>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BETFAN - Mistrz Kuponów - 5 000 zł w gotówce dla typera tygodnia

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
A co tam, można spróbować się pobawić 🏓
Zaczynam z Midtjylland prowadzenie do przerwy (@2.21) 👍

Prawdopodobnie kurs atrakcyjny, bo z kolei kurs na to, że Midtjylland będzie prowadzić do przerwy plus wygra jest zbyt zaniżony i wynosi @2.16 (to nie "podwójna szansa") 🤷‍♂️
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Tak właśnie według mnie trzeba to traktować
Pewnie 🙂
Tym bardziej że więcej zarobilibyśmy grając wszystkie kupony przez cały dzień jako jedno całe AKO 😉
No ale challenge, nie powiem, fajny, i 99 złotych można na taką zabawę wydać 💵 (co nie zmienia faktu że fajnie byłoby nie odpaść już na pierwszym etapie tylko najwcześniej na drugim i w całym konkursie wyjść na zero) 😅

Edit: i już odpadłem, powodzenia dla innych 👍🙂
 
Ostatnia edycja:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Ja jestem wciąż w grze :D Wczoraj over 1,5 w meczu Annecy i Covilhy. Dziś podobna strategia w mecze underowe. Próbuje pary gospodarz otwiera strefę spadkową a rywal w środku stawki. Zobaczymy jak będzie.

Myślę, że sporo osób z tych 400 odpadnie po wczoraj. Betfan dał bonus za wirtuale (przy obrocie depozytem) więc pewnie wielu skusiło się i spróbowało upolować coś za te 99 po sporym kursie. Podejrzewam, że będzie już liczba dwucyfrowa...
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Do trzech razy sztuka. Dzisiaj postawiłbym na Piast - Legia: BTS + over 2.5 gola (@2.43).

Edit: 0:1. No zdecydowanie bym nie wygrał tego konkursu 😛
 
Ostatnia edycja:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Czyżby to już koniec zabawy? Wczoraj zostalo 5 osób, dzis betfan nie zrobił aktualizacji ... brak informacji o zapisach. Szkoda, fajny challenge.
 
Do góry Bottom