>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

betdos - 50$ free play

R 17

raul18

Użytkownik
Zmienili cala stronke oraz jakis soft i wszystko probuja przywrocic..odzyskalem juz haslo i normlanie moge sie logowac..stan konta tez sie zgadza i dzisiaj sie dowiedzialem ze musze poczekac do weekendu zeby przywrocili moja historie i wtedy jesli wszystko sie zgadza wyplaca mi kase bez zadnego depozytu
 
R 17

raul18

Użytkownik
No wiec tak, dzisiaj dostalem od nich maila zebym sie zgłosił do LC do pani Janet i poprosil o wyplate. Na czacie dowiedzialem sie ze juz wszystko przyowrocili do porzadku i zamierzaja wszystkim wyplacac pieniadze jesli spelnili warunki podobnie jak ja. Ja dostalem potwierdzenie ze kasa pojawi sie jutro u mnie na koncie w MB, nie musze wplacac zadnego depozytu jak tu niektorzy pisali..wystarczy z nimi pogadac chwile i napisac ze w zasadach promo nie bylo takiego warunku i bez zadnego problemu kase wyplaca. Jak dla mnie okazali sie uczciwi i moge ich polecic ????
Pozdro
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
No wiec tak, dzisiaj dostalem od nich maila zebym sie zgłosił do LC do pani Janet i poprosil o wyplate. Na czacie dowiedzialem sie ze juz wszystko przyowrocili do porzadku i zamierzaja wszystkim wyplacac pieniadze jesli spelnili warunki podobnie jak ja. Ja dostalem potwierdzenie ze kasa pojawi sie jutro u mnie na koncie w MB, nie musze wplacac zadnego depozytu jak tu niektorzy pisali..wystarczy z nimi pogadac chwile i napisac ze w zasadach promo nie bylo takiego warunku i bez zadnego problemu kase wyplaca. Jak dla mnie okazali sie uczciwi i moge ich polecic ????
Pozdro
Zacznij ich chwalic jak faktycznie kasa pojawi sie na MB...
 
R 17

raul18

Użytkownik
o to juz sie nie martwie bo jak by krecili to bym sie obczajil..poprostu mieli zmiane softu na stronie i czegos tam jeszcze i trwalo to tydzien i caly czas pisali zeby napisac w nastepny weekend..wszystko sie zgadza i jestem pewny ze jutro bedzie kaska na MB, jak cos dam znac napewno
Pozdro
 
T 0

tomao2

Użytkownik
Przywrócili mi stan konta, napisała mi takie cos: Nie kumam angola zbytnio. O co jej chodzi ???? ?

you have to do 21 days of activity and wager 1063 more in rollover
 
T 0

tomao2

Użytkownik
Troche mnie w bambuko wtedy zrobili, bo prawie codziennie stawiałem ???? Ale ważne że kase mam znowu na koncie. Janet w livechacie oddała, a nie ten cymbał Tony ????
 
R 17

raul18

Użytkownik
No i tak jak mowilem:
&quot;Masz gotówkę
Szanowny/a XXXXXXXXX
Pozdrowienia od moneybookers.com! Pragniemy poinformować, że otrzymaliście Państwo płatność od Corporacion Dos Fiestas Keylin ([email protected]).

Szczegóły płatności
Kwota: USD 50.00
identyfikator transakcji Moneybookers: ********
identyfikator tej płatności:
Szczegół 1: Free Bet Payment &quot;
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
no i tak jak mowilem:

&quot;masz gotówkę
szanowny/a xxxxxxxxx

pozdrowienia od moneybookers.com! Pragniemy poinformować, że otrzymaliście państwo płatność od corporacion dos fiestas keylin ([email protected]).


szczegóły płatności
kwota: usd 50.00
identyfikator transakcji moneybookers: ********
identyfikator tej płatności:
szczegół 1: free bet payment &quot;

gratulacje :d :d :d :d ;d
 
R 0

rysiekw99

Użytkownik
ktoś wie jak oni liczą dni , bo Janet napisała że potrzebuje jeszcze 14 dni grać
a gram od jakichś 35 dni , codziennie minimum 5 dolców , gram proste zakłady , czemu więc nie zaliczyli mi ponad połowy dni ?
 
M 0

maly810

Użytkownik
You are now chatting with : Janet Fine
Janet Fine:

Welcome to Direct Offshore Sports (bet DOS). How may I help you?
You:

Hello, 50$ free play
You:

Hello, 50$ free play
Janet Fine:

We no have that program
You:

Hello, 50$ free play
czyli
 
Do góry Bottom