>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betfair, a ustawa hazardowa

klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
A ja wam powiem,że mnie nic tak dawno nie wku....,siedzę na tym BF ponad 3 lata,praktycznie od 10msc mam ustabilizowany trading gdzie zdążyłem odrobić wszystko co wcześniej włożyłem a było tego sporo i może nie zarabiam kokosów jednak mam się dobrze sumując wszystkie źródla dochodów,a teraz kombinuj.Jednak w sumie skoro tak to poszedł bym krok dalej.Orientuje się ktoś czy ciężko jest stać się rezydentem podatkowym UK jeśli tam nie pracuje?,bo na większości forów jest napisane że najlepiej mieć pracę ,wymeldować się z PL itd.Wtedy nie ma większego problemu,tylko że pracować tam nie mam zamiaru a tzw progamblerzy płacą tam normalnie podatek lub jak kto woli,hazard jest wolny od podatku gdy nie jest twoim głównym źródłem utrzymania
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
co do adresu to mysle ze juz wiele tęgich głów kombinuje jak to rozwiązać, wszystko zalezy jak bardzo beda sie przykladac do weryfikacji, proponuje zrobic sobie krotkie wakacje i przeczekac ten tydzien, dwa, na pewno beda sposoby zeby to obejsc
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
zresztą wszyscy się uparli na te Anglię, a tak naprawdę vpn mozesz sobie ustawic na kazdy kraj, nie zdziwiłbym sie jakby np duzo latwieksze okazalo sie zalatwienie dokumentow, rachunkow np. na Litwie czy Słowacji niz w Anglii ;)
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
zresztą wszyscy się uparli na te Anglię, a tak naprawdę vpn mozesz sobie ustawic na kazdy kraj, nie zdziwiłbym sie jakby np duzo latwieksze okazalo sie zalatwienie dokumentow, rachunkow np. na Litwie czy Słowacji niz w Anglii ;)
Uparli się bo statystycznie każdy ma tam kogoś więc łatwiej,już nie wspomnę że jakby BF robiło jakiś problemy z wypłatą to można ich odwiedzić osobiście (oczywiście żart) poza tym po angielsku można się dogadać ????
 
S 3

shadowy86

Użytkownik
Ok, czyli co robimy: vpn, a co z dokumentami, macie jakiś pomysł. Co z tego, że ktoś ma kogoś za granicą. Załatwić takie rzeczy nie jest łatwo. Do kiedy najpóźniej musimy wypłacić pieniądze? 31? Czy 30 marzec? Bo tu w sumie różne informacje dostałem.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
najlepiej wypłacić ten dzień wcześniej niż czekać do ostatniej chwili, potem znając życie poblokują dostęp do kont i będzie trzeba indywidualnie przez support załatwiać wypłatę, mając na uwadze że ludzi będzie dużo pisało w tej sprawie to mogą być kolejki ;)
z dokumentami na spokojnie, na chwilę obecną nie wiadomo czego będą od nas oczekiwali, czy tylko samego rachunku (co nie byłoby takie trudne do zdobycia) czy także jakiegoś wyciągu z banku w kraju gdzie się &quot;przeprowadziliśmy&quot; (to wydaje się cięższe do zdobycia)
ps. obiło mi się coś o uszy, że stosunkowo łatwo byłoby ogarnąć rachunek za abonament telewizyjny (Anglia) i nie jest to jakiś wielki koszt
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Sprawdzał ktoś jakie na VPNach są opóźnienia w grze live?
nie stwierdziłem póki co, zależy jeszcze pewnie od VPN
podczas testów wyszło mi, że w zależności od wybranego regionu mamy różny ping i transfer, im bardziej egzotyczny kraj tym gorsze wyniki
 
Do góry Bottom