>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher BETFAN - opinie

W 235

Wojak101

Użytkownik
Chodzi mi o ten bonus Pudziana. 100% od drugiej wpłaty. U innych buków jest tak, że musisz 3 czy 4 krotnie obrócić, ale bonusem, a nie depozytem. Np. w fortunie. A tutaj tak jak by musisz obrócić depozytem żeby odblokować bonus. Trochę bez sensu. Ale widocznie tak tutaj jest.


Czy ten Betfan może być jeszcze bardziej walniętym bukmacherem ? Za bonus nie postawisz. A teraz się okazuje że i za własną kasę postawić nie mogę.

Wczoraj wygrałem kupon, dzisiaj chce postawić kolejny piłka nożna/tenis. To wyskakuje błąd " kupon zawiera zdarzenia z niedozwolonej kategorii. Nie można zagrac za bonus/freebet. " Tylko że ja stawiam za normalną kasę a nie żadne bonusy ! Oczywiście normalnego kontaktu przez czat, jak w stsie, tez nie ma. Co za firma... Pierwszy i ostatni raz tutaj zagralem.

Edit :

Jest to najgorszy bukmacher z jakim miałem styczność. Z ręką na sercu, a grałem u paru zarówno polskich jak i zagranicznych. Aplikacja nawet nie w połowie tak dobra jak aplikacje innych. Miałem problemy z zawarciem kuponu zarówno za swoje pieniądze jak i bonus. Chat i ich pomoc - beznadzieja. Zero pomocy tylko weryfikację. Założyłem konto, przeszedłem trzy weryfikację. Maila, dokumentów i konta. A mimo to, nadal jest jakiś problem z wypłata środków które wygrałem ! Może jeszcze mocz do analizy trzeba wysłać ? Ciągle jakieś problemy techniczne , nie da się zawrzec zakładu. TRAGEDIA. Skusił mnie ich bonus, oczywiście z bonusami też był problem, i bonusow w postaci zwrotu za przegrany zakład i freebeta w wogole nie dostałem. Wracam do fortuny. Broń Boże nikogo nie reklamuje. Ale to niebo a ziemia jeśli chodzi o aplikacje, obsługę, wypłaty i wszystko pozostale
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chodzi mi o ten bonus Pudziana. 100% od drugiej wpłaty. U innych buków jest tak, że musisz 3 czy 4 krotnie obrócić, ale bonusem, a nie depozytem. Np. w fortunie. A tutaj tak jak by musisz obrócić depozytem żeby odblokować bonus. Trochę bez sensu. Ale widocznie tak tutaj jest.


Czy ten Betfan może być jeszcze bardziej walniętym bukmacherem ? Za bonus nie postawisz. A teraz się okazuje że i za własną kasę postawić nie mogę.

Wczoraj wygrałem kupon, dzisiaj chce postawić kolejny piłka nożna/tenis. To wyskakuje błąd " kupon zawiera zdarzenia z niedozwolonej kategorii. Nie można zagrac za bonus/freebet. " Tylko że ja stawiam za normalną kasę a nie żadne bonusy ! Oczywiście normalnego kontaktu przez czat, jak w stsie, tez nie ma. Co za firma... Pierwszy i ostatni raz tutaj zagralem.

Edit :

Jest to najgorszy bukmacher z jakim miałem styczność. Z ręką na sercu, a grałem u paru zarówno polskich jak i zagranicznych. Aplikacja nawet nie w połowie tak dobra jak aplikacje innych. Miałem problemy z zawarciem kuponu zarówno za swoje pieniądze jak i bonus. Chat i ich pomoc - beznadzieja. Zero pomocy tylko weryfikację. Założyłem konto, przeszedłem trzy weryfikację. Maila, dokumentów i konta. A mimo to, nadal jest jakiś problem z wypłata środków które wygrałem ! Może jeszcze mocz do analizy trzeba wysłać ? Ciągle jakieś problemy techniczne , nie da się zawrzec zakładu. TRAGEDIA. Skusił mnie ich bonus, oczywiście z bonusami też był problem, i bonusow w postaci zwrotu za przegrany zakład i freebeta w wogole nie dostałem. Wracam do fortuny. Broń Boże nikogo nie reklamuje. Ale to niebo a ziemia jeśli chodzi o aplikacje, obsługę, wypłaty i wszystko pozostale
Jeżeli jesteś zainteresowany to podeślij mi na pw mail na który masz konto w Betfan to postaram się wyjaśnić sprawę. Pozdrawiam
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nowy tydzień rozpoczynamy od samych pozytywnych wieści!

