>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betfair nie działa?

czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Dziś widocznie betfair ma jakieś problemy, w ogóle nie otwiera się strona do tej pory... ciekaw jestem ile osób miało ochotę grać live w tenisa w południe i zainwestowało środki... Czy może być tak, że ludzie stracą z tego powodu środki a betfair na to &quot;ups, sorki, zdarza się ;)&quot;? Zaglądam na betfair od 3 tyg. ale podobno były już podobne wpadki z serwerem?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
W marcu mieli problemy z serwerem i przyjmowali zakłady tylko od anglików. Oczywiście kasy zainwestowanej inplay nie zwrócili (nie można było odsprzedać zakładu): &quot;oni za to nie odpowiadają&quot;. Obrót = zysk i to jest ważne dla bet(not)fair, więc nie było powodu by anulowali zakłady.
To, że sporo graczy straciło kasę nie ma dla nich znaczenia, liczy się obrót.
Czy może być tak, że ludzie stracą z tego powodu środki a betfair na to &quot;ups, sorki, zdarza się ;)&quot;?
Niewątpliwie tak będzie, ci którzy nie zdążyli odsprzedać zakładów nie będą zadowoleni.
Wg nich za problemy techniczne ich serwerów odpowiadają klienci. Mnie w tamten feralny dzien ograbili na 20EUR.
Pozdro
Edit: Nie tylko betfair ma problemy, w william hill, nordicbet, betclic strony również się nie otwierają. Ktoś wie co jest grane?
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
-&gt; bukzaplac... czyzby betfair czul się tak silny, że nie obchodzi ich garstka niezadowolonych klientów? Mnie jeszcze wtopa z ich strony nie spotkała, ale zganianie, tak jak wspominasz, że awaria serwerów to problem klienta a nie ich, to już moim zdaniem chamstwo. Powinni zmienić swoją politykę. Swoje 20E pewnie szybko odegrałeś, ale co gdyby to było 200E, 2000E? Mialeś szczęście w nieszczesciu,a czy są an tym forum mniejsi (nie)farciarze? jestem ciekaw jak wyglądał ich kontakt z supportem ????
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Tzn nie napisali dosłownie, że klient ponosi dopowiedzialność. Ale skoro oni nie czują się zobowiązani to ktoś chyba musi.
Nie rejestrowałem się w betfair by obstawić zakłady i czekać na wynik do końca spotkania, mogłem to zrobić w pierwszym lepszym buku. W grze in-play nawet kilkuminutowe odłączenie od rynku może przynieść fatalne skutki. Jeśli byłoby to z mojej winy, to ja bym poniósł konsekwencje.
Wg mnie powinni anulować wszystkie zakłady na rynkach in play, gdy nastąpiło odłączenie od serwera, byłoby wtedy fair.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam panowie napisałem do suportu i odpisali mi tak:
Zacznijmy od tego, że to nie jest problem naszej strony czy naszych serwerów. Strona cały czas działa poprawnie. Jedynie klienci z Polski nie są w stanie zalogować się na Betfair. Zakładamy, iż problem leży po stronie Neostrady bądź innych dostarczycieli usług internetowych.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy Pana o przeprowadzenie traceroute. Więc sami widzicie nie wiem co jest grane ale zaczyna mnie ta neostrada wk....... Jak myślicie co dalej będzie.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Odpisali mi tak
Dzięujemy bardzo za przeprowadzanie traceroute.
Pańskie wyniki przekazaliśmy do Działu Technicznego. I tyle Unibet tak samo nie działa o co może chodzić?
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
to pięknie, w całej tej maszynce to chyba tylko gracze dostaną po d...ie, a reszta jak zawsze nigdy niewinna?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Tpsa nieładnie pogrywa, trzeba zgłaszać reklamację :razz: lub podziękować za ich uslugi. Ja naliczyłem z 9 bukmacherów, u których gram a strony się nie otwierają.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Ale nie maja prawa tak robić chyba:;/:. Ja niestety mam neostrade ale nigdy nie miałem takich problemów a do innego operatora nie mam dostępu chyba że jeszcze netia a właśnie działa na neti wie ktoś?
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
Netia działa, wygląda na to że tylko tepsa ma problem. Może jakiś proxy sobie znajdziecie... ????
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Ale nie maja prawa tak robić chyba:;/:. Ja niestety mam neostrade ale nigdy nie miałem takich problemów a do innego operatora nie mam dostępu chyba że jeszcze netia a właśnie działa na neti wie ktoś?
zabroni im ktoś?
 
V 0

vupsek

Użytkownik
Dzisiaj Francja, jutro Polska - poczatek końca
&quot;On 6 April the French parliament passed a law relating to online gaming which came into effect on the 13th May, 2010. This law prevents us from allowing customers to access &quot;do strony o ktorej mowa&quot; (musialem tak napisac bo nie mozna wklejac linkow) and associated sites from France. We are considering our options for the future but in the meantime, as a result of this change in legislation, we can no longer accept bets from France or any of its territories. Please note that this restriction also applies to customers that may have accounts registered in a different location but attempt to use their Betfair account whilst they are visiting France.&quot;
Co dalej, jak to obejść? Czy VPN pomoże? Niech sie wypowie ktos biegly w tym zagadnieniu.
Pozdrawiam
 
V 0

vupsek

Użytkownik
Niestety nie...skandal...Niedlugo wybory wiec nie glosujmy na ta bande. Wybierzmy kogos bardziej liberalnego...
Dajcei znac jak sie zmini u kogos
 
Do góry Bottom