>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
na Barcelonę też taki kurs jest xD jedyne co przychodzi do głowy to to, że ktoś spreparował kupon i zamiast x2 w obu meczach dał 1x, czeski błąd xD kursy w obu meczach na x2 były właśnie takie haha xD niexłe jaja xD ręczna robota hehehe

edit: teraz to 100% pewności, że te kupiony są przerabiane haha niezła wtoppa betfan :LOL:

edit2: a jak to błąd w kursach to powinni mu zrobić zwrot albo rozliczyć po prawidłowym haha :LOL:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Nasz klient postawił na mniej ryzykowne Liverpool, Napoli oraz Bayern i dodał do tego zestawu brak porażki hiszpańskich zespołów. Bez wątpienia jest wdzięczny naszemu rodakowi, Robertowi Lewandowskiemu - w końcu bez jego pomocy triumfu zwyczajnie by nie było! Na szczęście nasz reprezentant dołożył swoją "cegiełkę" do zdobytego przez Blaugranę punktu i pozwolił naszemu Graczowi na zdobycie ponad 30 tysięcy złotych.

Kupon możecie znaleźć TUTAJ

To jakiś żart, prawda? Taki psikus. Bo przecież nie można się tak ośmieszyć.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nasz klient postawił w obu przypadkach na rynek X2, jednak z uwagi na fakt, że w obu meczach padł remis, nasz system odczytał poprawny wynik jako 1X i z uwagi na ten błąd wygenerował się niepoprawny widok kuponu w podglądzie, którego zrzut został zamieszczony w przesłanym dzisiaj mailu.

Kupon oraz widoczne na nim kursy są autentyczne, czego dowody przesyłam w załączeniu - zarówno z widoku starego frontu, jak i wersji beta. Prośba o zwrócenie uwagi szczególnie na zrzut ze starego frontu i różnicę pomiędzy polami "Typ" a "Wynik" - to właśnie spojenie tych dwóch pól w podglądzie przesłanym wcześniej doprowadziło do całego zamieszania
Kupon stary front:

kupon stary front.jpeg

Kupon nowy front:

kupon nowy front.jpeg
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To teraz "ckliwa" historia z Lewym nie pasuje do kuponu :) Chyba w każdym takim kuponie jest jakaś taka historia jak to niespodziewanie padła bramka w końcówce hehe tak to ma działać, działać na wyobraźnie ;)
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Niestety ale wieki minus. Żeby limitować grę na zakłady " MATCHDAY BOOST" które i tak są ograniczone do kwoty 50 zł a często nawet 25 zł i dotyczą topowych lig piłkarskich to jest już wyższa szkoła bestbetu :poop:
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Też mi zawiesili zakłady Matchday boost,reklamacja nieskuteczna,ponoć trzeba mieć odpowiednią proporcję między granymi zakładami ze standardowej oferty a tymi z podwyższonymi kursami.Ale jakie konkretnie tego już nie powiedzieli.System zawiesza i system odblokowuje .Amatorka jak ch..
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Też mi zawiesili zakłady Matchday boost,reklamacja nieskuteczna,ponoć trzeba mieć odpowiednią proporcję między granymi zakładami ze standardowej oferty a tymi z podwyższonymi kursami.Ale jakie konkretnie tego już nie powiedzieli.System zawiesza i system odblokowuje .Amatorka jak ch..
Kolejna ściema. Mogę policzyć ile mam zawartych zakładów i ile z tego było boostem. Ale raczej proporcje będą 10 do 1 gdzie 1 to boost a 10 to pozostałe zakłady.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wykluczają wszędzie i nie ma na to reguły.
Polacy nieprzypadkowo są postrzegani jako "złodzieje i kombinatorzy". Swego czasu w offshorach byliśmy na czarnej liście i wykluczano Polaków całkowicie z ofert promocyjnych.

Piszesz o Forbet i Turbo Kursach. A za granie tego ciulstwa potrafią OSTATECZNIE I NIEODWOŁANIE ZAMYKAĆ KONTA. Można wszystko na ten temat znaleźć w sieci. Sławny przykład ze studentami. No i teraz pytanie? Lepiej wyłapać limit na BOOSTA/TurboKurs czy całkiem pożegnać się ze swoim kontem.
1667216177517.png 1667216208360.png

To samo czyni cała reszta polskiego rynku. SUPERBET potrafi wyciąć z kręcenia koła czy zwyczajnie bez podawania przyczyny wykluczyć z promocji ("Spółka nie ma obowiązku podawania przyczyny blokady").
1667216571688.png 1667216872272.png

Reasumując. Wystarczy trochę pogłówkować, aby zarabiać na Boostach/TurboKursach. Jeśli ktoś jest sprytny i poszuka właściwie na youtube to znajdzie receptę. Pecunia non olet.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +180
FNM99 711,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Moja przygoda z tym bukmacherem dość krótka, skorzystałem z bonusu na kurs x50 za 5 zł na wygraną Polaków w siatkówkę mężczyzn na mecz Polska vs Brazylia. Większych kłopotów przy wypłacie nie było także moim zdaniem warto skorzystać z bonusów na start oferowanych przez BETFAN.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czyli nagminna praktyka. Szkoda bo forbet pokazuje, że jednak można. Mają dużo lepszą promocję (podobną w zamyśle) i wyższe kursy pod nazwą turbo i zero limitów ;)
Może i lepsza ale również mnie wyeliminowali z promocji turbokurs , także praktyki jak na betfan. Mało tego zamknęli mi przez to konto i nawet nie mogę wplacic tam juz pieniądzy. Zero limitow? Limit 50zl
Większość graczy która nagminnie korzysta z promocji turbokurs dostająe takie maile jak mój
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jeśli dostajecie takie coś to może warto to gdzieś nagłośnić, niedawno jeden buk próbował wykluczyć wiele osób z promocji ale wystarczył jeden wpis na Twittera, przeprosili i szybko się z tego wycofali.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nowa odsłona BETFAN

Od dziś pod adresem https://betfan.pl (także w wersji mobilnej) możecie zobaczyć zupełnie nową odsłonę naszego produktu, tę samą, która od kilku miesięcy była dostępna dla posiadaczy aplikacji na iOS. Nowe, jak mawiał klasyk – oznacza lepsze. Poza zmienionym designem, w tym bardzo dobrze odbieranym w okresie testów trybem ciemnym, można znaleźć także sporo nowych funkcjonalności, mających ułatwiać życie graczom. Cel jest jasny: wszystko ma działać szybciej i wymagać od użytkowników mniej kliknięć.


By łatwiej przyzwyczaić gracza do nowej odsłony, wgraliśmy także krótki samouczek, również prezentujący nowości – w tym Transmisje TV, które teraz są jasno pokazane na stronie. Przypominamy, że warunkiem koniecznym do obejrzenia relacji na żywo przy danym evencie jest zawarcie dowolnego zakładu w ciągu 24h.


Dzisiejsza zmiana, choć długo wyczekiwania, jest zaledwie początkiem – w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach będziemy sukcesywnie rozwijać nasz produkt i wdrażać nowe funkcjonalności, by rozrywka w BETFAN sprawiała jeszcze więcej przyjemności.
 
Do góry Bottom