>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

BETFAN - Mistrz Kuponów - 5 000 zł w gotówce dla typera tygodnia

najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
UDOWODNIJ, ŻE JESTEŚ NAJLEPSZY I ZGARNIJ 5 000 ZŁ NA KONTO GŁÓWNE!
Zagraj codziennie 1 kupon, który okaże się wygrany, a przejdziesz do rywalizacji w dniu następnym. Jeśli zostaniesz ostatni na placu boju, lub do niedzieli kurs łączny zagranych i wygranych przez Ciebie zakładów okaże się najwyższy - zgarniesz nagrodę!

WARUNKI KUPONÓW
1. Stawka: dokładnie 99 zł
2. Min. kurs kuponu: 2.0
3. Kupony SOLO lub AKO
4. Oferta przedmeczowa, Gry Karciane, Sporty Wirtualne
5. Zagrany i rozliczony każdego dnia od poniedziałku do niedzieli

Wygrany kupon - grasz dalej!
- Aby wygrać, musisz każdego dnia zagrać i wygrać 1 kupon spełniający warunki
- Np. grasz kupon w poniedziałek, wygrywasz - jesteś w grze i stawiasz kupon we wtorek
- We wtorek znów wygrywasz - grasz w środę
- Przegrywasz - odpadasz z rywalizacji
- Zwycięzcę poznamy w niedzielę

Więcej: https://betfan.pl/mistrz-kuponow
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
UDOWODNIJ, ŻE JESTEŚ NAJLEPSZY I ZGARNIJ 5 000 ZŁ NA KONTO GŁÓWNE!
Zagraj codziennie 1 kupon, który okaże się wygrany, a przejdziesz do rywalizacji w dniu następnym. Jeśli zostaniesz ostatni na placu boju, lub do niedzieli kurs łączny zagranych i wygranych przez Ciebie zakładów okaże się najwyższy - zgarniesz nagrodę!

WARUNKI KUPONÓW
1. Stawka: dokładnie 99 zł
2. Min. kurs kuponu: 2.0
3. Kupony SOLO lub AKO
4. Oferta przedmeczowa, Gry Karciane, Sporty Wirtualne
5. Zagrany i rozliczony każdego dnia od poniedziałku do niedzieli

Wygrany kupon - grasz dalej!
- Aby wygrać, musisz każdego dnia zagrać i wygrać 1 kupon spełniający warunki
- Np. grasz kupon w poniedziałek, wygrywasz - jesteś w grze i stawiasz kupon we wtorek
- We wtorek znów wygrywasz - grasz w środę
- Przegrywasz - odpadasz z rywalizacji
- Zwycięzcę poznamy w niedzielę

Więcej: https://betfan.pl/mistrz-kuponow
To się gra od poniedziałku bo tak to jest opisane ze nic z tego nie wiadomo
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Udało się? 125 osób dalej w grze.
To ładnie pokazuje jak blisko 80% graczy już pierwszego dnia uwaliło swoje kupony ;) A 99 złotych razy 467 przegranych kuponów = 46.233 zł zysku brutto dla buka. Ładnie jak na finalną nagrodę w postaci małego ułamka tej kwoty tj. 5000 zł :)
Taki tylko subiektywny pogląd, nic nie mam do Betfan, lubię tego buka, choć dawno już tam nie grałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Panowie na każdej z tych promocji buk jest do przodu. Gdyby było inaczej to by nie robił takiej akcji. A ja nadal w grze

Tak mi teraz przyszło na myśl. Załóżmy że już w środę zostanie 1 osoba w grze - czy dostaje juz tą kasę czy też ten jednak musi typować do niedzieli?

e: dobra teraz widzę - zostaje 1 to wygrywa

e2: Sunderland kończy mi zabawe
 
Ostatnia edycja:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
To ładnie pokazuje jak blisko 80% graczy już pierwszego dnia uwaliło swoje kupony ;) A 99 złotych razy 467 przegranych kuponów = 46.233 zł zysku brutto dla buka. Ładnie jak na finalną nagrodę w postaci małego ułamka tej kwoty tj. 5000 zł :)
Taki tylko subiektywny pogląd, nic nie mam do Betfan, lubię tego buka, choć dawno już tam nie grałem.
Nie do końca to tak działa. Żeby wziąc udział w promocji trzeba było się zapisać. 592 się zapisało. Ale to nie znaczy, że 592 zagrało...