Po pierwsze - zdarzenia z asystą Roberta Lewandowskiego, które znalazły się na kuponach naszych klientów, zostały rozliczone jako wygrane. Choć La Liga oficjalnie nie zaliczyła ostatniego podania Polakowi, postanowiliśmy pójść patriotyczną ścieżką, co pozwoliło wielu naszym graczom na odnotowanie wygranej :)

Po drugie - zakończony weekend to kilka naprawdę okazałych triumfów naszych klientów, którzy niewątpliwie poszli na całość. Stawki kuponów były bardzo okazałe, ale jeszcze okazalsze okazały się wygrane, które są już na kontach autorów kuponów.

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
I po trzecie w końcu - przypominamy raz jeszcze o promocji dla nowych klientów. W skrócie: dziś nowi klienci mogą odebrać aż 50 zł freebetu za każdego gola Liverpoolu w meczu przeciwko Manchesterowi United. Forma "Czerwonych Diabłów" zdecydowanie nie powala, dlatego liczymy na kanonadę w wykonaniu ekipy z Anfield z efektem w postaci obfitych sum na kontach naszych graczy!

1024x200.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miniony weekend był wyjątkowo udany dla jednego z naszych Graczy. Niewielu śmiałków zdecydowałoby się na obstawienie meczów Ekstraklasy za tak wysoką stawkę, bo wyniosła ona aż 10 tysięcy złotych! Szczęśliwie jednak kupon okazał się wygrany, co zawocowało otrzymaniem prawie 80 tysięcy złotych. Serdecznie gratulujemy!

Kupon możecie znaleźć TUTAJ.

Kupon 78k.png
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chcielibyśmy również podzielić się z Wami kuponem, którego rozstrzygnięcie rozgrywało się dzisiejszej nocy i doprowadziło do efektownego triumfu naszego gracza - za najniższą możliwą stawkę, czyli zaledwie 2 złote, wygrał on ponad 20 tysięcy! Kluczem do sukcesu okazały się trzy "łamaki" z różnych krajów Ameryki Południowej.

Link do kuponu: https://betfan.pl/kupon-kibica?id=13076178

Kupon.png
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Chcielibyśmy również podzielić się z Wami kuponem, którego rozstrzygnięcie rozgrywało się dzisiejszej nocy i doprowadziło do efektownego triumfu naszego gracza - za najniższą możliwą stawkę, czyli zaledwie 2 złote, wygrał on ponad 20 tysięcy! Kluczem do sukcesu okazały się trzy "łamaki" z różnych krajów Ameryki Południowej.

Link do kuponu: https://betfan.pl/kupon-kibica?id=13076178

Pokaż załącznik 21813
Po takim kuponie to limity w betfan gwarantowane
 
Otrzymane punkty reputacji: +894
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Witam!! Mam pytanie,a mianowicie czy grający ktoś w Betfanie też ma taką sytuację jak ja,że
nie może puścić kuponu od paru dni,ani wysłać do nich wiadomość w tej sprawie?????
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Rezultaty wczorajszych spotkań w Lidze Mistrzów z pewnością okazały się bardzo zaskakujące dla większości typerów. Wśród naszych graczy znalazło się jednak kilka ciekawych kuponów, a bez wątpienia tym najlepszym był kupon... SOLO, LIVE, ze stawką aż 5000 ZŁ!

Na jaki zakład zdecydował się jeden z Graczy BETFAN? Okazuje się, że po około dwudziestu minutach spotkania pomiędzy FC Kopenhagą a Manchesterem City prawdopodobnie intuicja powiedziała mu, że tym razem ekipa Pepa Guardioli nie zdoła odnieść zwycięstwa i postawił na brak porażki Kamila Grabary i spółki. Stresu zapewne nie brakowało, jednak efekt okazał się świetny - na konto Gracza trafiły aż 22 tysiące złotych! Jak widać... czasami warto nie iść utartą ścieżką ;)

Kupon możecie znaleźć tutaj: https://betfan.pl/kupon-kibica?id=13306372

Kupon.png
 
maarcin14 651,9K

maarcin14

Użytkownik
Rezultaty wczorajszych spotkań w Lidze Mistrzów z pewnością okazały się bardzo zaskakujące dla większości typerów. Wśród naszych graczy znalazło się jednak kilka ciekawych kuponów, a bez wątpienia tym najlepszym był kupon... SOLO, LIVE, ze stawką aż 5000 ZŁ!

