>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
- bo naczytalem sie troche o tych wszystkich zaletach tego buka /ze sie zakladam z innymi ludzmi itd./ i juz zgłupiałem w pewnym momencie, moje pytanie brzmi - czy moge sobie tak najzwyczajniej postawic zaklad np. na to ze w danym meczu padnie 1 lub wiecej bramek dla konkretnej druzyny czy musze czekac az ktos sie bedzie licytował/?? nie wiem czy dobrze mowie/. Czy generalnie moge sobie obsawiac dane zaklady jak w normalnym buku czy jest jakis haczyk /bo cos mie sie tak zdaje a nie jestem pewien/
Naturalnie, skoro zakladasz sie z kims na przeciwstawne zdarzenia to musisz czekac az ktos bedzie chcial z Toba zagrac ... i to jest wlasnie fajne ????

- ten bonus 20 EURO to dostane dopiero gdy sam przynajmniej raz cos obstawie za swoja kase tak? /jestem nowym urzytkownikiem i wpisalem ten kod/
Tak, trzeba wplacic i troche ugrac, potem dostaniesz bonus (za granie dostajesz punkty i trzeba miec tych punkow iles tam) ... i osoba ktora Ci to polecila tez dostaje kaske :p Takze warto w sumie polecac ...
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Przekroczony zostal limit ryzyka badz strat
&quot;Przekroczony zostal limit ryzyka badz strat&quot;

Taki komunikat dostalam przy probie obstawienia live. Kto wie z czym to sie je ? Jakie limity ?

Drugi komunikat w tym popupie dotyczyl moich srodkow na koncie, ale one sa odpowiednie a chcialam zagrac za minimalna stawke ... wrrr :p

 
flabeet 0

flabeet

Użytkownik
... ok czyli juz w sumie wszystko jasne tylko dla uzupelnienia - dla przykladu jesli znajde tam oferte na konkretne zdarzenie powiedzmy: w meczu padnie 1 bramka lub wiecej /po kursie powiedzmy 1.05/ to znaczy ze znalazl sie w serwisie ktos taki co obstawia ze ten mecz zakonczy sie wynikim 0:0 /czyli nie padna bramki/ i ja z nim w tym momencie zawieram zakład i jesli ja go wygram to znaczy ze ten ktos na tym straci tak? /rozumim ze ten ktos zeby mu sie ryzyko opłacało to musi miec na ten remis 0:0 jakis przeciwny do mojego, wysoki kurs tak?/

Podsumowujac - za kazdym razem gdy ja cos wygram to ktos inny /jakas osoba fizyczna zalogowana na serwisie/ traci na tym tak? wygrywam jego kase?
jak tak to ta Giełda zapowiada sie ekscytująco, czas cos przelac i do bani z całą masa pozostałych buków ;-)
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
... ok czyli juz w sumie wszystko jasne tylko dla uzupelnienia - dla przykladu jesli znajde tam oferte na konkretne zdarzenie powiedzmy: w meczu padnie 1 bramka lub wiecej /po kursie powiedzmy 1.05/ to znaczy ze znalazl sie w serwisie ktos taki co obstawia ze ten mecz zakonczy sie wynikim 0:0 /czyli nie padna bramki/ i ja z nim w tym momencie zawieram zakład i jesli ja go wygram to znaczy ze ten ktos na tym straci tak? /rozumim ze ten ktos zeby mu sie ryzyko opłacało to musi miec na ten remis 0:0 jakis przeciwny do mojego, wysoki kurs tak?/
Tak, Ty na &gt;=1 on na 0. To sa zdarzenia przeciwstawne. A te lay&#39;e to taka zabawa w bukmachera.

Podsumowujac - za kazdym razem gdy ja cos wygram to ktos inny /jakas osoba fizyczna zalogowana na serwisie/ traci na tym tak? wygrywam jego kase?
jak tak to ta Giełda zapowiada sie ekscytująco, czas cos przelac i do bani z całą masa pozostałych buków ;-)
No tak, wygrywasz Ty lub przeciwnik ... i zawsze Betfair, bo sciaga prowizje od wygranej netto ???? Tak naprawde gra sie o kogos kase (ilosc kasy w grze po danym kursie masz w &quot;kosteczce&quot; pod kursem).

Zna ktos odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie ?


