>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betfair nie działa?

V 0

vupsek

Użytkownik
Wlasnie teraz ruszylo. Nalezaloby sie zastanowic co ta dzisiejsza akcja miala oznaczac, czy miala to byc &quot;proba sily&quot; czy tez raczej ostrzezenie? Co dalej? Jak pokazuje przyklad Francji i BF, nas tez moze czekac taka przyszlosc. nadal czekam na wypowiedz znawcy VPN, czy laczac sie przez ten system jestesmy w stanie &quot;oszukac&quot; betfair i zalogowac sie mimo tego ze oni nie chcieli by tego? Innymi slowy &quot;udawac&quot; ze laczymy sie np z terytorium UK?
 
V 0

vupsek

Użytkownik
To trzeba jeszcze samemu kombinowac cos z serwerami? Ja jestem w tym zielony. Chodzilo mi o odplatna usluge vpn, czy wtedy tez musze sie znac na tym czy jako zwykly laik place i mam polaczenie?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mnie ten problem nie dotyczy osobiście, ale tak sobie poczytałem ten temat i proponuję wszystkim poszkodowanym zainstalowanie sieci TOR, po ręcznej konfiguracji jednego pliku za pomocą np. notatnika można wymusić aby łączyło nas jedynie za pomocą adresów z jednego kraju;).
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Używałem kiedyś tora i strasznie muliło. Obawiam się że na trading będą za duże lagi.
Tutaj oczywiste, że sieć nie będzie chodzić &quot;normalnie&quot; ale lepsze to niż całkowity brak dostępu do swoich kont u buków (nie tylko betfair):razz:, tak myśle;).
 
V 0

vupsek

Użytkownik
O Torze kiedys poczytalem ze uzywaja go przede wszystkim pedofile i ze jak ktoremus sie dobiora do dupy to zwykly &quot;szarak&quot; tez moze miec klopoty bo jest jakby czescia tego systemu. Odpuscilem wiec sobie TORA. poza tym dzisiaj raz dzialalo przez proxy a raz nie. Co dziwne, byl moment ze nie moglem nawet otworzyc strony a co dopiero mowic o zalogowaniu.
 
V 0

vupsek

Użytkownik
Jabba odezwij sie do mnie na priv, ja jeszcze nie moge(ponizej 10 postow). Daj jakis namiar na siebie, np. gg. Mam kilka pytan odnosnie vpn. Widze ze jestes nieco zorientowany.
 
K 0

kazimierz782

Użytkownik
Jak jak mam jakiś problem i nie zdążę postawić kontry robię to w bet365 wtedy co prawda tracę jakieś 10-15% ale zawsze lepsze to niż stracić wszystko.A Przecież raz na kilka miesięcy zdarzają się jakieś awarie, wiec
pomyślcie tez o tym
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Jak jak mam jakiś problem i nie zdążę postawić kontry robię to w bet365 wtedy co prawda tracę jakieś 10-15% ale zawsze lepsze to niż stracić wszystko.A Przecież raz na kilka miesięcy zdarzają się jakieś awarie, wiec
pomyślcie tez o tym
o, świetna rada
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Albo można się umówić z jakimś traderem z Angli. Wtedy wystarczy twój telefon, on wystawia kontre ze swojego konta, a później mu zwracasz. W GB korzystają z innego serwera. To też jest dobry pomysł ale trzeba mieć zaufaną osobę
 
Do góry Bottom