Na jaki zakład zdecydował się jeden z Graczy BETFAN? Okazuje się, że po około dwudziestu minutach spotkania pomiędzy FC Kopenhagą a Manchesterem City prawdopodobnie intuicja powiedziała mu, że tym razem ekipa Pepa Guardioli nie zdoła odnieść zwycięstwa i postawił na brak porażki Kamila Grabary i spółki. Stresu zapewne nie brakowało, jednak efekt okazał się świetny - na konto Gracza trafiły aż 22 tysiące złotych! Jak widać... czasami warto nie iść utartą ścieżką ;)

Kupon możecie znaleźć tutaj: https://betfan.pl/kupon-kibica?id=13306372
a co z ekstra podatkiem przy takiej wygranej ?
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Skonsultowałem to z Betfan i oto odpowiedź:
Kupony naszych graczy publikowane w formie graficznej uwzględniają wyłącznie pobierany bezpośrednio przy zawieraniu zakładu podatek od stawki. Podatek od wysokich wygranych jest natomiast pobierany dopiero po rozliczeniu kuponu gracza, czyli na późniejszym etapie, niż następuje osadzenie tego kuponu w formie linku do publikacji.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nasz klient postawił na mniej ryzykowne Liverpool, Napoli oraz Bayern i dodał do tego zestawu brak porażki hiszpańskich zespołów. Bez wątpienia jest wdzięczny naszemu rodakowi, Robertowi Lewandowskiemu - w końcu bez jego pomocy triumfu zwyczajnie by nie było! Na szczęście nasz reprezentant dołożył swoją "cegiełkę" do zdobytego przez Blaugranę punktu i pozwolił naszemu Graczowi na zdobycie ponad 30 tysięcy złotych.

Kupon możecie znaleźć TUTAJ

Kupon.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +558
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Piękne wygrane. Z tej okazji mam pytanie. Jak zakończyła się sprawa dziewczyny która w betfanie wygrała naprawdę duże pieniądze i odmówili jej wypłaty? Temat z tego co widzę usunięty z forum. Jak to się zakończyło?
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nasz klient postawił na mniej ryzykowne Liverpool, Napoli oraz Bayern i dodał do tego zestawu brak porażki hiszpańskich zespołów. Bez wątpienia jest wdzięczny naszemu rodakowi, Robertowi Lewandowskiemu - w końcu bez jego pomocy triumfu zwyczajnie by nie było! Na szczęście nasz reprezentant dołożył swoją "cegiełkę" do zdobytego przez Blaugranę punktu i pozwolił naszemu Graczowi na zdobycie ponad 30 tysięcy złotych.

Kupon możecie znaleźć TUTAJ

Kiedy taki kurs był na Atletico lub remis?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mamy dla Ciebie coś EXTRA. Freebet od zagrania albo zakład bez ryzyka - wybór należy do Ciebie!

Dokonaj wyboru:
▪ zagraj kupon z min. kursem 2.0 za dokładnie 10 zł aby odberać FREEBET o wartości 20 zł
LUB
▪ zagraj kupon za dokładnie 20 zł, a w razie niepowodzenia zgarnij zwrot

Rozumiem, że potrzebuje tylko zagrać?. Czy muszę to gdzieś podczas tworzenia kuponu zatwierdzić?
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Nasz klient postawił na mniej ryzykowne Liverpool, Napoli oraz Bayern i dodał do tego zestawu brak porażki hiszpańskich zespołów. Bez wątpienia jest wdzięczny naszemu rodakowi, Robertowi Lewandowskiemu - w końcu bez jego pomocy triumfu zwyczajnie by nie było! Na szczęście nasz reprezentant dołożył swoją "cegiełkę" do zdobytego przez Blaugranę punktu i pozwolił naszemu Graczowi na zdobycie ponad 30 tysięcy złotych.

Kupon możecie znaleźć TUTAJ


Kurs na podwójna szanse ateltico lub remis 😅😂😂
 

Załączniki

Do góry Bottom