomiast klasyczne wydarzenia z lig TOP 5 i Ekstraklasy, ale również takie mało popularne ligi jak rumuńska, Serie B, Ligue 2 czy trzy mecze tenisowe.


Fabian pomógł szczęściu i zagrał odważnie. Ty też jesteś w stanie to zrobić. Graj każdego dnia, korzystaj z promocji, konstruuj taśmy i ciesz się z równie wysokich wygranych

KUPON 1 oraz KUPON 2
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2023.09.15 23.47 - 001.png

Już za tydzień premierę w polskich kinach będzie miał wzbudzający kontrowersje film Agnieszki Holland, „Zielona granica”. W ostatnich dniach wokół niego robi się coraz gorętsza atmosfera. Dlatego w BETFAN gracze mogą obstawić jaką ocenę osiągnie ten film na Filmwebie oraz jaką liczbę widzów uzyska w polskich kinach.

Zakłady można zagrać -> TUTAJ


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200.png
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Bonus 100
Warunki obrotu:
Minimalny kurs:3,8
Minimalna liczba zdarzeń:3
Mój kupon ma kurs 10,01 3 zdarzenia a i tak nie chce go przyjąć. E79DBCD9-648F-4960-9373-47EE31270289.png 5CBDE5E5-F9BB-44B5-9025-5C5C47C97C62.png E79DBCD9-648F-4960-9373-47EE31270289.png 5CBDE5E5-F9BB-44B5-9025-5C5C47C97C62.png
 
max188 500

max188

Użytkownik
Właśnie też tak mam. Jest informacja, że trzeba postawić najpierw kupon za kase wpłaconą a potem mozna grać za bonus.

Ale nie widzę informacji co i jak. Jak wpłaciłem 150 to muszę zagrać za 100 bo tyle bonusu dostalem i dopiero wtedy nim grać?
 
adrian715 185,1K

adrian715

Użytkownik
Właśnie też tak mam. Jest informacja, że trzeba postawić najpierw kupon za kase wpłaconą a potem mozna grać za bonus.

Ale nie widzę informacji co i jak. Jak wpłaciłem 150 to muszę zagrać za 100 bo tyle bonusu dostalem i dopiero wtedy nim grać?
Tylko,że ja zagrałem kupon za 200 jak dostałem i dalej nie mogę. A został już rozliczony.
 
max188 500

max188

Użytkownik
Aha...

To napisz do nich i daj znać bo nie wiem jakie są w takim razie warunki

Edit: juz wiem.

Wpłacasz 100 dostajesz 100. Musisz zagrać za wpłaconą kwotę kupon lub kupony czyli za 100. Kurs kuponu min 3.0. Nie ma minimum na pojedyncze zdarzenie.

Jak to zostanie rozliczone to mozesz zagrac za bonus. Kurs 3.8 i min 3 zdarzenia. Jeden lub kilka kuponów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom