>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628 KUPON.png

Dla jednego z naszych Graczy długi weekend będzie wielkim świętowaniem, bo wczorajszego wieczoru wygrał 416 486,40 zł w BETFAN! To rekordowa wygrana w historii naszej firmy! 33-letni Tadeusz rozbił bank dzięki bramce Arkadiusza Milika w doliczonym czasie gry! Zwycięstwo Juventusu zamykało mu kupon postawiony 23 listopada. Zatem jak mawia nasz Ambasador, Mariusz Pudzianowski, cierpliwy to i kamień ugotuje! Cóż za wejście w 2023 rok!

Kupon znajdziecie TUTAJ.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Stawka 24000pln. Przecież wiadomo, że ściema. Mi do akceptacji wysyłają kupony za 100zl i raz przyjma, raz nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
D 440

Doctor0

Użytkownik
Ściema zupełna. Jak gościu mógł obstawić zwycięstwo Juventusu w dniu 23.11.2022, skoro mecz odbył się 04.01.2023. Betfan umożliwia obstawienie góra 3 tygodnie w przód (osobiście sprawdziłem).
 
monte 346

monte

Użytkownik
Ściema zupełna. Jak gościu mógł obstawić zwycięstwo Juventusu w dniu 23.11.2022, skoro mecz odbył się 04.01.2023. Betfan umożliwia obstawienie góra 3 tygodnie w przód (osobiście sprawdziłem).
W teorii pierwsze kursy na mecz Juventusu pojawiły się 13-14 listopada u innych bukmacherów.
Możliwe, że i tu było podobnie, musiałby ktoś potwierdzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +267
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ja tam ogólnie nie rozumiem sensu publikowania tego przez firmy. Ktoś wygrał i dobrze, ale w jaki sposób to ma zachęcić do gry akurat w tym bukmacherze? Weźmy taki betfan, ani nawet bonusu od ako tam chyba nie ma, kursy pewnie też nie jakieś sporo odbiegające od reszty. Czyli różnicy na plus nie ma czy taki kupon zagram w betfan czy w jakimkolwiek z 20 innych buków
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja tam ogólnie nie rozumiem sensu publikowania tego przez firmy. Ktoś wygrał i dobrze, ale w jaki sposób to ma zachęcić do gry akurat w tym bukmacherze? Weźmy taki betfan, ani nawet bonusu od ako tam chyba nie ma, kursy pewnie też nie jakieś sporo odbiegające od reszty. Czyli różnicy na plus nie ma czy taki kupon zagram w betfan czy w jakimkolwiek z 20 innych buków
Sens jest taki, żeby sprzedać historię o golu Milika bez dawania bonusa za ako i zachęcić do gry ;) wcześniej też tak robili z golem Lewandowskiego w końcówce ;) To ma działać na wyobraźnie... Nie wiem czy kupon może być fake... prawo konsumenckie (obowiązuje reklamodawców...) jest dosyć restrykcyjne w tej kwestii i nie można sobie tak "tworzyć" kuponów na własną rękę. Tak samo jak nie można np. pisać "bonus tylko z kodem..." gdzie bonus tak czy siak dostaje się bez kodu a osoba wpisująca kod przywiązuje się do afilianta a on czerpie z tego korzyści wprowadzając w błąd konsumenta.
 
moonback 93

moonback

Użytkownik
Powyżej 2280 zł powinien być na kuponie doliczony automatycznie ekstra podatek 10%. Tutaj tego nie ma, co jest ostatecznym potwierdzeniem, że kupon to kłamstwo. Co za amatorzy...
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ako z tych zdarzeń na zwycięskim kuponie wychodzi mi 21.55. A na kuponie jest poniżej 20. Aż takie wahania? Czy ktoś się walnął przy przeróbce?
 
moonback 93

moonback

Użytkownik
Dobrze Ci wychodzi, kurs 21.55 jest prawidłowy. Porażka totalna. Najlepiej, że w przypadku etoto są zrobione te same babole w fikcyjnym kuponie. Widać, że jedna i ta sama mafia ;-)
 
Do góry Bottom