//Edit:
Juz wiem. Rynek australijski ...
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
nie rozumiem o co hcodzi z tym przekroczeniem ryzyka badz strat :p
To chodzilo jednak o kase, tam sa dwa konta brytyjskie i australijskie i na zdarzenia w australii gra sie z konta australijskiego, na ktorym nie mialam kasy (trzeba sobie przelac z brytyjskiego). A wtedy gralam na rynku kangurow ...
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
ojej jakie to wszystko jest dziwne :p
no to powiedz mi jak juz sie tak znasz na tym betfair
jak jest zdarzenie powiedzmy w NHL po kursach
1 __ X __ 2
1.70 2.50 3.20

a ja bym chcial zaproponowac komus opcje &quot; 1 &quot; po kusie 1.90 to jak mam to zrobic?
o ile wogole tak moge? ( ale chyba rozumiem na czym polegaja gieldy wiec raczej moge ???? )
 
flabeet 0

flabeet

Użytkownik
- czy ta suma pieniedzy pochodzaca od innych graczy wyswietlona pod danym kursem ma jakies znaczenie przy mojej ewentualnej wygranej /czy jest to pula, ktora bedzie dzielona pomiedzy wszystkich graczy, ktorzy postawili dany zaklad, czy to znaczy ze moze dojsc do sytuacji ze nie uzyskam ewentualnej prognozowanej wygranej z powodu tego ze pula była zbyt mała?/


A tu pytanka dotyczace &quot;pola rozowego&quot; czyli przeciw jakiemus zdarzeniu:

- czy wartosc kursu po jakim chodzi dane zdarzenie jest dla mnie istotna jesli chodzi o to ile kasy wygram ewentualnie na tym zdarzeniu? bo konkretnie jak sie stawia na opcje &quot;1 i wiecej goli&quot; to jak tam po stronie buka /na rozowym polu/ wpisuje na sucha jakas kwota to mi wyskakuje ze wygram dokladnie tyle ile postawilem, czyli ze mi pomnozy kase pod warunkiem ze trafie natomiast od kursu mam wrazenie ze zalezy tylko to ile ewentualnie strace jesli nie wejdzie. I dla tego wlasnie zauwzylem tez ze tam odwrotnie jak na /niebieskim/ - kurs jest lepszy im nizszy.. ale z drugiej strony jak chce sie pobawic &quot;na rozowym&quot; obstawiajac zaklad przeciw wygrana/remis/przegrana to tam mi juz moja wygrana przemnaza przez obecny kurs.. nie wiem moze sie w czyms myle...

- co sadzicie o zakładach LIVE? bo tam np. tez cos dziwnego... screen z dzisiejszego meczu Chelsea z 50 min http://img488.imageshack.us/img488/8666/2kq4.jpg i czy to znaczy ze w tym momencie moge tak zagrac /postawic taki zaklad w tym momencie bez problemu/ i tyle wygrac ewentualnie? bo cos mi sie to zbyt piekne wydaje zeby bylo prawdziwe ;)

Obstawiacie wogole zakłady &quot;przeciw danemu zdarzeniu&quot;?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
- czy ta suma pieniedzy pochodzaca od innych graczy wyswietlona pod danym kursem ma jakies znaczenie przy mojej ewentualnej wygranej /czy jest to pula, ktora bedzie dzielona pomiedzy wszystkich graczy, ktorzy postawili dany zaklad, czy to znaczy ze moze dojsc do sytuacji ze nie uzyskam ewentualnej prognozowanej wygranej z powodu tego ze pula była zbyt mała?/


A tu pytanka dotyczace &quot;pola rozowego&quot; czyli przeciw jakiemus zdarzeniu:

- czy wartosc kursu po jakim chodzi dane zdarzenie jest dla mnie istotna jesli chodzi o to ile kasy wygram ewentualnie na tym zdarzeniu? bo konkretnie jak sie stawia na opcje &quot;1 i wiecej goli&quot; to jak tam po stronie buka /na rozowym polu/ wpisuje na sucha jakas kwota to mi wyskakuje ze wygram dokladnie tyle ile postawilem, czyli ze mi pomnozy kase pod warunkiem ze trafie natomiast od kursu mam wrazenie ze zalezy tylko to ile ewentualnie strace jesli nie wejdzie. I dla tego wlasnie zauwzylem tez ze tam odwrotnie jak na /niebieskim/ - kurs jest lepszy im nizszy.. ale z drugiej strony jak chce sie pobawic &quot;na rozowym&quot; obstawiajac zaklad przeciw wygrana/remis/przegrana to tam mi juz moja wygrana przemnaza przez obecny kurs.. nie wiem moze sie w czyms myle...