Edit: promka bardzo fajna dla kogoś, kto gra sobie na podwojenie. Jeden trafiony kupon i lekki minus, po dwóch dniach już plus. Ja zostałem w grze - gram sobie 2x overek 1,5 po kursie 2,01-2,04. Liczę, że po wtorku zostanie maks 70 osób - czekamy bo lista wciąż nie jest uzupełniona :)
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Nie do końca to tak działa. Żeby wziąc udział w promocji trzeba było się zapisać. 592 się zapisało. Ale to nie znaczy, że 592 zagrało...

Edit: promka bardzo fajna dla kogoś, kto gra sobie na podwojenie. Jeden trafiony kupon i lekki minus, po dwóch dniach już plus. Ja zostałem w grze - gram sobie 2x overek 1,5 po kursie 2,01-2,04. Liczę, że po wtorku zostanie maks 70 osób - czekamy bo lista wciąż nie jest uzupełniona :)
Powodzenia! Fajnie gdyby wygrał forumowicz!
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
No to to już jest niewątpliwa zachęta dla graczy w kolejnej edycji.
Szanse wydają się wręcz ogromne.
Pytanie tylko, czy to nie podpucha, żeby właśnie zachęcić do kolejnych edycji ;) Nie wiem, nie oceniam. Ale zostało niecałe 2%. A powinno? Zakładając, że każdy daje kupony na podwojenie, to tak czysto statystycznie szanse na bycie dalej w grze powinny być 100%/(2^3), a więc około 12,5%. Wiadomo, że część ludzi puszcza taśmy, trzeba doliczyć też marżę buka. Niech to będzie więc te 5-8%. Ale niecałe 2%? Śledzę wątek z zaciekawieniem :)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
No to to już jest niewątpliwa zachęta dla graczy w kolejnej edycji.
Szanse wydają się wręcz ogromne.
Pytanie tylko, czy to nie podpucha, żeby właśnie zachęcić do kolejnych edycji ;) Nie wiem, nie oceniam. Ale zostało niecałe 2%. A powinno? Zakładając, że każdy daje kupony na podwojenie, to tak czysto statystycznie szanse na bycie dalej w grze powinny być 100%/(2^3), a więc około 12,5%. Wiadomo, że część ludzi puszcza taśmy, trzeba doliczyć też marżę buka. Niech to będzie więc te 5-8%. Ale niecałe 2%? Śledzę wątek z zaciekawieniem :)

na tak malym interwale to normalne. to jest dzielenie a nie mnozenie i wystarczy jeden gorszy dzien obstawiajacych, zeby wykruszyc wiekszosc z nich. takie wyliczenia sa dokladne na wiekszej probie, na mniejszym interwale maja taki sens jak systemy z sieciami neuronowymi, ktore nic nie pokazuja po za przypadkiem 🙃

druga sprawa to zasady konkursu. jak zostanie wiecej niz jedna osoba do niedzieli... czyli w cyklu tygodniowym to wygrywa ten kto trafi wyzszy kurs laczny, wiec samo podwajanie moze okazac sie niewystarczajace.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
na tak malym interwale to normalne. to jest dzielenie a nie mnozenie i wystarczy jeden gorszy dzien obstawiajacych, zeby wykruszyc wiekszosc z nich. takie wyliczenia sa dokladne na wiekszej probie, na mniejszym interwale maja taki sens jak systemy z sieciami neuronowymi, ktore nic nie pokazuja po za przypadkiem 🙃

druga sprawa to zasady konkursu. jak zostanie wiecej niz jedna osoba do niedzieli... czyli w cyklu tygodniowym to wygrywa ten kto trafi wyzszy kurs laczny, wiec samo podwajanie moze okazac sie niewystarczajace.
Dlatego z tym większym zaciekawieniem obserwuję ten etap konkursu :)
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
I dziś startuje kolejna edycja. Ostatnio poległem po 4 dniu, więc próbujemy i tym razem :D
Post automatycznie złączony:

Slavia uwaliła? ;)
Próbowałem 2xover 1,5 minimalnie ponad 2.0. Niestety głupi liczyłem, że coś wpadnie w Superpucharze Rumunii i w końcowce ruszą do ataku. Poszło siarczyste 0:0 i po kuponie :D
 
Do góry Bottom