- co sadzicie o zakładach LIVE? bo tam np. tez cos dziwnego... screen z dzisiejszego meczu Chelsea z 50 min http://img488.imageshack.us/img488/8666/2kq4.jpg i czy to znaczy ze w tym momencie moge tak zagrac /postawic taki zaklad w tym momencie bez problemu/ i tyle wygrac ewentualnie? bo cos mi sie to zbyt piekne wydaje zeby bylo prawdziwe ;)

Obstawiacie wogole zakłady &quot;przeciw danemu zdarzeniu&quot;?
pewnie zle to wszystko zrozumiales...
wytlumacze ci to na tym twoim screenie
otoz masz kurs ze Wycombe nie wygra ( te 55 na rozowym ) no i zdecydowales sie wejsc w taki zaklad
no i obok masz stawke obstawiajacego ( twoje 10 ) to nie jest tak ze za te 10 wygrasz te 550 ktore jest dalej
to jest odwrotnie

a wiec:
zeby wygrac te 10 ktore tam wpisales musisz sie &quot;zobowiazac&quot; i postawic 550 euro ze wycombe nie wygra
jezeli nie wygra wygrasz 10 euro ryzykujac 550 ;)
tak to wyglada
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
ojej jakie to wszystko jest dziwne :p)
Nie martw sie, na pewno sobie poradzisz :]

no to powiedz mi jak juz sie tak znasz na tym Betfair
jak jest zdarzenie powiedzmy w NHL po kursach
1 __ X __ 2
1.70 2.50 3.20

a ja bym chcial zaproponowac komus opcje &quot; 1 &quot; po kusie 1.90 to jak mam to zrobic?
o ile wogole tak moge? ( ale chyba rozumiem na czym polegaja gieldy wiec raczej moge ???? )
Na stronach jest dostepny tutorial/demo dla zoltodziobow. Polecam zapoznac sie z nim przed zadawaniem pytan.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Shaker napisał/a:

no to powiedz mi jak juz sie tak znasz na tym Betfair
jak jest zdarzenie powiedzmy w NHL po kursach
1 __ X __ 2
1.70 2.50 3.20

a ja bym chcial zaproponowac komus opcje &quot; 1 &quot; po kusie 1.90 to jak mam to zrobic?
o ile wogole tak moge? ( ale chyba rozumiem na czym polegaja gieldy wiec raczej moge ???? )

Na stronach jest dostepny tutorial/demo dla zoltodziobow. Polecam zapoznac sie z nim przed zadawaniem pytan.
e juz sobie poradzilem :p to bylo w sumie proste tylko zamiast pojsc prosta droga i sobie wyjasnic to bladzilem gdzies na okolo :jezora:
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
a co myślicie o grach na betfair, które są podobno bez marży, tj. zero roulette? Czy są tam jakieś prowizje, bo jeśli nie, to zapowiada się bardzo interesująco...
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
chodzi o to że prawdopodobieństwo jest równe, a nie mniejsze niż 50%, czyli jak obstawisz wszystko to wychodzisz na zero, a nie tracisz.

Czy jest ktoś, kto orientuje się w temacie?
 
rycerzx 0

rycerzx

Użytkownik
Chłopie!!! ale chodzi o to, że tam nie ma zera! Zanim coś napiszesz to się zastanów!

Czekam na odpowiedź mojego wcześniejszego pytania.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
a no to sorry
poprostu wydawalo mi sie ze jak ruletka to taka normalna ????
no ale skoro jest tak jak piszesz to fakt.. obstawiajac wszystko wychodzisz na zero... itd.
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Widzieli? Wprowadzili Multi Zaklady ... Z tym, ze na razie ta oferta mizerna jest ???? Sama PN i tylko wybiorczo ...

No ale ogolnie ????
 
G 0

gonzalez

Użytkownik
Wszedłem dzisiaj na Betfair - &#39;Play for fun&#39; w czasie meczu Barcelona:Liverpool i troszkę się zdziwiłem :wowsdf: -&gt; mecz był zawieszony.
Całkiem miło, że zaimplementowali Live w tej &quot;zabawce&quot;, ma to dosyć dużą wartość edukacyjną dla &quot;młodych&quot; (stażem) typomaniaków ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom